głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 wciąż pamiętam te specyficzne drgania Jego warg które występując po sobie kolejno w efekcie przeradzały się w najpiękniejszy uśmiech pod słońcem. A słowo 'dobr

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
wciąż pamiętam te specyficzne drgania Jego warg które występując po sobie kolejno w efekcie przeradzały się w najpiękniejszy uśmiech pod słońcem.
    wciąż pamiętam te... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 marca 2012

` wciąż pamiętam te specyficzne drgania Jego warg, które występując po sobie kolejno w efekcie przeradzały się w najpiękniejszy uśmiech pod słońcem.

 A słowo 'dobranoc' z Twoich ust... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 marca 2012

` A słowo 'dobranoc' z Twoich ust mnie już nawet nie śmieszy, po prostu jesteś nieświadomy konsekwencji tego co zrobiłeś. teraz żadna część dnia nie jest dobra, a już na pewno nie noc.

 Byłam zwykłą nastolatką a... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 marca 2012

` Byłam zwykłą nastolatką, a zarazem niezwykłą. uwielbiam długie spacery bardzo daleko, pijąc arbuzowego tymbarka. kochałam godzinami opowiadać o swoich uczuciach i wygłaszać swoje poglądy o życiu. często upadałam... ale robiłam wszystko by wstać, przez co byłam silniejsza. kochałam żyć chwilą. płakałam... często płakałam gdy przestawałam wierzyć w cokolwiek, ale szybko ocierałam łzy i wszystko naprawiałam.

07:07 . . teksty

mautaa.x3 dodano: 15 marca 2012

07:07 . -.-

 tak bardzo nienawidzę siebie.... teksty

mautaa.x3 dodano: 13 marca 2012

` tak bardzo nienawidzę siebie. dlaczego ? dlatego , że kłądąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. przypominają mi się te cudowne chwile i ryczę, jak dziecko - zatykając twarz poduszką, by przypadkiem ktoś nie usłyszał.

 Nienawidzę tego szumu w głowie... teksty

mautaa.x3 dodano: 12 marca 2012

` Nienawidzę tego szumu w głowie, który ciągle stawia mi przed oczami twój obraz.

   . I nigdy nie mów że kochasz... teksty

mautaa.x3 dodano: 12 marca 2012

` ` . I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć.Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz.Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz.Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać.Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic.Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda.Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy,bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo.Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię,bo nie chcę i nie potrafię.Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne,jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam.Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj".Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele.?

 Nic dwa razy się nie zdarza... teksty

mautaa.x3 dodano: 12 marca 2012

` Nic dwa razy się nie zdarza .Źaden dzień się nie powtórzy . Nie ma dwóch podobnych nocy . Dwóch tych samych pocałunków. Dwóch tych samych spojrzeń w oczy ...

bo najgorsza jest świadomość że... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 marca 2012

bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć.
Autor cytatu: acia7

 wiesz co ? poddaję się  już nie... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 marca 2012

` wiesz co ? poddaję się , już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach , tak jakby nigdy nie zauważył. już nie mogę. przyznaję , że cholernie boli mnie to co mi zrobiłeś i sobie nie radzę. nie radzę sobie z moją podświadomością , wspomnieniami , z sercem. nie radzę sobie z samą sobą . tak. właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś i od dziś taką będziesz mnie oglądać , bo ja już nie mam sił udawać , że jest zajebiście . chociaż jest najgorzej jak tylko może. przestanę się sztucznie uśmiechać . koniec udawania .

 I to nieustanne czekanie napisze... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 marca 2012

` I to nieustanne czekanie, napisze , nie napisze . wchodzisz w jego okienko i myślisz: 'nie to on powinien' .

 	  Musze pogodzić się z tym... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 marca 2012

` Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV