głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mimowszystkorazem .i wtedy spojrzałeś na mnie tymi słodkimi niebieskimi oczami a ja dostrzegłam w nich coś wiecej niż tylko przyjaźń... Uczucie które siłą dorówna nawet śmierci.

mimowszystkorazem

mimowszystkorazem.moblo.pl
.i wtedy spojrzałeś na mnie tymi słodkimi niebieskimi oczami a ja dostrzegłam w nich coś wiecej niż tylko przyjaźń... Uczucie które siłą dorówna nawet śmierci.
.i wtedy spojrzałeś na mnie tymi... teksty

mimowszystkorazem dodano: 24 listopada 2010

.i wtedy spojrzałeś na mnie tymi słodkimi niebieskimi oczami, a ja dostrzegłam w nich coś wiecej niż tylko przyjaźń... Uczucie, które siłą dorówna nawet śmierci.

za każdym razem   kiedy witając... teksty

mimowszystkorazem dodano: 24 listopada 2010

za każdym razem , kiedy witając się z Twoimi kumplami , któryś powiedział , że zajebiście wyglądam Ty bardziej ściskałeś moją rękę , albo całkowicie obejmowałeś ramionami tak , że nie mogłam prawie oddychać . miażdżyłeś go wzrokiem pt. " stul mordę , ona jest moja . " choć dobrze wiedziałeś , że to dla Ciebie się stroję . chociaż twierdziłeś , że to słabe całować się przy ludziach , zwłaszcza znajomych , kiedy po kilku kieliszkach wspólnie wypitych mrowiały mi usta chętne do połączenia ich z Twoimi , zachłannie podgryzałeś moją dolną wargę nie zważając na gwizdy innych . na cosobotnich imprezach , kiedy podchodził do mnie jakiś chłopak prosząc o wspólny taniec , żegnałeś kolesia słowami : - może najpierw ze mną zatańczysz ? . i porywałeś mnie na środek parkietu nie wypuszczając ze stalowych objęć . wiesz .. ja lubię być tylko Twoja ./truskavkowa

stanęłam na twoich trampkach  aby... teksty

mimowszystkorazem dodano: 24 listopada 2010

stanęłam na twoich trampkach, aby dostać do twoich ust. odepchnąłeś mnie, usiadłeś, wziąłeś na kolana i musnąłeś w usta. poczułam twój leciutki uśmiech. wyszeptałeś mi do ucha ' to ja tu się muszę starać, kochanie '.

Uwielbiam moją wykreowaną postać... teksty

mimowszystkorazem dodano: 24 listopada 2010

Uwielbiam moją wykreowaną postać na podstawie plotek i pomówień. Chciała bym chodź w połowie mieć tyle przygód ile wymyślają o mnie inni. Kocham słuchać opinii o mnie i niestworzonych historii, nic tak nie poprawia humor, jak dobry żart.

.  Wiesz że kiedy czekam na ciebie i... teksty

mimowszystkorazem dodano: 23 listopada 2010

.` Wiesz że kiedy czekam na ciebie i marznę a ty przychodzisz i przytulasz mnie mocno to moje serce na chwile przestaje bić, a potem znowu zacznie wyrywać się z piersi jak szalone. Ale ty mnie nie puszczasz i wynagradzasz mi te dwie minuty spóźnienia w najpiękniejszy sposób jaki mogłabym sobie wymarzyć, po prostu jesteś.

zostawiłeś mnie  tak po prostu. nie... teksty

mimowszystkorazem dodano: 23 listopada 2010

zostawiłeś mnie, tak po prostu. nie wiadomo dlaczego, z jakiego powodu. pamiętam wszystkie nasze wspólne chwile. każde twoje słowo. jakbym zrobiła zdjęcie i umieściła w albumie moich wspomnień. nie da się ich już wyjąć, nie da się zapomnieć. to jest zbyt trudne, zbyt męczące i zbyt bolesne. trzeba z tym żyć, przyzwyczaić się do ciągłego bólu i rozczarowania. ciągłego obwiniania się i płakania. myślenia i krzyku. żyjąc wspomnieniami i nadzieją na lepsze jutro. ale dlaczego ta nadzieja z każdym dniem staje się słabsza? i nie daje tyle sił co przedtem?

PRZEPRASZAM  na to słowo jest już... teksty

mimowszystkorazem dodano: 23 listopada 2010

PRZEPRASZAM, na to słowo jest już za późno, kiedy naprawdę odczujesz że brakuje Ci mnie, to zrozumiesz co to znaczy szanować uczucia.

.uwielbiam wchodzić Ci w słowo i... teksty

mimowszystkorazem dodano: 23 listopada 2010

.uwielbiam wchodzić Ci w słowo i zamykać Twoje usta magicznym pocałunkiem. Twój uśmiech, wplątany w moje myśli.

Rzadko się zgadzali.Właściwie... teksty

mimowszystkorazem dodano: 22 listopada 2010

Rzadko się zgadzali.Właściwie nigdy. Kłócili się bez końca. Codziennie rzucali sobie wyzwania. Lecz pomimo wszystkich różnic mieli ze sobą coś wspólnego - szaleli za sobą.

Najpiękniejszym doświadczeniem jest... teksty

mimowszystkorazem dodano: 22 listopada 2010

Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie.

a on i tak jest dupkiem . d  kocham Cie i miej wyjebane pomeczy sie z ta swinka .  d teksty mimowszystkorazem dodał komentarz: a on i tak jest dupkiem .;d kocham Cie i miej wyjebane pomeczy sie z ta swinka . ;d do wpisu 22 listopada 2010
czekam tylko na jedno słowo... teksty

mimowszystkorazem dodano: 22 listopada 2010

czekam tylko na jedno słowo wypowiedziane z twoich ust : ' wróciłem ' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV