głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
milenka0017 I jeśli pójdziesz ja chce iść z tobą. A jeśli umrzesz ja chce umrzeć z Tobą. Wziąć Cię za rękę i odejść stąd... natłok myśli... to mnie niszczy...!! Racja... Ni

milenka0017

milenka0017.moblo.pl
I jeśli pójdziesz ja chce iść z tobą. A jeśli umrzesz ja chce umrzeć z Tobą. Wziąć Cię za rękę i odejść stąd...
I jeśli pójdziesz  ja chce iść z tobą. A jeśli umrzesz  ja chce umrzeć z Tobą. Wziąć Cię za rękę  i odejść stąd... teksty milenka0017 dodał komentarz: I jeśli pójdziesz, ja chce iść z tobą. A jeśli umrzesz, ja chce umrzeć z Tobą. Wziąć Cię za rękę i odejść stąd... do wpisu 21 kwietnia 2011
natłok myśli... to mnie... teksty

milenka0017 dodano: 21 kwietnia 2011

natłok myśli... to mnie niszczy...!! ;(

Racja... teksty milenka0017 dodał komentarz: Racja... do wpisu 21 kwietnia 2011
Niestety tak :  teksty milenka0017 dodał komentarz: Niestety tak :( do wpisu 21 kwietnia 2011
zdecydowanie nie funkcjonuje. siedzę... teksty

milenka0017 dodano: 20 kwietnia 2011

zdecydowanie nie funkcjonuje. siedzę głęboko pośród myśli i egzystuje jak zdechła roślina, która dawno nie dostała wody.

założyła się z koleżankami o... teksty

milenka0017 dodano: 20 kwietnia 2011

założyła się z koleżankami o rozkochanie w sobie pewnego chłopaka. myślała, że to niemożliwe, żeby mogła się zakochać w takim kimś jak on, bo przecież nie jest w jej typie. zaczęli się spotykać. na początku miała z niego zbite, ale potem było coraz gorzej. nie był jej wcale taki obojętny, jak jej się wydawało. zaczęła inaczej reagować na jego imię, stała się o niego zazdrosna, chciała się z nim częściej spotykać. zaczęła głupio się czuć z tym, że jest wobec niego nie w porządku. pewnego dnia postanowiła mu to wszystko wytłumaczyć, nie chciała już ściemniać, zakochała się. zadzwoniła do niego, aby poprosić o jak najszybsze spotkanie, on nie chciał jej już słuchać. dowiedział się o tym całym zakładzie, ale nie od niej. powiedział, że naprawdę ją pokochał, a ona jest zwykłą suką, bez uczuć. popłakała się. nie chciał tłumaczeń. zakończył z nią kontakt. po tym zdarzeniu nigdy ze sobą już więcej nie rozmawiali, a ona go nadal kocha, i nie może wybaczyć sobie tego, jaka była głupia.

A gdy usłyszę twoje imię... teksty

milenka0017 dodano: 20 kwietnia 2011

A gdy usłyszę twoje imię - odwrócę się i z uśmiechem powiem "jebany".

Panie Boże! Proszę Cię o... teksty

milenka0017 dodano: 20 kwietnia 2011

Panie Boże! Proszę Cię o mądrość, żebym mogła zrozumieć mężczyznę. O miłość, bym mogła mu przebaczyć. O cierpliwość, bym mogła znieść jego humory. Nie proszę Cię o siłę, bo bym go zajebała.

za grzecznych chłopców się... teksty

milenka0017 dodano: 20 kwietnia 2011

za grzecznych chłopców się wychodzi, a skurwieli się kocha..

dodupizm   wkurwinizm   kochaizm... teksty

milenka0017 dodano: 20 kwietnia 2011

dodupizm , wkurwinizm , kochaizm , smuteizm i inne takie nieistotne choroby ludzkości.

 Ci  co wiedzą  nie mówią  a ci... teksty

milenka0017 dodano: 20 kwietnia 2011

"Ci, co wiedzą, nie mówią, a ci, co mówią, nie wiedzą."

 Musisz zrobić to  czego jak... teksty

milenka0017 dodano: 20 kwietnia 2011

"Musisz zrobić to, czego jak sądzisz, zrobić nie umiesz."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć