głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Brzmisz jak nie mój problem. teksty

mikela dodano: wczoraj o 09:57

Brzmisz jak nie mój problem.

jak będziesz odchodził to jebnij... teksty

mikela dodano: przedwczoraj o 23:12

jak będziesz odchodził to jebnij tak drzwiami, żebym miała pewność, że już nie wrócisz.

Odchodziłam od wielu ludzi  wiele... teksty

mikela dodano: 2 dni temu

Odchodziłam od wielu ludzi, wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś, przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie, żeby przestać uciekać.

Jeżeli nerwica ma polegać na tym... teksty

mikela dodano: 3 dni temu

Jeżeli nerwica ma polegać na tym, że człowiek pragnie dwóch zupełnie sprzecznych ze sobą rzeczy naraz, to owszem, w takim razie jestem wariatką! Wiem, że przez całe życie będę się miotała pomiędzy różnymi, wykluczającymi się nawzajem pragnieniami.

Chciałbym umieć wierzyć w... teksty

mikela dodano: 3 dni temu

Chciałbym umieć wierzyć w lojalność innych osób względem nas samych, ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na zaufanie do otaczającego nas Świata. Dlatego uważam, że najprościej jest otoczyć się ludźmi, którzy nigdy nas nie zawiedli. Pamiętajcie, tylko najlepsi i najbardziej lojalni chcą nam pomóc, reszta jest tylko ciekawa ilu porażek bądź sukcesów doświadczymy w życiu.

W życiu jest tak  że czasami musisz... teksty

mikela dodano: 3 dni temu

W życiu jest tak, że czasami musisz się zderzyć ze ścianą. Musisz nabić sobie potwornego guza. I wtedy ktoś, prawdopodobnie, jebnie cię jeszcze prosto w brzuch. Wówczas sobie przypomnisz, jak fantastycznie jest mieć płuca. Jak cudowny jest każdy bezproblemowy oddech. Jak cudowny jest krzyk. A później? Później musisz wstać, oprzytomnieć i rozwalić tę ścianę, albo ją obejść. Wstań, więc. Ja próbuję.

Wydaję się być nie taką... teksty

mikela dodano: 5 dni temu

Wydaję się być nie taką najgorszą dziewczyną. Mam mnóstwo wad, ale również coś tam w sobie dobrego. Często popełniam błędy, ale jednak mam jakieś pojęcie o życiu. Na świecie jest tyle fantastycznych, dobrych ludzi, ale moje zainteresowanie skupi się zawsze na kimś zupełnie przedziwnym. Na kimś, kto nie tyle mnie interesuje sam w sobie, co zaciekawi mnie jego pokrętna osobowość. I zamiast się wycofać w odpowiednim momencie, to brnę zupełnie głupio, żeby zobaczyć czy mam racje, czy dobrze odgadłam zagadkę. Kontynuuję wszystko, tylko po to żeby nocami analizować profil psychologiczny takiego przypadku i odgadywać "co autor miał na myśli" mówiąc swoje skomplikowane monologi. Przesiąknięta jestem psychologią na wskroś, ale bezsprzecznie we krwi mam umiejętność pakowaniem się w kłopoty i wchodzeniem w różne skomplikowane sytuacje, tylko po to żeby zobaczyć co będzie dalej. Myślałam, że może dorosłość mnie czegoś nauczy. Albo chociaż doświadczenie. Ale gdzie tam. Jestem coraz głupsza.

Może dla Ciebie to dziwne  ale w... teksty

mikela dodano: 5 dni temu

Może dla Ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia i rozmyślać.. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej, ale mi to pomaga. W myślach tylko ten cały syf, który co chwile zagłusza muzyka. Lubię, to. Cholernie mocno lubię. Odpocząć od świata, i zostać sama z moimi problemami.

Za każdym razem gdy chciała Go... teksty

mikela dodano: 5 dni temu

Za każdym razem gdy chciała Go znienawidzić, przypominała sobie ile razem przeżyli.

Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz taką do wulkanu, to ci pamiątki przyniesie.

Chciałabym byś patrzył na mnie tak... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

Chciałabym byś patrzył na mnie tak jak wtedy, gdy pierwszy raz mnie zobaczyłeś.

Bo Ty nie wiesz jak to jest nie spać... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

Bo Ty nie wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 370 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV