głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
muffinnekxd Miłość jest to jakieś nie wiadomo co przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego. Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą

muffinnekxd

muffinnekxd.moblo.pl
Miłość jest to jakieś nie wiadomo co przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego.
Miłość jest to jakieś nie wiadomo... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawijące ból nie wiadomo dlaczego.

Mężczyźni pragną zawsze być... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny.

Pewien indiański chłopiec zapytał... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka: - Co sądzisz o sytuacji na świecie? Dziadek odpowiedział: - Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. - Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec. - Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.

Jest taka miłość  która nie... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Jest taka miłość, która nie umiera, choć zakochani od siebie odejdą.

Kochać to także umieć się... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Są tacy  którzy uciekają od... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.

...żadna wielka miłość nie umiera... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

...żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość

Miłość to jest takie coś czego... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Miłość to jest takie coś,czego nie ma... To takie coś,co sprawia,że nie ma litości. To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół. Miłość to jest słuchanie pod drzwiami czy to jej buty tak skrzypią na schodach. Miłość jest wtedy gdy do czterdziestoletniej kobiety,wciąż mówisz Moja maleńka.,i kiedy patrzysz jak ona je ,a sam nie możesz nic przełknąć . I wtedy,kiedy nie zaśniesz,zanim nie dotkniesz jej brzucha. Miłość jest wtedy,kiedy stoicie pod drzewem i marzysz żeby się przewróciło,bo będziesz mógł ją osłonić.

Najgorzej być nikim dla kogoś kto... teksty

muffinnekxd dodano: 15 lipca 2011

Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV