głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Pewnego dnia odchodzisz. Nie walczysz nie płaczesz nie krzyczysz. Stoisz bezradnie i obserwujesz obojętnym wzrokiem to co kiedyś wydawało Ci się sensem Twojego

mikela

mikela.moblo.pl
Pewnego dnia odchodzisz. Nie walczysz nie płaczesz nie krzyczysz. Stoisz bezradnie i obserwujesz obojętnym wzrokiem to co kiedyś wydawało Ci się sensem Twojego życia.
Pewnego dnia odchodzisz. Nie walczysz... teksty

mikela dodano: 2 dni temu

Pewnego dnia odchodzisz. Nie walczysz, nie płaczesz, nie krzyczysz. Stoisz bezradnie i obserwujesz obojętnym wzrokiem to co kiedyś wydawało Ci się sensem Twojego życia. Po wielu słowach, których później żałowałeś, nie jesteś w stanie zrozumieć po co to wszystko się wydarzyło. Masz gdzieś to co się stanie, czy pobiegnie za Tobą, czy pozwoli Ci odejść. Jesteś Panem własnego losu, przyzwoliłeś na wszystko nawet na samotność.

Życie pisze różne scenariusze  a... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

Życie pisze różne scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych, bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy, co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie, jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa, może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem, a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre, innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji, a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

Czasami może się tak zdarzyć  że... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

Czasami może się tak zdarzyć, że w najmniej oczekiwanym momencie życia poznamy kogoś idealnego dla nas. Kogoś kto urodził się być idealny źródłem inspiracji dla naszego życia. Ten człowiek sprawi, że przestaniesz rozmyślać o przeszłości i zaczniesz planować wspólną przyszłość z uśmiechem na twarzy.

dziś jest źle  dziś nie wyrabiam... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

dziś jest źle, dziś nie wyrabiam, dziś mam za dużo spraw, które i tak olewam, dziś nie mam ochoty na nic, dziś nie wychodzę z domu, dziś kładę się do łóżka, dziś zamykam się w sobie, dziś wspomnienia za bardzo bolą.

Pytasz czy złamałeś mi serce? Nie... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

Pytasz czy złamałeś mi serce? Nie, nie złamałeś. Ty je zmiażdżyłeś, podeptałeś, zmieszałeś z błotem i potraktowałeś jak szmatę. Nie, nie złamałeś w ogóle.

Kolejny dzień przemija w okropnym... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

Kolejny dzień przemija w okropnym bólu i cierpieniu. Pustka i samotność idą obok mnie w cieniu. Kolejny dzień bez Ciebie. Wiem, że muszę od nowa nauczyć się żyć bez Ciebie przyzwyczaić się do samotności, ale tak bardzo nie chcę.

Osoba  która jest nam przeznaczona... teksty

mikela dodano: 1 tydzień temu

Osoba, która jest nam przeznaczona, pojawi się w Twoim życiu w najmniej oczekiwanym momencie. Przybędzie i pozostanie przy Tobie choćbyśmy odrzucali ją tysiąc razy. Dlatego powinniśmy przestać uganiać się za osobami, które nawet przez moment nie docenili faktu, że walczymy o nie i poczekać na osobę, która sama do nas przyjdzie. Myślę, że cierpliwość w takich chwilach przyniesie wiele dobrego i cel zostanie zrealizowany.

Najbardziej boli odejście osoby... teksty

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Najbardziej boli odejście osoby, która zapewniała, że będzie na zawsze.

Wczoraj zdarzyło się nam znów... teksty

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Wczoraj zdarzyło się nam znów niekochanie.

Lubię sobie posiedzieć. W ogóle... teksty

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Lubię sobie posiedzieć. W ogóle lubię po prostu sobie być. W tym sensie, że nie od razu robić jakieś zamieszanie wokół siebie. Nie zacieszać. Nie otaczać się na siłę ludźmi po to, żeby mieć takie poczucie szumu, który sprawi, że będę czuła, że żyję. Potrafię czuć, że żyję, kiedy siedzę po cichu.

Jak o nim przestać myśleć?... teksty

mikela dodano: 28 maja 2018

Jak o nim przestać myśleć? Byłabym w stanie za Niego zamordować, zrobiłabym wszystko, to coś więcej niż miłość.

Czy było mi kiedykolwiek tak przykro... teksty

mikela dodano: 28 maja 2018

Czy było mi kiedykolwiek tak przykro ? Nie. Nigdy nie czułam się taka zażenowana.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 383 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV