głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martysss123 Fanatyczką nie nazwiemy dziewczyny która chodzi na mecze dla kogoś z kimś dla towarzystwa. To dziewczyna która nie wstydzi się nosić na sobie barw ukochanego kl

martysss123

martysss123.moblo.pl
Fanatyczką nie nazwiemy dziewczyny która chodzi na mecze dla kogoś z kimś dla towarzystwa. To dziewczyna która nie wstydzi się nosić na sobie barw ukochanego klubu
Fanatyczką nie nazwiemy dziewczyny... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Fanatyczką nie nazwiemy dziewczyny, która chodzi na mecze dla kogoś, z kimś, dla towarzystwa. To dziewczyna, która nie wstydzi się nosić na sobie barw ukochanego klubu, stoi na stadionie wśród innych czekając na kolejne zwycięstwo, wykrzykuje przyśpiewki, cieszy się jak głupia gdy strzelimy kolejną bramkę, jest nawet jeśli ponosimy klęski, kiedy wciąż przegrywamy. W tej całej " magii " nie chodzi o to, by być, chodzi o to, byś żyła nimi, przeżywała to wszystko tak jak Oni będąc na boisku. Dla Nich, dla Nas piłka nożna to pasja, to coś więcej niż " bycie za.. ", to jest wsparcie mimo wszystko. I są Ci wdzięczni, kiedy przychodzisz na stadion z myślą o wygranej, a kiedy przegrywamy pocieszasz ich śpiewając " nic się nie stało.. ", i wiesz kiedy schodzę z tych schodów ze świadomością o przegranej nie jestem zawiedziona, bo wiem, że Nasi dali z siebie wszystko. I dziękują, za każdą Twoją obecność! ŁKS ;- )) ♥

Zamiast spać myślisz o tym dupku... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Zamiast spać myślisz o tym dupku, który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz, co by było gdybyś postąpiła inaczej, gdybyś zmieniła chodź jedno słowo, jeden gest. Całą noc poświęcasz jemu. Prawda?

Nie szukaj ideału  bo ideałów nie... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto denerwuje Cię jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz nikogo udawać.

Po tylu nocach obsesyjnego... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Po tylu nocach obsesyjnego analizowania, dochodzę do wniosku, że chyba nigdy nie będę w stanie permanentnie sobie Ciebie wyperswadować.

 cd  Tak właśnie ja się czuję gdy... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

[cd] Tak właśnie ja się czuję gdy sama spaceruje. Widząc wokół zakochanych i patrząc się na nich, dopiero wtedy uświadamiam sobie jak bardzo samotność daje mi siwe znaki. Coś we mnie umiera, pęka, sprawia, że chce mi się płakać. Tak przy wszystkich stanąć na środku chodnika i wykrzyczeć swój ból. Uspokajam myśli wkładając słuchawki na uszy i wciskając na mp3 'play' mknę prędko przed siebie chcąc jak najszybciej się oddalić od tych widoków. Zagryzam wtedy tylko warge czując jak oczy mi się szklą. To nie zazdrość. To ból niespełnionych swoich marzeń bycia u boku kogoś kto moje życie swoim bytem miał wypełniać a odszedł tak bez pożegnania. Zostawił mnie z życiem sam na sam, samemu się dobrze beze mnie mając. Lecz to jest przeszłość. Teraz czuje pustke bo brak mi miłości. Nie jego. Miłości. Jesień to moja ulubiona pora roku ze względu na jej nietypową jak dla mnie magiczność lecz jest też przekleństwem, bo wtedy dopada mnie wszystko. Cała melancholia.

tak  słyszałam  że jest coś... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

tak, słyszałam, że jest coś więcej niż dobry szampan i szama na mieście

Kiedy kończą się słowa  pozostaje... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Kiedy kończą się słowa, pozostaje tylko prawda..

Nigdy nie podejmuj decyzji nocą. W... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Nigdy nie podejmuj decyzji nocą. W dzień wszystko wygląda inaczej.

Czasami wszystko idzie nie tak  nie... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Czasami wszystko idzie nie tak, nie tak jakbyśmy chcieli. PIEPRZ TO !

Ogrom obowiązków związanych ze... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Ogrom obowiązków związanych ze szkołą, zadaniami dodatkowymi, testami, projektami, konkursami, powtórkami doszczętnie niszczy zapał człowieka.

  Jest czwarta nad ranem  co Ty tutaj... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

- Jest czwarta nad ranem, co Ty tutaj jeszcze robisz?! - Czekam, aż powiesz mi 'dobranoc'.

Jest w sercu takie miejsce  że gdy... teksty

martysss123 dodano: 7 października 2013

Jest w sercu takie miejsce, że gdy się je uderzy, przestaje bić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV