głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
monnx3 Przestań być tym kim nie jesteś. Bądź tym kim jesteś. Musisz zrozumieć że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy raz przegrywamy. Nie oczekuj że inni

monnx3

monnx3.moblo.pl
Przestań być tym kim nie jesteś. Bądź tym kim jesteś. Musisz zrozumieć że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy raz przegrywamy. Nie oczekuj że inni Ci
Przestań być tym kim nie jesteś.... teksty

monnx3 dodano: 4 lipca 2011

Przestań być tym, kim nie jesteś. Bądź tym, kim jesteś. Musisz zrozumieć, że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy, raz przegrywamy. Nie oczekuj, że inni Ci coś zwrócą, docenią Twój wysiłek, odkryją Twój geniusz, odwzajemnią Twoją miłość.

Wiem że nie wszystko jest takie jak... teksty

monnx3 dodano: 4 lipca 2011

Wiem, że nie wszystko jest takie jak się wydaje. na przykład ja: z zewnątrz jestem zrównoważona emocjonalnie, poukładana i ... czasem dziwna, ale w środku szaleje we mnie huragan, niezrozumienie, niepewność i ... czasem samotność. Wspierałam chociaż mnie nie wspierano, pomagałam chociaż mnie nie pomagano, kochałam chociaż mnie nie kochano.

Bo nigdy nie myślisz że ostatni... teksty

monnx3 dodano: 4 lipca 2011

Bo nigdy nie myślisz, że ostatni raz jest ostatnim razem. Myślisz, że będzie więcej. Myślisz, że masz wieczność, ale nie masz. Potrzebuję znaku, że coś się zmieni, potrzebuję powodu, żeby iść dalej. Potrzebuję jakiejś nadziei.

gdzieś pośród sześciu miliardów... teksty

monnx3 dodano: 3 lipca 2011

gdzieś pośród sześciu miliardów głów- dwie pary rąk, dwie pary nóg!

Do żadnego mężczyzny nie... teksty

monnx3 dodano: 3 lipca 2011

Do żadnego mężczyzny nie przywiązałam się tak jak do Niego.

wyrwał jej parasolkę z dłoni i... teksty

monnx3 dodano: 3 lipca 2011

wyrwał jej parasolkę z dłoni i kazał się gonić w deszczu. jej trampki tonęły w kałużach, a włosy kręciły się na wszystkie możliwe strony. - jesteś bezlitosny! - wykrzyknęła z dziecięcym wyrazem twarzy. podbiegł do niej i czule całując w czoło, wręczył parasolkę do dłoni. wziął ją na ręce. niósł ją tak przez całą drogę, aż doszli do jej domu. ściągnął delikatnie jej trampki i położył na kaloryferze. wziął ręcznik i zaczął bezszelestnie wycierać jej włosy. - przepraszam, kochanie. - powiedział, patrząc jej prosto w oczy. - chciałem Cię przygotować ... - na co? wykrztusiła z niezrozumieniem, wypisanym na twarzy. - na moje odejście. - wyszeptał, spuszczając swój speszony wzrok. - na co?! - zaczęła krzyczeć. - spokojnie, kochanie. to był sprawdzian. oblałaś. nie poradzisz sobie beze mnie, zostaję. - odetchnęła z ulgą. wtulając się w Jego muskularne ramiona, wyszeptała, że jeszcze jeden taki numer, a osobiście go zabije. tak dla sprawdzianu

a prawda kocham te twoje wpisy  teksty monnx3 dodał komentarz: a prawda, kocham te twoje wpisy ;) do wpisu 2 lipca 2011
Zawsze robiłam smutną minę a on... teksty

monnx3 dodano: 2 lipca 2011

Zawsze robiłam smutną minę a on śmiał mi się rosto w twarz. Szturchałam go wtedy mocno w ramię i mówiłam jaki jest głupi. Śmiał sie wtedy jeszcze głośniej a ja wpatrując się w jego twarz krzyżowałam ręce.Kazałam mu wtedy mówić do mojej ręki i szłam w przeciwną stronę. Dotrzymywał mi kroku , obejmując mnie i całując.Nikt tak słodko nie przeprasza za swój debilizm.

i nawet brak   przy twoim  idę.... teksty

monnx3 dodano: 28 czerwca 2011

i nawet brak ";*" przy twoim " idę. siemka " potrafi wywołać u mnie łzy .

Ty potrafisz tak poprtostu nie pisać... teksty

monnx3 dodano: 28 czerwca 2011

Ty potrafisz tak poprtostu nie pisać , nie odzywać się nawet przez tydzień . Ja nawet 5 minut nie mogę wytrzymać jak jesteś na tym jebanym Gadu i się nie odzywasz .

nie powiem Ci  że nie mam humoru... teksty

monnx3 dodano: 28 czerwca 2011

nie powiem Ci , że nie mam humoru gdy się nie odzywasz i że mam łzy w oczach gdy nie otrzymam od Ciebie ";*" , ponieważ weźmiesz mnie za jakąś psychopatkę . cóż niestety nie mogę tego zmienić więc musisz się do tego przyzwyczaić i pisać , dwonić i wysyłaś pełno ";*".

No tak no to teraz moja głowa i... teksty

monnx3 dodano: 28 czerwca 2011

No tak no to teraz moja głowa i serce będzie przepełniona Tobą , a Ty będziesz wakacyjnie melanżować z "kumplami" . a moje wakacje będą polegać na siedzeniu w domu , płaczu , tęsknocie i modlitwie żebyś się odezwał .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV