głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mivies Dzisiaj nazywam Cię nic nieznaczącym incydentem w moim życiu. Na zawsze pozostaniesz gdzieś tam głęboko w moim sercu ale muszę iść do przodu i kochać na nowo. Ż

mivies

mivies.moblo.pl
Dzisiaj nazywam Cię nic nieznaczącym incydentem w moim życiu. Na zawsze pozostaniesz gdzieś tam głęboko w moim sercu ale muszę iść do przodu i kochać na nowo. Życie jest
Dzisiaj nazywam Cię nic... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Dzisiaj nazywam Cię nic nieznaczącym incydentem w moim życiu. Na zawsze pozostaniesz gdzieś tam głęboko w moim sercu, ale muszę iść do przodu i kochać na nowo. Życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na kochanie jednej osoby. Szczególnie tej, która miłości nie odwzajemnia.

Na świecie żyje ponad 6 miliardów... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Na świecie żyje ponad 6 miliardów ludzi, ale człowiek zakochuje się w tej jednej osobie i z nieznanych nikomu przyczyn, nie chce jej zmienić na żadną inną.

Chciałeś mnie mieć fizycznie  to... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Chciałeś mnie mieć fizycznie, to było widać w Twoim wzroku, słyszałam to, kiedy szeptałeś mi do ucha sprośne rzeczy. Chodziło tylko o seks, nic więcej. Mnie natomiast chodziło o pożądanie, o pragnienie, aby być blisko Ciebie. O potrzebę intymności.

Najbardziej odczujesz brak jakiejś... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy siedzisz obok niej i wiesz, że ona nigdy już nie będzie Twoja.

Chciałabym  abyś któregoś dnia... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Chciałabym, abyś któregoś dnia pomyślał sobie, że jest taka osoba na świecie, która myśli o Tobie bezustannie. Chciałabym, abyś umiał dostrzec różnice między moimi myślami, a innych dziewczyn. Kocham Cię za to jaki jesteś, a nie za to kim jesteś. Kocham Cię pomimo wszystkich sprzeczności swojego serca, kocham Cię nie zważając na to, że przez to mnie znienawidzili, kocham Cię, bo jesteś moim życiem, nadzieją, światełkiem w ciemnym tunelu, w którym nie raz się pogubiłam. Wiem, że nigdy nie będę Cię mieć kolejny raz, wiem o tym doskonale. Wciąż karmię umysł kłamstwami. Spokojnie, będzie dobrze.

Byłeś i nadal jesteś dla mnie... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Byłeś i nadal jesteś dla mnie wszystkim. To nie są puste słowa, takie jak `bez Ciebie nic nie ma sensu` , `umrę bez Ciebie` itp. Po prostu od tego momentu życie bez Ciebie wymaga ode mnie więcej odwagi niż śmierć.

Widzisz to wszystko ma swoje miejsce... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Widzisz to wszystko ma swoje miejsce, tak jak to, że tutaj jestem, a Ty mi okaż respekt.

Jedyny sposób by czuć ten życia... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Jedyny sposób by czuć ten życia powiew, obudzić się jutro i nadal ufać sobie.

Przepraszam za to  że uzależniłam... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Przepraszam za to, że uzależniłam się od Twojego widoku, za to, że nie potrafię być szczęśliwa.

Najlepszy przyjaciel jest jak... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Najlepszy przyjaciel jest jak czterolistna koniczyna: trudno go znaleźć i przynosi szczęście.

Lepiej byłoby  gdyby matka... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Lepiej byłoby, gdyby matka rzeczywiście mnie usunęła będąc w ciąży. Zobacz, jakby było pięknie. Ty byś nigdy mnie nie poznał, nie cierpiał, nie ciął się, nie pił do nieprzytomności tylko dlatego, że znów się pokłóciliśmy. Rodzice mieliby święty spokój, mama nie płakałaby po cichu, bo znów ją zawiodłam, najbliżsi przyjaciele nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów, sąsiedzi nie narzekaliby, że znów włączyłam muzykę za głośno. Nawet pies cieszyłby się z tego, że w końcu nikt na niego nie podnosi głosu. Ale niestety, mama tego nie zrobiła, więc muszę radzić sobie sama. Nie mam na tyle cholernej odwagi, żeby połknąć garść tabletek, popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań. Starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami w czasie czerwonego światła, mając nadzieję, że w końcu mnie coś pierdolnie na amen.

Dzisiaj możesz pożegnać się z tym... teksty

mivies dodano: 29 lipca 2010

Dzisiaj możesz pożegnać się z tym, że facet będzie patrzył Ci głęboko w oczy, bo zamiast tego wzrok będzie kierował na dekolt. Zamiast pocałować Cię w dłoń, uściśnie pośladek z cwaniackim uśmiechem. Jest tak odkąd pamiętam, więc ja też mam prawo patrzeć się bezwstydnie na męskie tyłki i w wulgarny sposób wyrażać swoją opinię na ich temat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć