głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
moto-cykl wiem mam trudny charakter. są dni gdy bywam nie do wytrzymania gdy krzyczę wyżywam się na innych i wkurwiam cały świat. ciężko jest się ze mną porozumieć a tym

moto-cykl

moto-cykl.moblo.pl
wiem mam trudny charakter. są dni gdy bywam nie do wytrzymania gdy krzyczę wyżywam się na innych i wkurwiam cały świat. ciężko jest się ze mną porozumieć a tym bard
wiem   mam trudny charakter. są dni... teksty

moto-cykl dodano: 6 stycznia 2014

wiem - mam trudny charakter. są dni, gdy bywam nie do wytrzymania, gdy krzyczę, wyżywam się na innych i wkurwiam cały świat. ciężko jest się ze mną porozumieć, a tym bardziej znaleźć jakikolwiek kompromis. wybrzydzam, przeklinam, jaram, i wkurwiam - takie jedno wielkie multum wszystkiego co najgorsze. a Ty? Ty jesteś pośród tego wszystkiego - i znosisz to dzielnie. słuchasz tych wszystkich narzekań, krzyków i wątów. unikasz, gdy rzucam przedmiotami, i próbujesz opanować, gdy wpadam w złość. i wiem, że Cię ranię, i denerwuję, a jedyne co mogę powiedzieć na przeprosiny to "kocham Cię" - i uwierz, że to bardzo wiele, jak na taką osobę jak ja. || kissmyshoes

nie uśmiechaj się do mnie.... teksty

moto-cykl dodano: 6 stycznia 2014

nie uśmiechaj się do mnie. próbuję być na Ciebie zła.

Złapał ją delikatnie za ręce... teksty

moto-cykl dodano: 3 stycznia 2014

Złapał ją delikatnie za ręce, wargami dotknął jej włosów. Pragnęłaby by ta chwila trwała wiecznie. Objęła jego dłonie mocniej i podniosła głowę do góry zaglądając mu głęboko w oczy. Uśmiechnęła się do niego a on odwzajemnił się jej tym samym. Zauważyła, że jego wargi zbliżają się do jej. Pocałował ją pierwszy raz. W tym momencie ona uświadomiła sobie, że coś ją z nim złączy, że zakocha się w nim tak bardzo, że nie będzie mogła tego opisać.

sama nie wiem kim jestem w Twoich... teksty

moto-cykl dodano: 3 stycznia 2014

sama nie wiem kim jestem w Twoich oczach, może wcale mnie w nich nie ma i spokojnie śpisz po nocach

życie nauczyło mnie   taka jest... teksty

moto-cykl dodano: 30 grudnia 2013

życie nauczyło mnie , taka jest zasada , że ważne ile razy wstajesz , nie ile upadasz

 Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze... teksty

moto-cykl dodano: 30 grudnia 2013

"Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym"

Każdy z nas czegoś żałuje  każdy... teksty

moto-cykl dodano: 29 grudnia 2013

Każdy z nas czegoś żałuje, każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział o kilka słów za dużo. Każdy z nas chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce mówiło "tak". Każdemu z nas zdarzyło się wybrać niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy, przecież jesteśmy tylko ludźmi.

Prawdziwy skarb? Czuły chłopak... teksty

moto-cykl dodano: 29 grudnia 2013

Prawdziwy skarb? Czuły chłopak, który nie potrzebuje pretekstu by Cie przytulic i pocałować...

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy... teksty

moto-cykl dodano: 29 grudnia 2013

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, nie odpisuje na sms'y, a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms'a "Kocham Cię" chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano.

Nigdy nie rań nikogo  kto mówi Ci... teksty

moto-cykl dodano: 29 grudnia 2013

Nigdy nie rań nikogo, kto mówi Ci, że Cię kocha i patrzy Ci przy tym głęboko w oczy. Kogoś, kto nie wstydzi się płakać przy Tobie, ani śmiać się w głos. Nie wiesz, jaka walka toczyła się w nim zanim Ci zaufał. To ktoś, kto poznał życie z gorszej strony i nie zasługuje więcej na cierpienie.

Pamiętaj  jesteś kobietą! Całym... teksty

moto-cykl dodano: 29 grudnia 2013

Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna, nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna, by On później żałował, co stracił, więc do dzieła, słonko!

Kochaj ją  gdy najmniej na to... teksty

moto-cykl dodano: 29 grudnia 2013

Kochaj ją, gdy najmniej na to zasługuje, wtedy najbardziej tego potrzebuje..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV