![maybe3454 Wolę powiedzieć zwyczajowe kurwa niż pierdolić 30 sekund bardzo mnie irytują nierówności chodnika które znienacka narażają mnie na upadek . Mam nieopisaną ochot](http://files.moblo.pl/0/5/20/av100_52081_2232.jpg) |
maybe3454.moblo.pl
Wolę powiedzieć zwyczajowe kurwa niż pierdolić 30 sekund bardzo mnie irytują nierówności chodnika które znienacka narażają mnie na upadek .
|
|
![Wolę powiedzieć zwyczajowe kurwa... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Wolę powiedzieć zwyczajowe "kurwa" niż pierdolić 30 sekund "bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek".
|
|
![Mam nieopisaną ochotę napisać Ci... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Mam nieopisaną ochotę napisać Ci na gg " pieprz się " z milion razy , ale nie zrobię tego z obawy , że mógłbyś mnie posłuchać .
|
|
![Jeśli facet polubi Cię w spodniach... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Jeśli facet polubi Cię w spodniach, pokocha w sukience.
|
|
![Chciałabym być znowu małą... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Chciałabym być znowu małą dziewcznką. Chodzić w różowych trampkach, robić balony z arbuzowej hubby bubby i nie przejmować się niczym.'
|
|
![Myślisz że można krzyczeć na migi? teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Myślisz, że można krzyczeć na migi?
|
|
![Lubię gdy idąc ulicą uśmiecham... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Lubię , gdy idąc ulicą uśmiecham się sama do siebie , a ludzie wokół się dziwnie patrzą . Wtedy mam pewność , że nie jestem światu tak całkiem obojętna
|
|
![Zerwała z Nim tylko dlatego że na... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Zerwała z Nim tylko dlatego , że na vivie dawali im 20% .
|
|
![zeszłam z gg mówiąc że idę... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
zeszłam z gg mówiąc , że idę spać. tak naprawdę usiadłam na łóżku i patrzyłam w okno. na dworze zimny wiatr wyginał drzewa, a gwiazdy tej nocy były cudowne. minęła jakaś godzina od wyłączenia komunikatora, gdy dostałam smsa : ' tak,też patrzysz teraz w gwiazdy , i nie wmawiaj , że śpisz- bo tej nocy niebo jest zbyt piękne żebyś zamknęła oczy nie patrząc w nie. ale uśmiechnij się już ostatni raz i połóż się, proszę ;* '. tak proste i zwykłe słowa, a faktycznie sprawiły , że na twarzy pojawił się uśmiech , a po kilku minutach leżałam już nakryta kołdrą i próbowałam zasnąć.
|
|
![Polonistka wywołała do odpowiedzi.... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Polonistka wywołała do odpowiedzi. 'Numer 15 i 25!' Zapraszam.' Wstaliśmy oboje z zajebiście wściekłymi minami. 'Nie będę Was dziś pytać. Wyobraźcie sobie, że jest między Wami konflikt dotyczący czegoś ważnego. Zagrajcie to.' Spojrzeliśmy na nią zdziwieni, wciąż staliśmy w ciszy. 'No już. Zacznij od słów: Jak mogłeś?!' Pogoniła mnie. 'Jak mogłeś?' Oczy momentalnie mi się zaszkliły. Nie odpowiedział. 'Jak mogłeś to zrobić?!' Wziął głęboki wdech. 'Przepraszam.' Wykrztusił gryząc wargę. 'I co? Mam Ci się rzucić na szyję? Nie przepraszaj, jeśli nie rozumiesz definicji tego słowa.' Wkurzył się. 'Dobrze wiesz, że to nie moja wina! To była impreza. Byłem nawalony, z resztą nie byliśmy ze sobą.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie? Aaa, to sorry. Pomyliłam bieg zdarzeń. ' Nauczycielka patrzyła na nas z niedowierzaniem. 'Dobrze. Usiądźcie do ławek. Muszę Wam powiedzieć, że było widać w tym prawdę.' Spojrzał na moją twarz wykrzywioną bólem. Musiałam wyjść z sali.
|
|
![nadeszła moda na wyjebane na... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
nadeszła moda na wyjebane na chłopaków .
|
|
![na środku ulicy postawiła 50... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
na środku ulicy , postawiła 50 tymbarków ,po kolei otwierała każdy. Szukała, kapsla który, nie będzie myślał pozytywnie, kapsla, który ją zrozumie. uważasz, że znalazła? skończyła na pierwszym, pod którym narysowane było serce.
|
|
![Przecież liczy się wnętrze . Masz... teksty](http://files.moblo.pl/0/5/20/av65_52081_2232.jpg) |
Przecież liczy się wnętrze . Masz zajebistą nerkę . I takie seksowne lewe płuco .
|
|
|
|