głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 pierwszy esemes do dziewczyny rano piwinien brzmieć: dzien dobry kochanie nie obudziłem cię: tak tak powinien wygladać. ja dostałam eska o treści: brzydal: i za

mona18

mona18.moblo.pl
pierwszy esemes do dziewczyny rano piwinien brzmieć: dzien dobry kochanie nie obudziłem cię: tak tak powinien wygladać. ja dostałam eska o treści: brzydal: i za to
pierwszy esemes do dziewczyny rano... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

pierwszy esemes do dziewczyny rano piwinien brzmieć: "dzien dobry kochanie nie obudziłem cię:)" tak tak powinien wygladać. ja dostałam eska o treści: "brzydal:)" i za to cie kocham że jestes inny niz wszyscy K:*

''Grzeczne dziwewczynki idą do nieba... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

''Grzeczne dziwewczynki idą do nieba, złe wola bawic się z nami, pod sukienkami nie nosza majtek zdobiąswe ciało tatuażami. Grzeczne dziewczyny słuchaja radia kochaja słodka muzykę, złe wolą słuchac starych winyli rock&roll zmarnował im zycie. Grzeczne dziewczyny nie przeklinają lubia chodzic do szkoły. Złe przeklinają, pala i pija, w ich oczach uśmiech jest wesoły. Grzeczne smakuja jak tani cukierek sa słodkie i nic poza tym złe są dzikie ogniste i wściekłe i kochac jak nikt potrafia..."

W klasie cisza. Sprawdzam obecność:... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

W klasie cisza. Sprawdzam obecność: 1. Humor? - Nieobecny. 2. Radość? - Nie ma. Była kiedyś tam. 3. Smutek? - Jestem. 4. Miłość? - Jak zwykle śpi. 5. Przyjaźń? - Jestem, jestem. 6. Nadzieja? - Obecna, ale bardzo chora. 7. Wiara? - Jestem. 8. Uśmiech? - Ojj, nie chodzi już od kilku miesięcy. 9. Życie? - Już głupie, ale jestem. 10. Szczęście? - Było tylko raz w grudniu... Więcej się nie pojawiło.

 Bo wiesz kiedy on zadzwonił do... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

- Bo wiesz, kiedy on zadzwonił do mnie w środku nocy, zapytać która godzina,bo wyjął baterie i nie wie. Poczułam, że może faktycznie jestem dla niego ważna skoro to właśnie do mnie zadzwonił... - Gdybyś była ważna zadzwoniłby, żeby życzyć Ci kolorowych snów, i powiedzieć, że Cię Kocha.

Nie jestem gwiazdą Hollywood ani... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

Nie jestem gwiazdą Hollywood, ani Playboya Nie jestem gwiazdą polarną, Nie spadam z nieba i nie spełniam życzeń, Nie krążę wokół Ciebie jak ciało niebieskie Jestem niezależna - mów mi Słońce.

Lubię piątki. Lubię czekoladę... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

Lubię piątki. Lubię czekoladę, mandarynki i paprykowe Laysy. I lubię dużo mówić. I śmiać się też lubię. I lubię sport. Lubię też zielony, fioletowy, niebieski kolor. I lubię na Ciebie patrzeć. Kochać Cię tak po cichu, żeby nikt nie słyszał, też lubię.

 Dlaczego jesteś smutna?  Bo... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

- Dlaczego jesteś smutna? - Bo kogoś kocham... za bardzo. - Kogo? - Weź głupka nie udawaj. - Nie udaję, tylko grzecznie pytam. - To grzecznie spójrz w lustro.

 Pyta miłość przyjaźni.  A po... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

`Pyta miłość przyjaźni. - A po co Ty właściwie jesteś? `Na to przyjaźń: - Osuszam łzy, które Ty powodujesz.

Że wiesz. Że chcesz. Że... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

Że wiesz. Że chcesz. Że tęsknisz. Tyle, możesz powiedzieć, a milczysz.

Konrad:  4dni♥ teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

Konrad:* 4dni♥

Jutro wyjazd do Częstochowy... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

Jutro wyjazd do Częstochowy załapałysmy sie z Magda w ostatniej chwili więc lekcji nie bd i w czwartek tez luzy bo wrucimy puzno wiec nie bd pytac itp :)

Nienawidzę siebie za to jak łatwo... teksty

mona18 dodano: 4 października 2011

Nienawidzę siebie za to jak łatwo przywiązuję się do ludzi. A szczególnie tych wyjątkowych ,takich jak ty .!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV