głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mona18 Wiesz jak to jest budzic sie co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wqygeywa marsz żałobny? Jak podczas 40 stopniowej temperatury odczówasz wewnetrz

mona18

mona18.moblo.pl
Wiesz jak to jest budzic sie co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wqygeywa marsz żałobny? Jak podczas 40 stopniowej temperatury odczówasz wewnetrzne zimno
Wiesz jak to jest budzic sie co noc... teksty

mona18 dodano: 6 luty 2012

Wiesz jak to jest budzic sie co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wqygeywa marsz żałobny? Jak podczas 40 stopniowej temperatury odczówasz wewnetrzne zimno i jak wśród miliona ludzi byc samym ? Jeśli nie wiesz to nie pierdol że mnie rozumiesz.

Pocieła się kapslem od tymbarka z... teksty

mona18 dodano: 6 luty 2012

Pocieła się kapslem od tymbarka z napisem 'co czujesz'?

Na rulonie papierosa napiszę twoje... teksty

mona18 dodano: 6 luty 2012

Na rulonie papierosa napiszę twoje imię. Dwa uzależnienia w jednym pakiecie.

Jesli mówisz za moimi plecami to... teksty

mona18 dodano: 4 luty 2012

Jesli mówisz za moimi plecami to jestes w najlepszej pozycji żeby pocałowac mnie w dupe !

 Nie nie on juz nie jest mój...... teksty

mona18 dodano: 4 luty 2012

"Nie nie on juz nie jest mój... właściwie nigdy nie był. Może go soie pani zabrać. Mogę tez panie powiedziec jako będzie wobec pani... Będzie szaleńczo niby-kochał potez zacznie kłamac, a na końcu zdradzi. Sama to pani odkryje.. Miłej zabawy .."

Ludzie myśla  że cpam. Problem w... teksty

mona18 dodano: 4 luty 2012

Ludzie myśla, że cpam. Problem w tym, że cholernie się boje cpania i dlatego jestem czysta. Ale fascynuja mnie ćpuny, dziwki wariaci i inni ułomni. Nie bez powodu. Być może ludzie ma racje zachowuję się jak cpun. Jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia. Reaguje rozdraznieniem na wszystko. Wszyscy mnie wkurwiaja i czuje sie jakbym miała 30 lat wiecej niz mam. I tez uciekam od rzeczywistości. Ale niszcze swojego ciała przynajmniej tak mi sie wydaje. Moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci. Wklejam siebie do filmów książek i przekształcam rzeczywistość. Jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam swiat. Problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do żecia w srodku mojej głowy, że nie moge zyc w realnym świecie(...) Może ćpanie byłoby jednak wyjściem ?

 znowu ma inna?  taa... znowu jedna z... teksty

mona18 dodano: 4 luty 2012

-znowu ma inna? -taa... znowu jedna z tych "na zawsze razem, skarbie"

Wszystko sprowadza sie do tego  żeu... teksty

mona18 dodano: 4 luty 2012

Wszystko sprowadza sie do tego, żeu stanmąć, spojrzec ludziom prosto w oczy, błysnąć zabujczym uśmiechem i powiedziec: "spierdalajcie jestem boska"

Gdyby nie było jutra  gdybym nie... teksty

mona18 dodano: 4 luty 2012

Gdyby nie było jutra, gdybym nie musiała ponosic konsekwencji, zabiłabym ją. Wtedy nie małbys wyboru, przyznałbys się że mnie kochasz, a ona była wymówka żeby tylko mi pokazać, że twoje ego nie ucierpiało po dostaniu kosza, ale jutro będzie. Ty dalej z nią, a ja siedzac na parapecie z z kubkiem gorącego kakao, wpatrująca sie w okno zastanawiająca się 'co by było gdyby'

Miała rozmazany tusz  czerwone usta... teksty

mona18 dodano: 4 luty 2012

Miała rozmazany tusz, czerwone usta, rozszezone źrenice, a jej ręce drżały. Stała w deszczu na środku ulicy i zaczeła krzyczeć, że miłośi nie ma.

Przychodzą momenty że żaden... teksty

mona18 dodano: 4 luty 2012

Przychodzą momenty że żaden wulgaryzm nie jest w stanie wyrazić tego co czujemy.

A ja lubie twoje włosy  glany cienki... teksty

mona18 dodano: 2 luty 2012

A ja lubie twoje włosy, glany cienki papierosy, małą bliznę na kolanie, i że nie o wszystkim mówisz mamie. Lubię gdy jesteś zawzięta, kiedy walczysz o zwierzęta, że masz dziary w dziwnych miejscach, że się kochasz przy beatlersach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV