głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ty już zapomniałeś  prawda? Nie... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Ty już zapomniałeś, prawda? Nie pamiętasz jak dawaliśmy sobie szczęście, jak mówiłeś, że cieszysz się, że mnie masz, jak za każdym razem gdy przyjechałam miałeś radość w oczach. I wiesz co? Nieważne, że to trwało krótko. Ważne, że było naprawdę, że te chwile wypełniły mój cały pusty świat, że przez chwilę czułam, że jestem dla kogoś ważna. Ja zawsze będę pamiętać.

To takie chujowe czekać na kogoś... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

To takie chujowe czekać na kogoś wiedząc, że już nigdy nie wróci.

Zadzwoniłabym do Niego  ale co... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Zadzwoniłabym do Niego, ale co miałabym mu powiedzieć? Jak bardzo tęsknię i, że bez Niego to wszystko jest bez sensu, że nie chcę dalej iść bez jego obecności, że nie dam rady, że jest najlepszy, że już wiem, że jestem pewna, że Go kocham jak nigdy nikogo, że chcę z Nim iść przez życie, że już zawsze będzie ważny, że te wszystkie słowa wypowiedziane w Jego kierunku były prawdą, że nie chcę nikogo innego. On o tym wie, ale problem w tym, że nigdy mnie nie pokocha.

I kocham te chwile  te sekundy w... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

I kocham te chwile, te sekundy w których tak słodko się na mnie patrzysz.

Zbyt często udajemy obojętność by... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Zbyt często udajemy obojętność by nie ujawnić, że na kimś nam zależy.

Tęsknię za nim. Brakuje mi go... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Tęsknię za nim. Brakuje mi go każdego dnia. Myślę o nim chociaż wiem, że nie powinnam. Oddałabym wiele by móc chociaż przez chwilę zobaczyć jego cudowne, brązowe oczy. I kocham go tak bardzo jak kochałam na początku. Nic się nie zmieniło prócz tego, że już nie mogę mu powiedzieć tego jak bardzo go kocham.

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy..

Zamiast spać myślisz o tym dupku... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Zamiast spać myślisz o tym dupku, który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz co by było gdybyś postąpiła inaczej, gdybyś zmieniła chodź jedno słowo , jeden gest . Całą noc poświęcasz jemu . Prawda ?

Nawet nie masz pojęcia ile razy... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Nawet nie masz pojęcia ile razy otwierałam okno rozmowy żeby do ciebie napisać i za każdym razem zamykałam je przypominając sobie, że przecież już się nie znamy.

Po czym poznać  że kobiecie... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Po czym poznać, że kobiecie zależy? Po tym, że gdy powiesz, że chciałbyś ją zobaczyć to zjawia się u Ciebie nawet się nie zastanawiając. Po tym, że zawsze znajdzie dla Ciebie czas nawet wtedy gdy go nie ma.

Teraz przeczytaj to uważnie i się... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

Teraz przeczytaj to uważnie i się zastanów. Co byś zrobiła gdyby jutro Ci go zabrakło? Po prostu wyobraź sobie gdyby tak nagle zniknął, gdybyś wiedziała, że już Go nie zobaczysz? Wyobraź sobie, że tak po prostu przestaje Cię kochać i każdego dnia musiałabyś się uczyć żyć bez Niego, bez jego głosu, dotyku, pocałunków. Co byś wtedy zrobiła? Potrafisz sobie wyobrazić ten ból? Życie bez Niego? Teraz pomyśl czy wciąż chcesz Go ranić. Jeśli Ci zależy to dbaj o to uczucie, nie pozwól by przez Twoją głupotę odszedł ktoś, bez kogo świat nie miałby sensu.

 Dzień dzisiejszy to jutro  o które... teksty

mekashiii dodano: 6 lipca 2013

"Dzień dzisiejszy to jutro, o które martwiłeś się wczoraj!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV