 |
marciiiiia.moblo.pl
Często pisali ze sobą. Ona pisała 'Kocham Cię' lecz nigdy tego nie wysłała. Z dnia na dzień pisali rzadziej. Kiedyś zobaczyła go w parku z inną dziewczyną. Żałowała ż
|
|
 |
Często pisali ze sobą. Ona pisała 'Kocham Cię' , lecz nigdy tego nie wysłała. Z dnia na dzień, pisali rzadziej. Kiedyś zobaczyła go w parku z inną dziewczyną. Żałowała, że nie powiedziała mu wcześniej. A on, podszedł do niej i powiedział ' poznaj moją nową dziewczynę .. ' ona tylko uśmiechnęła się, przywitała i odeszła .
|
|
 |
przepraszam, Ciebie pojąc nie potrafie,.|
|
|
 |
Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.
|
|
 |
' Gdybym miała wyjaśnić czym dla mnie jest miłość to pokazałabym palcem na Ciebie ' < 3
|
|
 |
tańcz, jakby nikt nie patrzył,
pracuj, jakbyś nie potrzebował pieniędzy,
kochaj, jakby Cię nikt nigdy nie skrzywdził,
śpiewaj, jakby Cię nikt nie słuchał,
żyj, jakby to było niebo na ziemi .
|
|
 |
` Chciałabym wrócić do tych chwil, kiedy moim największym zmartwieniem było, czy zdążę na wieczorynkę...’..
|
|
 |
czekam na ten moment, w którym będę potrafiła uodpornic swoje serce na Twój wzrok .
|
|
 |
twoje kocham cię, już tu nie pomoże, i nie powiem że mi przykro bo wcale tak nie jest.
|
|
 |
Gdzieś między piciem a paleniem zabrakło Ci czasu na miłość.
|
|
 |
niezależna, sama i egoistyczna, egoistyczna, egoistyczna.
|
|
 |
Słuchać kłamstw, znając prawdę - bezcenne
|
|
 |
jesteś zerem - choć dla mnie zawsze będziesz wart milion dolarów.
|
|
|
|