głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
moto-cykl to niesamowite że można przez jakiś czas rozmawiać z kimś non stop i nagle zamilknąć z dnia na dzień by już więcej się nie odezwać. Jedź. Nie zastanawiaj się. Ś

moto-cykl

moto-cykl.moblo.pl
to niesamowite że można przez jakiś czas rozmawiać z kimś non stop i nagle zamilknąć z dnia na dzień by już więcej się nie odezwać.
to niesamowite  że można przez... teksty

moto-cykl dodano: 21 grudnia 2015

to niesamowite, że można przez jakiś czas rozmawiać z kimś non stop i nagle zamilknąć z dnia na dzień, by już więcej się nie odezwać.

Jedź. Nie zastanawiaj się. Święta są właśnie tym czasem kiedy ludzie się ze sobą godzą  kiedy gasną wszystkie spory. Jedź. Za kilka lat będziesz wspominać ten dzień i będziesz żałować   że nie pojechałaś. A życie nie jest wieczne... Kiedyś oddasz wszytsko  żeby cofnąć czas i podjąć tę decyzję drugi raz. Jedź. teksty moto-cykl dodał komentarz: Jedź. Nie zastanawiaj się. Święta są właśnie tym czasem kiedy ludzie się ze sobą godzą, kiedy gasną wszystkie spory. Jedź. Za kilka lat będziesz wspominać ten dzień i będziesz żałować , że nie pojechałaś. A życie nie jest wieczne... Kiedyś oddasz wszytsko, żeby cofnąć czas i podjąć tę decyzję drugi raz. Jedź. do wpisu 21 grudnia 2015
Jestem bólem w twoim sercu... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

Jestem bólem w twoim sercu, promilami w twoich żyłach.Chcesz czegoś więcej, nie wystarcza ci już przyjaźń? Nie kochaj mnie, bo to w złą stronę idzie..."Dożylnie"

Kto wie  może już zawsze będziesz... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

Kto wie, może już zawsze będziesz brakującą częścią mojej układanki.

Każdy z nas stracił kogoś  kto... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

Każdy z nas stracił kogoś, kto powinien być teraz obok.

Spójrz mi w oczy i powiedz  że mam... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

Spójrz mi w oczy i powiedz, że mam o Tobie nie myśleć, nie marzyć, zrezygnować.

Rok temu o tej porze wszystko bylo inne teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

Rok temu o tej porze wszystko bylo inne

Mogłem być Twoim schronem... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

Mogłem być Twoim schronem, bezpiecznym miejscem. Mogłem owinąć ramiona wokół Ciebie i chronić przed twardą rzeczywistością. Mogłem walczyć z wiatrem, który chciał Cię strącić z nóg, tak, abyś podniosła się ponownie. Mogłem być Twoim domem. Mogłem...

Jesteś dla mnie kimś  kim nikt inny... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

Jesteś dla mnie kimś, kim nikt inny być nie umiał.

Mam ochotę się wtulić  tak z... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

Mam ochotę się wtulić, tak z całej siły, w kogoś, komu mogę zaufać (…) Chciałabym pozostać w tej pozycji wiele, wiele godzin, aż spłynie ze mnie cały gniew, bunt, cały ten cholerny, wielotonowy smutek."

To spadło  pierdolnęło z ogromnej... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

To spadło, pierdolnęło z ogromnej wysokości, gubiąc w sile upadku swój sens. rozsypało się, potłukło, rozbiło i rozleciało się każdy w inną stronę, resztki gdzieś jeszcze niezdarnie powbijały się w serce i delikatnie pobolewają przy każdym wspomnieniu. już się nie uda, nie da rady zebrać w całość, nie sklei się pod wpływem naszego ciepła, nie złoży z powodu najpiękniejszych wypowiedzianych słów ku sobie, nie połączy się, już nie wróci.

W moim umyśle zawsze będziesz... teksty

moto-cykl dodano: 16 grudnia 2015

W moim umyśle zawsze będziesz piękną historią, w moim sercu przyspieszonym przepływem krwi, na mojej skórze - dreszczem. Wpisałeś się w każdy zakamarek mojego ciała, w każdy skrawek mojej osobowości. Zawsze będziesz, po prostu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV