głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 jesteś najlepszą dupą w szkole. nosisz tylko markowe ubrania. jesteś rozchwytywana przez facetów. spotykasz Jego. widujecie się codziennie.stroisz się specjalni

mona18

mona18.moblo.pl
jesteś najlepszą dupą w szkole. nosisz tylko markowe ubrania. jesteś rozchwytywana przez facetów. spotykasz Jego. widujecie się codziennie.stroisz się specjalnie dla Ni
jesteś najlepszą dupą w szkole.... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

jesteś najlepszą dupą w szkole. nosisz tylko markowe ubrania. jesteś rozchwytywana przez facetów. spotykasz Jego. widujecie się codziennie.stroisz się specjalnie dla Niego. chodzicie do klubów - nadal błyszczysz. koleżanki zazdroszczą Ci szczęścia. po szkole latasz uśmiechnięta, nikt nie ma już szans by Cię zdobyć. mija miesiąc, góra dwa. nudzisz mu się. zaczyna Cię olewać. chodząc po szkole, z twarzy znika powoli uśmiech. ubrania nie grają już głównej roli - nawet szeroki , stary swetr jest dobrym wyjściem. spotykacie się raz na weekend. wkońcu zrywa z Tobą . na drugi dzień widzisz Go z inną. w najlepszej sukience siadasz pod płotem, pijąc wódkę. po policzkach spływają czarne łzy - nic już się nie liczy. przestajesz błyszczeć. zniszczył Cię.

lubię takie dni gdy wieczorem... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

lubię takie dni, gdy wieczorem kładę się do łóżka, i nie mam siły nawet na to by zgasić światło , bo moje nogi nie mają siły na nic. lubię wtedy położyć się, uśmiechnąć się sama do siebie i powiedzieć sobie ' dobrze wykorzystałaś ten dzień '. lubię z każdego dnia wyciągać jak najwięcej, bo wiem , że nigdy drugi taki się już nie powtórzy.

' chciałabym żeby chłopak który... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

' chciałabym, żeby chłopak, który ze mną będzie... po prostu, żebym mu wystarczyła. żeby nie oglądał się za jakimiś sukami, które będą chciały mi go odebrać. żeby mnie kochał i pragnął być tylko ze mną. to jest mój ideał, którego jeszcze nie znalazłam.

 Jak to jest że potrafimy się tak... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

" Jak to jest, że potrafimy się tak zmieszać prostymi rzeczami, nieuchwytnym impulsem? Dlaczego coś tak prostego jak skradziony pocałunek nagle powoduje, że serce bije jak oszalałe? Może dlatego, że coś pozornie tak prostego kryje w sobie sens całego wszechświata.

 widzisz ten nóż?  spytała... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

- widzisz ten nóż? - spytała, wyciągając narzędzie trzymane w swojej dłoni ku niemu. nacięła delikatnie wnętrze swojej dłoni. stał jak wmurowany, nie wiedząc o co chodzi. - tak będzie płakać moje ciało z tęsknoty za twoim dotykiem. - wydukała, wskazując na sączące się kropelki krwi z jej dłoni. wybuchnęła spazmatycznym płaczem. - a tak będzie płakać moja dusza. - powiedziała. - przykro mi kochanie. chociażbyś nie wiem co zrobiła, to koniec. nie weźmiesz mnie na litość. - powiedział, biorąc do dłoni kurtkę. - zaczekaj! pokażę Ci jeszcze tylko jak będzie płakać moje serce! - krzyknęła. zatrzymał się, tuż przed drzwiami. gwałtownym ruchem, wbiła kuchenne ostrze w swoją klatkę piersiową. - właśnie tak. będzie cichutko łkało, zwijając się z bólu, tam wewnątrz. - powiedziała, osuwając się na ziemię.

Dzisiaj zrozumiałam  ze muszę się... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

Dzisiaj zrozumiałam , ze muszę się wziąć w garść , koniec z smutnymi opisami na gg, z przechodzeniem obok niego z rozmazanym makijażem od płaczu , z scenami na holu aby już nikt więcej nie wymawiał twojego imienia , bo ty wtedy z uśmiechem na twarzy myślisz - następnej spieprzyłem życie , pora na kolejną...

Pytasz mnie  jak udało mi się o... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

Pytasz mnie , jak udało mi się o tobie zapomnieć? Po prostu przejrzałam na oczy , zobaczyłam prawdziwego ciebie , włączyłam eldokę i powoli , nuta po nucie zapominałam o tobie. Było to strasznie żmudne jednak udało mi się i proszę cię zostaw mnie w spokoju bo te wszystkie miesiące zapominania o tobie pójdą na marne

nie próbuj mnie ogarnąć jeśli... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

nie próbuj mnie ogarnąć jeśli dobrze nie znasz mojej przeszłości - bo to ona zrobiła ze mna takiego a nie innego człowieka, to ona oziębiła mi serce, to ona zrobiła ze mnie zimną i wyrachowaną sukę, to ona miała największy wpływ na ukształtowanie mojej dzisiejszej osobowości.

może Ty lubisz jak koleś tłumaczy... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

może Ty lubisz jak koleś tłumaczy Ci się z każdego wyjścia i każdej odjebanej akcji-ja lubię gdy mówi 'weź, to nie Twoja sprawa kocie'.może Ty lubisz jak dzwoni co pięć minut pytając czy wszystko ok-ja wolę gdy zadzwoni raz pytając czy wychodze na melanż. może Ty wolisz gdy odwiezie Cię pod dom nowiutkim mesiem-ja wolę przejść się z Nim przez osiedle, bo wiem,że przy Nim jestem zawsze bezpieczna. może Ty wolisz gdy podczas kłótni mówi Ci 'tak,kochanie masz rację'-ja wolę gdy powie 'weź spierdalaj, i tak wydzie na moje'.może Ty wolisz gdy ubierze na siebie koszulę i eleganckie spodnie - ja wolę gdy ma dresy i kaptur na głowie. może Ty wolisz gdy proponuje wino i kolację-ja wolę gdy proponuje blanta i piwo. może Ty wolisz nie przespać całej nocy gapiąc się na pierścionek który Ci dał - ja wolę nie przespać całej nocy rycząc przez Niego i rzucając o ścianę grubą srebrną bransoletką którą zabrałam z Jego lewej ręki. dziwne ? zawsze wolałam skurwysynów-taka już jestem.

jak czapka  to fullcap. jak zakrycie... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

jak czapka - to fullcap. jak zakrycie szyi - to tylko bandaną. jak bluzka - to tylko szeroki t-shirt. jak bluza - to tylko wielka xxl'ka. jak spodnie - to tylko baggy. jak buty - to tylko naje. jak muzyka - to tylko rap. jak kultura - to tylko hip hop. jak mówić - to tylko szczerze. jak kochać - to tylko całym sercem. jak pić - to do upadłego. jak grać - to fair.

kurwa jak może się rodzić coś... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

kurwa, jak może się rodzić coś takiego , jak coś takiego może istnieć. skurwielu, nikt Cię nie uczył , że leżącego się nie napierdala ? obyś kurwa kiedyś cierpiał tak samo - sukinsynie bez zasad.

twierdzisz  że jestem niemiła... teksty

mona18 dodano: 6 listopada 2011

twierdzisz , że jestem niemiła , wredna i zimna ? ojoj , chyba się popłaczę. przykro mi - mam grupę ludzi dla których jestem miła gdy tylko jest taka potrzeba,. ludzi dla których potrafię zrobić naprawdę wiele a którzy przy okazji akceptują mnie jako tą wredną zołzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV