głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 przybiegł. namieszał mi w głowie tak jak miesza się chochlą pomidorówkę. później elokwentnie spierdolił a ja teraz siedzę i upycham po kątach złe wspomnienia w

mona18

mona18.moblo.pl
przybiegł. namieszał mi w głowie tak jak miesza się chochlą pomidorówkę. później elokwentnie spierdolił a ja teraz siedzę i upycham po kątach złe wspomnienia w między
przybiegł. namieszał mi w głowie... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

przybiegł. namieszał mi w głowie tak jak miesza się chochlą pomidorówkę. później elokwentnie spierdolił, a ja teraz siedzę i upycham po kątach złe wspomnienia w międzyczasie zamiatając łzy pod dywan.

:  Tulimy :  teksty mona18 dodał komentarz: :* Tulimy :) do wpisu 10 października 2011
Zimno mi... Kto mnie przytuli ? teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

Zimno mi... Kto mnie przytuli ?

to ja szłam w środku nocy do parku... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

to ja szłam w środku nocy do parku w piżamie, tylko po to byś nie pił w samotności i nie zrobił jakiejśc głupoty. to ja siedziałam przy Tobie całą noc powtarzając 'będzie dobrze,weź się kurwa w garść'. to ja codziennie starałam się by na Twojej twarzy gościł uśmiech. to ja rezygnowałam z planów tylko po to bo poprosiłeś mnie bym towarzyszyła Ci na rajdzie cross'ów. to ja szłam z Tobą w burzę i ulewę dwa kilometry z buta, bo jak zwykle Twoje cudowne pomysł nas tak urządzały. to ja słuchałam Twojego bełkotu po pijanemu przez pół nocy. a Ty śmiesz mi dziś powiedzieć , że jestem egoistką ? powiedz mi gdzie tutaj choć krzta egoizmu - bo ja widzę tylko opiekę i chęć świadomości , że jakoś sobie radzisz.

K♥ Juz jeden dzien bez ciebie :... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

K♥ Juz jeden dzien bez ciebie :* Tęsknie Kotek :*

najlepsze drinki  perfumy coco chanel... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

najlepsze drinki, perfumy coco chanel mademoiselle, drogie ciuchy, forsa na barze, diamenty, wysokie obcasy, perły i złoto - tak Skarbie, szlachta się bawi.

'taaaaato   jak mogłeś ! '... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

'taaaaato , jak mogłeś ! ' - wykrzyczane na cały dom , i odrazu wiadomo , że tacie się nudzi , chce się pośmiać z mojego wkurwienia i najzwyczajniej w świece odłącza internet. :D

nawet mama nie poznaje mojego... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

nawet mama nie poznaje mojego zachowania, gdy na pytanie 'jak tam?' , bez namysłu odpowiedziałam Jej 'odpuściłam'. wiem , nie taka kiedyś była Twoja córka - kiedyś nie dała bym za wygraną, ale dziś jestem już inną osobą. i nie jestem słabsza, wręcz przeciwnie - o wiele silniejsza, bo zaprzestać walki o coś tak ważnego , to spory wyczyn..

wiesz to   że na nogach mam nike  a... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

wiesz to , że na nogach mam nike, a na dupie dresy z endorfiny - nie upoważnia Cię do twierdzenia iż jestem rozpieszczonym dzieckiem, którego nie dotyka żadne zło, bo nadziani rodzice nad wszystkim czuwają. może faktycznie nie narzekałam nigdy na głód, czy temu podobne problemy - ale nie powiesz mi , że nie wiem co to cierpienie, żal, smutek, płacz - bo tego pieniędzmi nie da się zlikwidować. więc przestań pierdolić , że nie wiem nic o życiu tylko dlatego , że mam trochę więcej od Ciebie.

Podobno Bóg stworzył nas na swoje... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

Podobno Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo, a ja jakoś nie wyobrażam sobie Boga siedzącego o 3.14 na parkowej ławce, z kubkiem taniego wina w ręce i krzyczącego na cały park "kurwa, znowu! znowu wszystko się spierdoliło!"

 tęskniłem    jedno  zwykłe słowo... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

"tęskniłem" - jedno, zwykłe słowo - a tak cholernie potrafi uszczęśliwić człowieka.

Najbardziej lubiła te chwile  kiedy... teksty

mona18 dodano: 10 października 2011

Najbardziej lubiła te chwile, kiedy w upalne dni, trzymając się za ręce, chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino. Potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie, a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV