głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Wiesz co ? On Cię podrywa! Naprawdę. Nie przesadzaj po czym to stwierdzasz? Polubił Twoje zdjęcie na facebooku. poker face. Potrafisz uzależnić że przez Ciebie

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Wiesz co ? On Cię podrywa! Naprawdę. Nie przesadzaj po czym to stwierdzasz? Polubił Twoje zdjęcie na facebooku. poker face.
 Wiesz co ? On Cię podrywa!... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 luty 2012

- Wiesz co ? On Cię podrywa! Naprawdę. - Nie przesadzaj, po czym to stwierdzasz? - Polubił Twoje zdjęcie na facebooku. - poker face.
Autor cytatu: yourshadow

 Potrafisz uzależnić że przez... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 luty 2012

` Potrafisz uzależnić, że przez Ciebie jestem ćpunem, szaleje w euforii przez Twój każdy pocałunek.

 Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 luty 2012

` Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał, nie zrozumie, jak bardzo boli każda kolejna łza. Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa, nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł, że powoli spada Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzieć siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia, że patrzy na złudzenie. Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym. Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć. Tak wielu nie potrafi czuć.

 Telewizor włączony  jakaś... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 luty 2012

` Telewizor włączony - jakaś młoda dziewczyna całuje chłopaka na ekranie, radio cicho gra w kuchni powolną piosenkę . Herbata stygnie a ja siedzę opatulona kocem, z kolanami pod brodą i wspominam wczorajszy dzień . Chwile, w których byłeś jeszcze blisko mnie .

    Tato a jak poznałeś mamę .... teksty

mautaa.x3 dodano: 17 luty 2012

` - Tato, a jak poznałeś mamę . ? - Aaa, kiedyś zaczepiłem ją na facebooku . Taką odpowiedź będą słyszeć nasze dzieci . :D .

  Często na zawsze znaczy... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 luty 2012

` Często "na zawsze" znaczy, "dopóki mi się nie znudzisz ...

  Mamoo .! Kup 5 paczek apapu 20... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 luty 2012

` - Mamoo .! Kup 5 paczek apapu, 20 paczek chusteczek i 10 czekolad . - A co się stało . ? Chora jesteś . ? - Nie, po prostu znów się zakochałam ..

 Chciałabym mieć piórnik życia... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 luty 2012

` Chciałabym mieć "piórnik życia" z wyposażeniem, np.: kredkę wielokolorową by mieć tęczowe nastroje, ołówek by móc naszkicować swoją przyszłość, linijkę by dążyć prosto do celu, gumkę by mieć możliwość wymazania tego co boli, nożyczki by odciąć to co nieważne, dużo mazaków by malować marzenia i pióro by pisać o Tobie ..♥

 Chciałabym żeby w miłości... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 luty 2012

` Chciałabym, żeby w miłości było tak jak w siatkówce, kiedy ktoś krzyczy "moja" reszta się odsuwa ..

  Uśmiecham się .. Chcę stwarzać... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 luty 2012

` Uśmiecham się .. Chcę stwarzać pozory idealnej dziewczyny . Bez zmartwień, problemów i co w dzisiejszych czasach zdarza się rzadko, bez złamanego serca .

  Wiesz dziesiaj znów śniło mi... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 luty 2012

` - Wiesz, dziesiaj znów śniło mi się .. Takie piękne sny ostatnio mam . - Ja wolę aby mi się śniły sny beznadziejne, straszne i okropne . - Ale dlaczego . ? - Bo gdy znów mi się on przyśni to tego nie przeżyję . W śnie będzie tak pięknie, prawie dojdzie do pocałunku .. Ale się obudzę i będę znów tak żałośnie płakać, że w rzeczywistości nie mogę się nawet do niego prytulić .. ; (

  Zamknij oczy i policz do 10 .... teksty

mautaa.x3 dodano: 16 luty 2012

` - Zamknij oczy i policz do 10 . Jeśli mnie znajdziesz, zostanę z Tobą na zawsze. - 1, 2, 3.. 10 . ! Szukam . ! Ej .. Nie schowałaś się . ! - Wiem .♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV