 |
mivies.moblo.pl
Chwile te najgorsze kiedy Ciebie nie ma.
|
|
 |
Chwile te najgorsze, kiedy Ciebie nie ma.
|
|
 |
Nie zapomniałam. Nie przestałam kochać. Nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. I wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. I tylko jakoś dziwnie mi, gdy widząc Cię daleko gdzieś, nadal czuję te motylki w brzuchu i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż. Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. Lecz w środku nic się nie zmieniło, bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu.
|
|
 |
Nie pamiętam dni przed Tobą, ale myślę, że to były dobre dni.
|
|
 |
Grzechów było wiele, dobrze wiem, nie jestem święta, jak każdy, napotykam na życiowe zakręty.
|
|
 |
Jak dym z papierosa oddalasz się, rozmywasz.
|
|
 |
Otwierając oczy, nerwowo szuka telefonu na szafce nocnej. Odblokowuje klawiaturę. Znowu nic. Zero nowych wiadomości. Ciągle zapomina, że już nie są razem. A on już nie wysyła jej każdego ranka sms'a o treści `miłego dnia kochanie` . Głupia wiadomość, a potrafiła sprawić każdy z jej dni lepszym.
|
|
 |
I tańczyć będę na swym grobie z papierosem w ręku.
|
|
 |
Gdy z kolejnych łez atak przychodzi złości, o ścianę niszczysz pięści, miotasz się w bezsilności.
|
|
 |
Nie martw się, nie obchodzisz mnie już, ale pamiętam wszystko.
|
|
 |
Pragnę Cię stale, lecz nie tak bardzo. Marzę o Tobie, lecz nie tak bardzo. Chcę być przy Tobie, lecz nie tak bardzo. Samą dziwi mnie to, że pragnę Cię stale, lecz nie tak bardzo. Marzę o Tobie, lecz nie tak bardzo. Dobrze mi z Tobą, lecz coraz częściej myślę, że kocham i nie kocham Cię.
|
|
 |
Więc czas już skończyć z oczekiwaniem na coś, co może nigdy nie przyjść.
|
|
 |
Są takie momenty, gdy ufa się już tylko Bogu, a wszystko czego chce się, to jakiś na szczęście sposób.
|
|
|
|