głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Są ludzie którzy pokazują jacy są piękni i wspaniali ponieważ chcą aby świat to zobaczył. Są też ludzie którzy ukrywają swoje piękno ponieważ chcą aby świat do

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Są ludzie którzy pokazują jacy są piękni i wspaniali ponieważ chcą aby świat to zobaczył. Są też ludzie którzy ukrywają swoje piękno ponieważ chcą aby świat dostr
 Są ludzie którzy pokazują jacy... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 września 2011

`Są ludzie, którzy pokazują, jacy są piękni i wspaniali, ponieważ chcą aby świat to zobaczył. Są też ludzie, którzy ukrywają swoje piękno, ponieważ chcą, aby świat dostrzegł coś więcej..." ,, Chcesz by Cię szanowali? Pokaż, że masz serce tam gdzie wszyscy widzą cycki."

 Brakuje mi tych szczerych rozmów z... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 września 2011

`Brakuje mi tych szczerych rozmów z Tobą, tego Twojego rozśmieszania i w ogóle wszystkiego, ale najbardziej brakuje mi Ciebie przyjacielu.

 	  Przychodzi dzień kiedy... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

` Przychodzi dzień, kiedy budzisz się rano i wiesz, że On już nie czeka..

 	  On dla mnie niedostępny ja... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

` On dla mnie niedostępny, ja dla niego niewidoczna.

 “ Pierwsze: Nie okazuj uczuć... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

`“ Pierwsze: "Nie okazuj uczuć", Drugie: "Nie myśl o nim", Trzecie: "Nie czekaj na niego", Czwarte: "Nie zaczynaj rozmowy", Piąte: "Nie wierz mu", Szóste: "Nie chodź za nim", Siódme: "Nie wysyłaj sms-ów", Ósme: "Nie dzwoń", Dziewiąte: "Nie wspominaj", Dziesiąte: "Nie kochaj!!!"

 	  godzina 3:00 w nocy dźwięk... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

` godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie.? tylko szkoda że mi się to śniło.

 Przepraszam  że nie jestem... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

`Przepraszam , że nie jestem doskonała , że nie noszę metrowych szpilek , że jestem poddana nałogom i nie jestem dla Ciebie zbyt dobra .

 Rozmawiałam z przyjaciółką. W... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

`Rozmawiałam z przyjaciółką. W pewnej chwili kompletnie odleciałam, znalazłam się w zupełnie innym miejscu. Kontakt z rzeczywistością, odzyskałam dopiero, gdy przyjaciółka zaczęła mi machać ręką przed oczami. - Co z tobą? Słuchasz mnie w ogóle? - spojrzałam na nią i poczułam, że moje oczy stają się szkliste. - Kocham Go, tak cholernie Go kocham, a wiesz co jest najgorsze? Że to wszystko jest bez znaczenia.

 	  I wciąż czekam na ten dzień... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

` I wciąż czekam na ten dzień, gdy wstanę zobaczę za oknem słońce i wiadomość od Ciebie, jak bardzo tęsknisz, kochasz i potrzebujesz.

 	  Palę. Już nałogowo. Starsi... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

` Palę. Już nałogowo. Starsi koledzy kupują mi fajki w miejskim sklepiku za którym palę jednego za drugim, taaak ci sami koledzy o których jeszcze dwa miesiące temu byłeś zajebiście zazdrosny.

 Co robi ta dziewczyna siedząca w... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

`-Co robi ta dziewczyna siedząca w oknie? -Czeka... -Na co? -Aż on wreszcie się do Niej odezwię. -Ale czemu jest smutna? -Bo kocha, a miłość to cierpienie...

 Denerwuje mnie kiedy ktoś mówi '... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 września 2011

`Denerwuje mnie, kiedy ktoś mówi ' myślałem, że jesteś inna, myliłem się '. Tak naprawdę chuj o mnie wiedzą. O tym kim jestem, jakie mam problemy i co czuje słysząc ' jednak jesteś taka...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV