głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Umysł mężczyzny reaguje na kilka słów : SEX PIENIĄDZE SAMOCHÓD i TEŚCIOWA. Kurwa życzę Ci żebyś kiedyś czuł się tak jak ja kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Umysł mężczyzny reaguje na kilka słów : SEX PIENIĄDZE SAMOCHÓD i TEŚCIOWA.
 Umysł mężczyzny reaguje na kilka... teksty

mautaa.x3 dodano: 28 stycznia 2012

` Umysł mężczyzny reaguje na kilka słów : SEX , PIENIĄDZE , SAMOCHÓD i TEŚCIOWA.

    Kurwa życzę Ci żebyś... teksty

mautaa.x3 dodano: 28 stycznia 2012

` Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć.

 Przytul mnie tak abym zapomniała... teksty

mautaa.x3 dodano: 28 stycznia 2012

` Przytul mnie tak, abym zapomniała o wszystkich złych rzeczach, które mi wyrządziłeś.

 Jestem słaba. Mam chorą duszę... teksty

mautaa.x3 dodano: 28 stycznia 2012

` Jestem słaba. Mam chorą duszę, nie czuję serca i nie kontroluję myśli rozwalających moją korę mózgową.

 Jeśli kiedyś zostanę sama to... teksty

mautaa.x3 dodano: 28 stycznia 2012

` Jeśli kiedyś zostanę sama to obiecuję, nie będę płakać. Będę krzyczeć, jarać, biegać, obżerać się, ale nie będę nigdy płakać.

kocham go najczystszym uczuciem tak... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 stycznia 2012

kocham go najczystszym uczuciem tak, jak małe dziecko kocha swoją ulubioną maskotkę. przecież to najsilniejsze uczucie jakie w ogólnie może być. bo przecież to nie ważne ile będziemy mieć lat, ta maskotka zawsze będzie leżała na jednej z półek. zawsze po nią sięgniemy, przytulimy ją do siebie z całych sił, tak by magia dzieciństwa chociaż na moment wróciła. ale wiesz co Ci powiem? jesteś szczęściarzem, że padło na Ciebie. bo nie jeden by chciał, by dziewczyna tak go pokochała, tak o niego walczyła z całych sił, jak ja o Ciebie.
Autor cytatu: acia7

  Widzę że na chacie robicie... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 stycznia 2012

` -Widzę, że na chacie robicie mały remoncik .? -Nie, czemu tak myślisz .? -Bo masz na ryju tyle gładzi szpachlowej że ja pierdole .

  wiesz już co będziesz robić w... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 stycznia 2012

` - wiesz już co będziesz robić w przyszłości .? - kurwa, ja sobie z teraźniejszością nie daje rady, a ty mnie pytasz co dalej .?

 ' dostała sms od niego  chodź... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 stycznia 2012

` ' dostała sms od niego " chodź tam gdzie zawsze , mam sprawe" myślała że to kolejny pretekst żeby ją wyciągnąć na dwór , było po godzinie 23 , ale wyszła . poszła na ławkę w parku . to była ich ławka . gdy ona przyszła on już czekał na nią.na przywitanie chciała mu dać buziaka w policzek ale on się odsunął . - słuchaj mała , nie możemy już być razem , ja cię już nie kocham , ale nie płacz i nie histeryzuj tu że nie wytrzymasz beze mnie i że sie zabijesz. nie umiała wydusić jednego słowa , to był dla niej szok . łzy zaczęły spływać po jej policzkach . a on odszedł , zostawił ją samą . wracała do domu zapałaka jeszcze to do niej nie dotarło że on z nią zerwał , gdy przechodziła przez ulicę nie obejrzała się i auto ja potrąciło . gdy kierowca auta wyszedł żeby zadzwonić po karetkę zobaczył że dziewczyna pisała sms a w treści było " nie umiem bezciebie żyć , żegnaj.."

 siedziałam na gadu jak co... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 stycznia 2012

` siedziałam na gadu jak co popołudnie. napisał .. serce w siódmym niebie.. nagle napisał - kotek, siąde później idę wyprowadzić psa. - Zadowolona słowem 'kootek' . już dawno tak się do mnie nie zwracał . zrobił się niedostępny. ja zmieniłam status na zaraz wracam , ubrałam kurtkę i buty i poszłam do parku gdzie zawsze spotykaliśmy się , gdy wyprowadzał swojego psa. na 'naszej ławce' siedział liżąc się z jakąś blondi . bez psa. Wróciłam i napisałam - taa. chyba sukę.

 Zawsze kiedy trzeba nie ma miejsca... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 stycznia 2012

` Zawsze kiedy trzeba nie ma miejsca na parkingu, zawsze kiedy trzeba nie mam kasy na koncie, zawsze kiedy trzeba nie ma Cię w moim życiu .

 Bo kiedyś miś był zaufanym... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 stycznia 2012

` Bo kiedyś miś był zaufanym przyjacielem, któremu mogłyśmy powierzyć czasami największą tajemnice swojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV