 |
marciiiiia.moblo.pl
Gubiąc gdzieś po drodze sens deszczowych słów
|
|
 |
Gubiąc gdzieś po drodze sens deszczowych słów ; *
|
|
 |
w tym roku postanowienia noworoczne będą zrealizowane. Postawione cele będą zrealizowane. Marzenia spełnione, a Ty będziesz mój zobaczysz. ; *
|
|
 |
1 rok
12 miesięcy
365 dni
8760 godzin
525600 minut
3153600 sekund
w każdej chwili, kocham Cię
|
|
 |
Powieki są po to by nie patrzeć jak odchodzisz
|
|
 |
Ty chcesz, żeby dziewczyna miała duże cycki i jędrną dupę, ja chce, żeby chłopak miał kochające mnie serce i wierne oczy.
|
|
 |
bo my nie pijemy wódki z sokiem tylko sok z wódką ;d
|
|
 |
Jedna chwila i wszystko wróciło. To Jego spojrzenie, ta jebana miłość.
|
|
 |
nie bawię się już lalkami barbie i nie uciekam, gdy go widzę...
|
|
 |
nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu, czy z własnej wyobraźni. zakochała się w chłopaku który istnieje . ale to też było bez sensu .
|
|
 |
zgasili światło w pokoju , obwiązali się kolorowymi , migającymi lampkami i patrząc sobie głęboko w oczy , wybuchnęli śmiechem , a gdy ich usta powoli łączyły się ze sobą , doszli do wniosku , że gdy są razem , magia jednak istnieje .
|
|
 |
zawsze mówili, że będzie dobrze. . ale nigdy nie było.
|
|
 |
`98% dziewczyn nie odzywa się do swoich byłych chłopaków. podobno należę do tych 2% dziewczyn które nie są takimi sukami. mylisz się, jestem suką. odzywam się tylko dlatego, bo brakuje mi twojego głosu.
|
|
|
|