głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 Nie jestem idealna bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam

mona18

mona18.moblo.pl
Nie jestem idealna bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tleniony
Nie jestem idealna  bo nie lubię... teksty

mona18 dodano: 15 października 2011

Nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką i nie mam 5 centymetrowych tipsów. Mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. Nie robiłabym sobie nadziei..

Siedziała na parapecie z kubkiem... teksty

mona18 dodano: 15 października 2011

Siedziała na parapecie z kubkiem ciepłego mleka, patrząc na gwiazdy, myśląc o nim. Miała założoną jego bluze i słuchała jakieś nudnej piosenki , która akurat leciała w radiu. Było już dosyć późno.Wzięła do ręki telefon, weszła w funkcję sms i napisała : Mimo tego , że dzielą nas kilometry i mimo tego , że dobrze się bawisz teraz z kumplami chciałam ci napisac , że dziękuję za wszystko. Chwile jeszcze zastanowila sie czy dac mu tą błahą buźkę z dwukropkiem i gwiazdką na sam koniec, wkońcu nie liczyła na nic wielkiego, po prostu chciała mu podziękować za to, że się nią interesował. Jednak po przemyśleniach zrezygnowała z tego . Wysłała mu tą wiadomość i wróciła do swych przemyśleń. Nagle poczuła wibracje telefonu . Dzwonił do niej . Odebrała.Usłyszała jego głos, który tak uwielbiała nie wiedziałą co ma powiedziec. On zaczął : Wiesz ja Cie też. Wiem, że zapewne nie wiesz co powiedziec ale ja Cie Kocham. Jej oczy zaczeły napływać łzami.A on dodał Kotek nie płacz bo nie ma powodu

zachowuję się jakby mnie wszystko... teksty

mona18 dodano: 15 października 2011

zachowuję się jakby mnie wszystko waliło, ale wewnątrz doprowadza mnie to do obłędu. Mam ochotę walnąć się gdzieś z moją muzyką i butelką whisky. Odciąć się, zapomnieć.

najgorsze   są chwilę   gdy... teksty

mona18 dodano: 15 października 2011

najgorsze , są chwilę , gdy przestajesz być silna. kiedy rozumiesz , że nie masz szans zwyciężyć , chociaż do tej pory byłaś przekonana, że Ci się uda . gdy siedząc na parapecie , z papierosem w ręku , patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno , zdajesz sobie sprawę , że nie masz nic . gdy każdą piosenką przypomina , Ci o tym , że do niczego nie dążysz . . . najgorsze , są chwilę , kiedy wolisz , umrzeć , niż żyć .

  a to ? a tamto ? a czemu ? a jak ?... teksty

mona18 dodano: 15 października 2011

- a to ? a tamto ? a czemu ? a jak ? a czy.. ? - książkę piszesz ?

http:  www.youtube.com watch?v=w8Y5Sf... teksty

mona18 dodano: 14 października 2011

W czym ta dziwka była lepsza?... teksty

mona18 dodano: 14 października 2011

W czym ta dziwka była lepsza? Zastanówmy się chwilę, w tym że mnie frajerze nie kupisz tanim winem. Teraz zazdrość cię zrzera, niby łamacz damskich serc, choc masz prawie 2 metry nie dorastasz mi do pięt.

Uwielbiał kiedy miała pomalowane... teksty

mona18 dodano: 14 października 2011

Uwielbiał kiedy miała pomalowane paznokcie na kurewską czerwień , rozczochrane włosy i małą czarną na sobie . Uwielbiał gdy wyglądała jak dziwka , własnie taka była w jego oczach .

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

mona18 dodano: 14 października 2011

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

Dała mu w twarz. Zacisnęła wargi i... teksty

mona18 dodano: 14 października 2011

Dała mu w twarz. Zacisnęła wargi i ze łzami w oczach, wykrzyczała, że go kocha. Miała nadzieję, że taka terapia szokowa, sprawi, że jej uczucie w końcu do niego dotrze.

 Dopóki lakier na paznokciach nie... teksty

mona18 dodano: 14 października 2011

"Dopóki lakier na paznokciach nie wyschnie, kobieta jest bezbronna! "

 Będziesz moja.    w snach kochanie... teksty

mona18 dodano: 13 października 2011

-Będziesz moja. - w snach kochanie, w snach .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV