głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mowmibeybee_x33 w podstawówce byłam słodką i niewinną dziewczynką . mama po wywiadówkach zadowolona była . a teraz ? przez Ciebie zawalam szkołe przez Ciebie coraz częściej zac

mowmibeybee_x33

mowmibeybee_x33.moblo.pl
w podstawówce byłam słodką i niewinną dziewczynką . mama po wywiadówkach zadowolona była . a teraz ? przez Ciebie zawalam szkołe przez Ciebie coraz częściej zaczynam t
w podstawówce byłam słodką i... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

w podstawówce byłam słodką i niewinną dziewczynką . mama po wywiadówkach zadowolona była . a teraz ? przez Ciebie zawalam szkołe, przez Ciebie coraz częściej zaczynam topić smutki w alkoholu . widzisz co ze mną zrobiłeś ? jesteś z siebie zadowolony ? no to gratulacje .

Lizaki zmieniły się na papierosy... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

Lizaki zmieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zmieniła się na wódkę, a rowery na samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczyć się..." znaczyło założenie kasku na głowę? Kiedy najgorszą rzeczą, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka było, że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na świecie, a mama była bohaterem? Twoimi największymi wrogami było Twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie krótkiej spódniczki, nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" były lekarstwa na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama dodawała do zupy? Największy ból jaki czułaś to pieczenie zdartych łokci czy kolan. I kiedy pożegnania znaczyły tylko "do zobaczenia jutro" . ?

A najgorsza jest ta bezsilność  że... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

A najgorsza jest ta bezsilność, że nie możesz zrobic kurwa nic, by było tak jak dawniej.

A nie pomyślałeś  że może po... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

A nie pomyślałeś, że może po prostu Cie kocham? właśnie takiego dupka, jakim jesteś?

i wiesz ?.. ..uwielbiam pisać na... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

i wiesz ?.. ..uwielbiam pisać na kartkach Twoje imię i rysować wokół serduszka.

Po co jest miłość ? Aby zabijać .... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

Po co jest miłość ? Aby zabijać . Czemu zabijać ? No tylko spójrz ile dziewczyn się pozabijało przez chorą miłość . Ale dlaczego ? Bo kochały , ale źle chłopców rozumiały , a oni potem mieli je na sumieniu . To miłość jest aż tak zła ? Tak .

nadzieja matką głupich lecz nie... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

nadzieja matką głupich lecz nie przeszkadza jej to być kochanką odważnych.

twój świat  twoje kredki  więc nie... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

twój świat, twoje kredki, więc nie pozwól nikomu wpierdalać się z flamastrami.

Złych wspomnień nie musisz... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

Złych wspomnień nie musisz zabierać ze sobą. I bez tego będą Cię prześladować.

Gdy zapada zmrok  otwiera mi się... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

Gdy zapada zmrok, otwiera mi się jakaś klapka w głowie z napisem ''ON'

Ta nieodparta pokusa by podejść i... teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

Ta nieodparta pokusa by podejść i dać Ci buziaka... i ta cholerna świadomość, że nie mogę tego zrobić bo masz już dziewczynę.

pasowałeś mi do butów  IDIOTO ! teksty

mowmibeybee_x33 dodano: 14 grudnia 2010

pasowałeś mi do butów, IDIOTO !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć