głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
missyoutonight Ona jest w porządku. To On był zakłamanym skurwielem. najbardziej boję się że Cię spotkam. miniemy się przy wejściu do pociągu. zobaczę Cię w drodze do szkoły i

missyoutonight

missyoutonight.moblo.pl
Ona jest w porządku. To On był zakłamanym skurwielem.
Ona jest w porządku. To On był... teksty

missyoutonight dodano: 16 marca 2013

Ona jest w porządku. To On był zakłamanym skurwielem.

najbardziej boję się  że Cię... teksty

missyoutonight dodano: 16 marca 2013

najbardziej boję się, że Cię spotkam. miniemy się przy wejściu do pociągu. zobaczę Cię w drodze do szkoły, idąc po zakupy, tankując samochód na jednej z setek stacji benzynowych. albo przepuszczę Cię na przejściu dla pieszych. najbardziej boję się, że nie będę wiedziała co zrobić.

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

missyoutonight dodano: 16 marca 2013

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu, wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. Świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnień, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej

Nie wiesz jak to jest gdy świat Cię... teksty

missyoutonight dodano: 16 marca 2013

Nie wiesz jak to jest gdy świat Cię przerasta i upadasz przykryty nawałem problemów. Nie wiesz jak to jest budzić się mając przed oczami wczoraj, a okropny ból rozdzierający serce miesza się ze łzami. Nie wiesz jak to jest robić coś co kompletnie nie ma sensu, tylko po to by nie tęsknić. Nie wiesz jak to jest sklejać serce, gdy ono jest na tyle uparte, że nadal stara się kochać resztkami bezsensownej miłości. Nie wiesz jak to jest, czuć cholerny ucisk w klatce piersiowej i osuwać się na podłogę, zanosząc się płaczem jak małe dziecko za ulubionym misiem. Nie wiesz jak to jest gdy rozum kłóci się z sercem, a Ty stoisz na rozstaju dróg i niechybnie podejmujesz niewłaściwą decyzję. Nie wiesz jak to jest, więc proszę nie mów, że wiesz co czuję.

Życie traci na znaczeniu  kiedy... teksty

missyoutonight dodano: 16 marca 2013

Życie traci na znaczeniu, kiedy połowa Twojego serca jest już martwa, kiedy wraz z odejściem kogoś, kto znaczył dla Ciebie więcej niż własne życie, jego uderzenia jakby umilkły.

miłości nie da opisać się... teksty

missyoutonight dodano: 16 marca 2013

miłości nie da opisać się słowami, trzeba ją przeżyć, poczuć na własnej skórze, musi doszczętnie Cię wyczerpać, totalnie zdeptać i zniszczyć psychicznie, musisz ją przecierpieć, przeboleć, dopiero wtedy będzie Cię stać na szczere zdanie : 'tak, kochałem'.

to już prawie rok. rok mija od... teksty

missyoutonight dodano: 8 luty 2013

to już prawie rok. rok mija od tamtej wspólnej zimy i wiosny. ponad trzysta dni temu były wspólne uśmiechy i rozmowy, wspólne milczenie i śmiech. byliśmy my- ponad wszystko i nic więcej się nie liczyło. już prawie rok, gdy Cię przy mnie nie ma. niby tak dużo, a na prawdę tak mało - szybko zapominasz.

Choć tak bardzo go kochała... teksty

missyoutonight dodano: 8 luty 2013

Choć tak bardzo go kochała, wiedziała, że ludzie tacy jak on się nie zmieniają. Odpuściła go sobie. Starała się żyć normalnie, mimo że z tęsknoty pękło jej serce.

..a najgorsze jest to  że nie masz... teksty

missyoutonight dodano: 8 luty 2013

..a najgorsze jest to, że nie masz odwagi by przyznać się komukolwiek do tego, że znów całą noc przepłakałaś paląc papierosy, trując się dymem, miłością i nim. Nie masz odwagi przyznać się, że tak bardzo za nim tęsknisz i, że jesteś pewna, że to miłość. Nie masz odwagi i jesteś zbyt dumna by przyznać się, że zwyczajnie sobie z tym nie radzisz. Milczysz tylko, mając cichą nadzieję, że ktoś przytuli Cię i powie "wszystko będzie dobrze.

Są słowa  które ciężko... teksty

missyoutonight dodano: 8 luty 2013

Są słowa, które ciężko wypowiedzieć... ‎... są chwile na które ciężko zapomnieć, są noce, które przepłaczesz, są bajki w które wierzysz...ale nie ma takiej minuty, która wróci

najgorsze   są chwilę   gdy... teksty

missyoutonight dodano: 8 luty 2013

najgorsze , są chwilę , gdy przestajesz być silny. kiedy rozumiesz , że nie masz szans zwyciężyć , chociaż do tej pory byłeś przekonany, że Ci się uda . gdy siedząc na parapecie , z papierosem w ręku , patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno , zdajesz sobie sprawę , że nie masz nic . gdy każdą piosenką przypomina , Ci o tym , że do niczego nie dążysz . . . najgorsze , są chwilę , kiedy wolisz , umrzeć , niż żyć

co Nas łączy? ta pieprzona... teksty

missyoutonight dodano: 8 luty 2013

co Nas łączy? ta pieprzona świadomość, że nigdy nie będziemy dla siebie kimś najważniejszym, uczucia które z dnia na dzień coraz bardziej gasną, wspólna przeszłość, która jest najlepszą rzeczą jaka kiedykolwiek mnie spotkała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV