głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 nastolatki wszystko robią na przekór . nie zakładają kurtki gdy jest zimno piją alkohol gdy nie wolno . nawet facetów kochają 'nie tych' . jest noc a ja nie mog

mona18

mona18.moblo.pl
nastolatki wszystko robią na przekór . nie zakładają kurtki gdy jest zimno piją alkohol gdy nie wolno . nawet facetów kochają 'nie tych' .
nastolatki wszystko robią na... teksty

mona18 dodano: 16 września 2011

nastolatki wszystko robią na przekór . nie zakładają kurtki gdy jest zimno , piją alkohol gdy nie wolno . nawet facetów kochają 'nie tych' .

jest noc a ja nie mogę zasnąć... teksty

mona18 dodano: 16 września 2011

jest noc a ja nie mogę zasnąć więc leżę na łóżku i myślę o tobie...nagle... rozlega się głośny trzask...zdenerwowana mama wpada do mojego pokoju i pyta-co to było?...a ja na to-spokojnie mamo to tylko moje serce...

nie pierdol mi tu o pięknych oczach... teksty

mona18 dodano: 16 września 2011

nie pierdol mi tu o pięknych oczach gdy patrzysz na dupę

bo jasne że w realnym życiu zawsze... teksty

mona18 dodano: 16 września 2011

bo jasne że w realnym życiu zawsze wygra ta pierdolona pusta dziwka.

Było jakoś koło pierwszej w nocy.... teksty

mona18 dodano: 16 września 2011

Było jakoś koło pierwszej w nocy. zadzwoniłam do Ciebie zaspanym głosem mówiąc byś wymyślił imię dla dziecka. przez chwilę nie mogłeś nic wykrztusić po czym powiedziałeś: ' czemu Ty płaczesz ? i jakiego dziecka , czy ja o czymś nie wiem ? '. zmarszczyłam czoło robiąc dziwną minę po czym dodałam: ' tak , nie wiesz o tym , że jestem zaspana i gram w simsy, idioto!'. myślałam , że w tym momencie rozniesiesz mnie przez słuchawkę, drąc się i rzucając kurwami. siedziałam przed komputerem śmiejąc się i faktycznie już płacząc - ze śmiechu. uwielbiam dostarczać Ci takich emocji w środku nocy.

http:  kryminalna90.wrzuta.pl audio... teksty

mona18 dodano: 16 września 2011

 Współczuję Ci.  Dlaczego.?   Bo... teksty

mona18 dodano: 16 września 2011

"Współczuję Ci. -Dlaczego.? - Bo ja muszę pomalować paznokcie na czerwono by wyglądać kur.ewsko. Tobie wystarczy sam charakter żeby być ku.rwą"

  zabiję drania !   jakie tortury mu... teksty

mona18 dodano: 16 września 2011

- zabiję drania ! - jakie tortury mu wymyśliłaś ? - zauroczę go, a potem w brutalny sposób, perfidnie i zarazem namiętnie go pocałuje. - i to ma niby być kara ? - potem powiem mu, żeby spierdalał.

Taki ze mnie dziwny przypadek   że... teksty

mona18 dodano: 15 września 2011

Taki ze mnie dziwny przypadek , że jak komuś na mnie zależy to mam to w dupie. A jak już się nie stara to zaczyna mi zależeć

Z czasem przestanę jeść duże... teksty

mona18 dodano: 15 września 2011

Z czasem przestanę jeść duże ilości czekolady , przestanę płakać, mówić do ściany i krzyczeć na książki.

I nie ważne jak bardzo będziesz... teksty

mona18 dodano: 15 września 2011

I nie ważne jak bardzo będziesz się zapierać i mówić, że już nie pamiętasz. Zawsze jakaś cząstka Ciebie będzie wspominać, marzyć i tęsknić.

Ubierzesz się ładnie   nazwie Cię... teksty

mona18 dodano: 15 września 2011

Ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką... Ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką... Zadzwonisz do niego - uzna, że się narzucasz... On do Ciebie zadzwoni - uzna, że powinnaś być zaszczycona... Nie kochasz go - będzie robił wszystko, by Cię zdobyć... Kochasz go - zostawi Cię... Kłócisz się z nim - mówi, że robisz problemy... Siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania... Nie oddasz mu się - uzna, że go nie kochasz... Zrobisz to - uzna, że jesteś łatwa... Powiesz mu o swoich problemach - pomyśli, że jesteś słaba... Nie powiesz mu - pomyśli, że mu nie ufasz... Będziesz mu robić wymówki - powie, że nie jesteś jego matką... On będzie Ci robił wymówki - powie, że dba o Ciebie... Nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie... On złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie... Zdradzisz go - powie, że to koniec... On Ciebie zdradzi - powie, że każdy zasługuje na drugą szansę...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV