głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoriesofme często wyobrażam sobie jak stoisz w progu i mówisz do mnie 'nie chce jej chce Ciebie' . Boże spraw żeby się odezwał i żeby wybrał mnie. w oczach miałam łzy jak

memoriesofme

memoriesofme.moblo.pl
często wyobrażam sobie jak stoisz w progu i mówisz do mnie 'nie chce jej chce Ciebie' .
często wyobrażam sobie jak stoisz w... teksty

memoriesofme dodano: 23 września 2012

często wyobrażam sobie jak stoisz w progu i mówisz do mnie 'nie chce jej, chce Ciebie' .

Boże  spraw żeby się odezwał i... teksty

memoriesofme dodano: 23 września 2012

Boże, spraw żeby się odezwał i żeby wybrał mnie.

w oczach miałam łzy jak zobaczyłam... teksty

memoriesofme dodano: 23 września 2012

w oczach miałam łzy jak zobaczyłam Twój zmieniony status na fb.

moja wada? nieśmiałość. teksty

memoriesofme dodano: 23 września 2012

moja wada? nieśmiałość.

mimo wszystko chcę żebyś był teksty

memoriesofme dodano: 23 września 2012

mimo wszystko chcę żebyś był

minęły 2 lata od chwili kiedy... teksty

memoriesofme dodano: 21 września 2012

minęły 2 lata od chwili kiedy przestał się jej podobac.minęła go na chodniku,on nie powiedział jej cześc ale bardzo dokładnie się jej przyjrzał i uśmiechnął.on udawała,że go nie widzi.niby dla niej już nie istniał,ale z drugiej strony bała się,że te uczucia sprzed paru lat znowu powrócą.

jestem tylko nastolatką.szalonym... teksty

memoriesofme dodano: 21 września 2012

jestem tylko nastolatką.szalonym gimbem.chodzę na noc do przyjaciółek gdzie pijemy i bierzemy,gdzie bawimy się świetnie przez neta z obcymi ludźmi,staram się jakoś uczyc,śmieję się,czasem nawet jestem szczęśliwa.ale już sama nie wiem czy to całe szczęście nie jest tak cholernie wymuszone...

modlę się zawsze o jedno.nie o... teksty

memoriesofme dodano: 21 września 2012

modlę się zawsze o jedno.nie o dobre oceny,nie o szczęście moje czy innych.modlę się o to,żebyś do mnie napisł,żebyśmy się spotkali,żebyś się we mnie zakochał,żebyśmy byli szczęśliwi.zaraz po tym wchodzę sprawdzic czy nie mam jakiejś wiadomości.jak jest to błagam w sercu żeby była właśnie od ciebie,ale nie.nie jest.przecież ty nigdy nie napisałbyś do mnie tak nagle,bez powodu.

nie da się zapomnieć czegoś  lub... teksty

memoriesofme dodano: 21 września 2012

nie da się zapomnieć czegoś, lub kogoś tak do końca. zawsze w Naszej głowie i Naszym sercu pozostanie pewien zakamarek, pewien korytarzyk zamknięty na średnio szczelne drzwi. pewne pomieszczenie z którego wspomnienia potrafią wydobyć się w zastraszającym tempie. dlatego też warto mieć obok siebie kogoś kto będzie posiadał zapasowe zamknięcie do Naszej skrytki. kogoś kto bez wahania wejdzie do Naszej głowy, i Naszego serca - tylko po to by Nam pomóc, nie po to by ponownie Nas angażować. tak, taki ktoś to przyjaciel - najlepszy mechanik na świecie.

życzę Ci tego   żebyś kiedyś... teksty

memoriesofme dodano: 21 września 2012

życzę Ci tego , żebyś kiedyś mijając mnie na ulicy pożałował tego , że mnie straciłeś , że nie dałeś nam szansy zbudować szczęścia . życzę Ci tego , żeby przed oczami stanęły Ci wszystkie chwile razem spędzone , żebyś poczuł chociaż odrobinę żalu , że stało się tak a nie inaczej . że to wszystko już nie wróci , nigdy nie będzie tak samo . życzę Ci setki nieprzespanych nocy i bez sensownych dni czekania na mój ruch . życzę Ci bólu i cierpienia , takiego jak przeżyłam ja kiedy odchodząc odebrałeś mi sens życia .

a najgorsze jest to  że nie masz... teksty

memoriesofme dodano: 21 września 2012

a najgorsze jest to, że nie masz odwagi by przyznac się komukolwiek do tego, że znów całą noc przepłakałaś paląc papierosy, trując się dymem, miłością i nim. Nie masz odwagi przyznac się, że tak bardzo za nim tęsknisz i, że jesteś pewna, że to miłośc. Nie masz odwagi i jesteś zbyt dumna by przyznac się, że zwyczajnie sobie z tym nie radzisz. Milczysz tylko, mając cichą nadzieję, że ktoś przytuli Cię i powie "wszystko będzie dobrze."

A jeśli umrę to weź moje serce  bo... teksty

memoriesofme dodano: 21 września 2012

A jeśli umrę to weź moje serce, bo i tak nadal będzie twoje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV