głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najebanaaaa Po co za mną idziesz ? Bo chce Ci powiedzieć że Cię kocham Ale to nieprawda bo ja ma przyjaciółkę która jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza. Stoi z tyłu . Nig

najebanaaaa

najebanaaaa.moblo.pl
Po co za mną idziesz ? Bo chce Ci powiedzieć że Cię kocham Ale to nieprawda bo ja ma przyjaciółkę która jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza. Stoi z tyłu .
Po co za mną idziesz ?   Bo chce Ci... teksty

najebanaaaa dodano: 11 października 2011

Po co za mną idziesz ? - Bo chce Ci powiedzieć , że Cię kocham - Ale to nieprawda , bo ja ma przyjaciółkę , która jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza. Stoi z tyłu . - Nigdzie jej nie ma . - Jakbyś mnie kochał , to byś się nie odwrócił .

pomagam innym przezwyciężyć... teksty

najebanaaaa dodano: 11 października 2011

pomagam innym przezwyciężyć cierpienie , a sama tracę wewnętrzną nadzieję .

Cholerny ucisk w klatce piersiowej... teksty

najebanaaaa dodano: 11 października 2011

Cholerny ucisk w klatce piersiowej, smutne oczy, udawany uśmiech, powracające uczucie zagubienia i bezradności, znasz to?

często mam wrażenie   że na... teksty

najebanaaaa dodano: 11 października 2011

często mam wrażenie , że na klawiaturze powinnam mieć przycisk z napisem 'spierdalaj' , by nie marnować zbyt dużo czasu na odpisywanie takim szmatom jak ty . : pp

Jesteśmy młodzi   łapmy chwilę.... teksty

najebanaaaa dodano: 10 października 2011

Jesteśmy młodzi - łapmy chwilę. Pytasz po co? na pewno będzie spoko - raz się żyje.

a wieczorami wtulając się w... teksty

najebanaaaa dodano: 10 października 2011

a wieczorami wtulając się w poduszkę, zamykam oczy, staram się oszukać własną podświadomość. przypominam sobie zapach twego ciała, ciepło dłoni. to nie takie trudne, od kiedy pozwoliłeś poznawać się kawałek po kawałku, tak powoli zadurzając się coraz bardziej. wyobrażam sobie ciebie obok, smak twych ust, które tak bardzo uwielbiałeś zatapiać w moich łącząc je w jedną całość. ramiona, w których budziłam się każdego dnia, i ten cudowny uśmiech zadedykowany tylko dla mnie. | endoftime.

  Ilu nastawionych na atak w czasach... teksty

najebanaaaa dodano: 10 października 2011

" Ilu nastawionych na atak w czasach kiedy życie to ciągła praca czyli certyfikat prawd , kłamstw i moralnego kaca . Nie chcę do tego wracac , waga słów uczy nas krok po kroku jak i nędza daje głód . Każdy z nas nosi swój grób czyli smród do problemów tak kopiemy sobie dół zarzekając ze to i tak wiem ze nie padniemy komus do stop chodz brakuje nam tchu a los w plecy wbija noz i bledy powtarzamy znów , wiec mi nie mow jak mam zyc co mam robic bo i tak nie licze na palmy zamiast pierdolic co mam robic sie ogarnij , do nieobliczalnych spraw mam uniwersalny umysl , To idealny swiat dla idealych ludzi brat . / kootek ♥

szybciutko   szybciutko . Koteek... teksty

najebanaaaa dodano: 10 października 2011

szybciutko , szybciutko . Koteek wracaj no ; < ♥

Chciałabym znowu tak czuć  mieć... teksty

najebanaaaa dodano: 10 października 2011

Chciałabym znowu tak czuć, mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha. Chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą, że dzwoni ten ktoś. Chciałabym denerwować się przed spotkaniem, a widząc jego czuć przyspieszone bicie serca. Chciałabym ukradkiem na niego spoglądać, a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce, ściskać ile sił.

Zαsypiα sαma z własnymi myślami... teksty

najebanaaaa dodano: 10 października 2011

Zαsypiα sαma z własnymi myślami, płacz goi rany, ból przez ludzi których kochamy .

mówiłam : nigdy nie zapalę. teraz... teksty

najebanaaaa dodano: 10 października 2011

mówiłam : nigdy nie zapalę. teraz jestem nałogową palaczką. mówiłam : nie kocham Go, pokochałam tak mocno że już mocniej nie mozna . .

i nagle nie wiadomo skąd w moim... teksty

najebanaaaa dodano: 10 października 2011

i nagle nie wiadomo skąd w moim życiu pojawił się ten Ktoś do kogo chce mówić te najważniejsze słowa, z kim chce być najbliżej jak się tylko da, dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam, żeby tylko był.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 26 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV