głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Na gadu powinien być status 'poczekaj muszę ogarnąć o co chodzi'. :D Pierwszy raz od ponad miesiąca odezwał się do mnie na gadu nagle zapytał co bym chciała

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Na gadu powinien być status 'poczekaj muszę ogarnąć o co chodzi'. :D
 	  Na gadu powinien być status... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` Na gadu powinien być status 'poczekaj muszę ogarnąć o co chodzi'. :D

 Pierwszy raz od ponad miesiąca... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` Pierwszy raz od ponad miesiąca odezwał się do mnie na gadu, nagle zapytał co bym chciała dostać pod choinkę, w żartach napisałam, że JEGO! - "ta kurwa, a może jeszcze frytki do tego.?" moja mina po przeczytaniu tej odpowiedzi była bezcenna.

 Jak wygląda świat kiedy życie... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skrę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie - to znaczy, że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie. ♥

 w piątek 13 ego wstałam lewą... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` w piątek 13-ego wstałam lewą nogą z łóżka, rozbiłam lusterko kiedy się malowałam, przez ulicę przebiegł czarny kot, uciekł mi autobus do miasta i spotkałam Ciebie. Najcudowniejszy dzień w życiu.< 3.

 kocham spotykać cie przypadkiem.... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` kocham spotykać cie przypadkiem. mogę ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie serce. że wcale nie przechodzą mi dreszcze po całym ciele. że wcale nie ściska mi się gardło na widok twojego uśmiechu... cholera! nadal nie mogę o tobie zapomnieć , ale może ja wcale nie chcę.< 3. ; x

 	  Zakochanie  przed użyciem... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` Zakochanie - przed użyciem zapoznaj się z sercem drugiej połówki lub skonsultuj się z rozumem gdyż każda miłość niewłaściwie wybrana zagraża twojemu życiu lub zdrowiu .

 Czasem po prostu chciałabym się... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście. Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twe oczy... Gładzić dłoń. Dotykać Twej twarzy. Ust . Pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna, bezpieczna w Twych objęciach. Chciałabym zapomnieć o tym, co było. Żyć chwilą obecną. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. Obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. Czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć, że jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić... Tylko po to, by później się czule pogodzić... I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.! ; c < 3.

 	  spojrzała smutno w jego... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` spojrzała smutno w jego stronę . uśmiechnęła się . to w końcu ona pozwoliła mu odejść . kochała go tak mocno, że była nawet skłonna pozbawić cię sensu życia. wiedziała, że z tamtą drugą będzie szczęśliwszy . wiedziała też, że bez niego będzie jej ciężko . nikt nie rozumiał jej decyzji . ale ona i tak wiedziała, że postąpiła właściwie. wiedziała też , że pewnie nieraz spotka go z nią . lecz gdy zobaczy jego uśmiech znów będzie szczęśliwa .< 3.

 	  .kochałam ten czas  kiedy po... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` .kochałam ten czas , kiedy po zakończonej rozmowe z Tobą , dostawałam sms-a : ' dobranoc , kocham Cię. < 3.

 	  Chciałabym kiedyś usiąść... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` Chciałabym kiedyś usiąść na trawie, spojrzeć w niebo i z czystym sumieniem powiedzieć: tak, jestem cholernie szczęśliwa ! < 3.

 	  Podobno bez miłości nie... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` Podobno bez miłości nie można żyć , ja osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy . ; D

 	  Możesz wrócić  założyć... teksty

mautaa.x3 dodano: 6 września 2011

` Możesz wrócić , założyć mi swoją szeroką bluzę , i mimo , że włosy mam potargane i upięte , spodnie dziurawe i na nogach trampki , będziesz mówił , że wyglądam sexownie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV