głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 Mam w tym momencie ochotę do ciebie iść strzelić ci z liścia. Powiedzieć że mam całkowicie wyjebane na tego twojego sms kocham Cie i przepraszam . Gdy ja Ci tak

mona18

mona18.moblo.pl
Mam w tym momencie ochotę do ciebie iść strzelić ci z liścia. Powiedzieć że mam całkowicie wyjebane na tego twojego sms kocham Cie i przepraszam . Gdy ja Ci takiego
Mam w tym momencie ochotę do ciebie... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

Mam w tym momencie ochotę do ciebie iść strzelić ci z liścia. Powiedzieć że mam całkowicie wyjebane na tego twojego sms "kocham Cie i przepraszam" . Gdy ja Ci takiego wysłałam wyśmiałeś mnie teraz role sie odwróciły lecz wiedz że niepotrafie bez Cb życ! i cholera jasna zamiast iść Ci i strzelić pewnie polecę jak na skrzydłach na drugi koniec miasta żeby tylko przytulić miłość mojego życia na którą tak cholernie długo czekałam

Nadal jesteś smutna   prawda ?  Nie... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

Nadal jesteś smutna , prawda ?- Nie , tylko zmęczona .- Czym ?- Walką o coś bardzo pięknego .- Nie zdobyłaś tego ?- Kiedy wyciągam rękę to się oddala . Unosi wysoko ,wysoko i pęka..Jak bańka mydlana . Dotkniesz jej i puff . Znika .

tęsknisz? pierdoli mnie to równo już. teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

tęsknisz? pierdoli mnie to równo już.

 przecież jestem brzydka  gruba... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

-przecież jestem brzydka, gruba, obciążona chorobą genetyczną, wredna, wścibska, wiecznie w złym humorze, nieszczęśliwa księżniczka.-ideał. a ja jestem po to, aby Cię uszczęśliwiać.

Nadal mamy nadzieję. Nic nie możemy... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

Nadal mamy nadzieję. Nic nie możemy na to poradzić. Udajemy, że jesteśmy szczęśliwe, a kiedy widzimy pary całujące się na ulicy parodiujemy odruch wymiotny. Ale same pragniemy miłości. Wierzymy w nią. Nawet jeśli wiemy, że faceci to skurwiele, to i tak mamy nadzieję, że jeden z nich uratuje nas przed życiem w samotności

  Siedząc na parapecie i zapisując... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

- Siedząc na parapecie i zapisując kolejną kartkę z pamiętnika, zastanawiała się dlaczego, życie pisało jej same czarne scenariusze. Nagle z zamachem wyrwała zapisaną kartkę, a na dole następnej, dopisała tylko: "zawsze mogło być gorzej" , odłożyła długopis i szybko połknęła całą garść tabletek. Nie dożyła następnego dnia . .

Powiedziałeś kocham  ja nie... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

Powiedziałeś kocham, ja nie wierzyłam.Powiedziałeś zaufaj, ja nie ufałamPowiedziałeś jesteś wszystkim, ja nie słuchałam.Z czasem...Powiedziałeś zapomnij, ja nie umiałam.

Pokłóciłam się ze szczęściem... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

Pokłóciłam się ze szczęściem,nadzieję kopnęłam w dupę,miłość wyzwałam od szmat,a ze smutkiem jaram fajki.

Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

Skurwisz się raz i kurwą zostaniesz... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

Skurwisz się raz i kurwą zostaniesz do końCa życia. ! XD

Nie lubię tych waszych królewiczów... teksty

mona18 dodano: 27 grudnia 2011

Nie lubię tych waszych królewiczów na białym koniu. Kiedyś jeden rozpieprzył mi bajkę i po raz setny musiałam zmieniać scenariusz, bo szanowny pan nie mógł zapamiętać, że gdy ona mówiła 'kocham Cię' miał odpowiedzieć to samo.

Przez Ciebie mam zajebiście wielką... teksty

mona18 dodano: 23 grudnia 2011

Przez Ciebie mam zajebiście wielką ochotę przeklinać. Ty podobno nie lubisz wulgarnych dziewczyn. I kurwa dobrze, nie lub sobie. Ja też Cię nie lubię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV