głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
manewryszczescia i co to kurwa ma być ? zycie maleńka zycie.. miało być w piątek ognisko twojej przyszłej klasy kto chciał mógł sobie wziąść osobe towarzyszącą ty wybraleś Mnie

manewryszczescia

manewryszczescia.moblo.pl
i co to kurwa ma być ? zycie maleńka zycie..
 i co to kurwa ma być ?  zycie... teksty

manewryszczescia dodano: 7 sierpnia 2010

- i co to kurwa ma być ? - zycie maleńka, zycie..

miało być w piątek ognisko twojej... teksty

manewryszczescia dodano: 5 sierpnia 2010

miało być w piątek ognisko, twojej przyszłej klasy kto chciał mógł sobie wziąść osobe towarzyszącą , ty wybraleś Mnie. Mówiłeś ze spotkamy sie na miejscu bo musisz jeszcze coś załatwić - zgodziłam się, choć nie było mi to na rękę.. Nadszedl ten dzien, na ognisko spóźniłam sie około 30 minut, ale Ciebie jeszcze nie było. Na początku byłam lekko wkurzona myslalam ze pewnie coś jeszcze poszedłeś załatwić .. Mineła godzina, wścieklam sie na ciebie - zaczełam ci wypisywać sms ze jak mogłeś mnie wystawić itd.. Ty nie odpisywaleś, na drugi dzien przeczytałam w gazecie, ze `19-letni chłopak zginął w wypadku , chłopak jechał na niebieskim motorze był ubrany...` tak to byłeś ty.. ;(( / manewryszczescia

 tak  przezywamy to wszystko... teksty

manewryszczescia dodano: 5 sierpnia 2010

- tak , przezywamy to wszystko ` pierwsza miłość` , ` pierwszy pocałunek` jesteśmy cholernie szczęśliwe, myślimy ze to już ten jedyny, ten `na zawsze` potem wszystko cholera trafia i cierpimy , płaczemy po raz pierwszy przez faceta. - no tak, to jest prawda ale co w związku z tym? - a właśnie to, ze po chuj nam ta jebana miłość jak i tak to się skoczy !!!! - nie, nie po chuj, po to aby było co wspominać , zeby nie załować ze sie skonczylo tylko cieszyć się ze takie coś miało miejsce Mała.. / manewryszczescia

Kochaaaaaaaaaaałam. i na gówno mi... teksty

manewryszczescia dodano: 5 sierpnia 2010

Kochaaaaaaaaaaałam. i na gówno mi się to przydało.

 Jesteś inna.  Jaka.?  Taka jak... teksty

manewryszczescia dodano: 5 sierpnia 2010

- Jesteś inna. - Jaka.? - Taka jak nigdy. - To znaczy.? - Obojętna... - A co Ty kurwa myślałeś że będę czekała na Ciebie w nieskończoność.?

 A wiesz co w tym wszystkim jest... teksty

manewryszczescia dodano: 5 sierpnia 2010

-A wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? -Co? -Że za każdym razem, gdy myślę, że zapomniałam on pojawia się zupełnie na chwilę. i wtedy muszę zapominać od nowa.

kocham nie kocham kocham nie... teksty

manewryszczescia dodano: 4 sierpnia 2010

kocham, nie kocham, kocham, nie kocham. - co ty sobie wyobrażasz.? że ta stokrotka, jest w stanie powiedzieć ci co czujesz.? nie bądź śmieszna. tylko śmietnik, tymi płatkami, robisz, nic po za tym.

  Puchatku mogę być twoim miodem... teksty

manewryszczescia dodano: 4 sierpnia 2010

-` Puchatku, mogę być twoim miodem ? -nie -Dlaczego ? -Bo miód jem, a ciebie nie chce stracić `

. nie jestem kurwą by dogodzić... teksty

manewryszczescia dodano: 4 sierpnia 2010

. nie jestem kurwą by dogodzić wszystkim . `

Zastanów się ej zastanów się nad... teksty

manewryszczescia dodano: 4 sierpnia 2010

Zastanów się, ej zastanów się nad tym wszystkim Pamiętaj, że nie musisz iść tam gdzie wszyscy Ja staram się być dobra, być lepsza, być sobą A ty, co zrobisz.? to co wszyscy robią.?

Łatwiej się zakochać nie kochając... teksty

manewryszczescia dodano: 4 sierpnia 2010

Łatwiej się zakochać nie kochając, niż odkochać kiedy się kocha. Nie byłaś mnie warta. Nasze bycie razem potraktowałaś w żartach. Ja myślałem na poważnie, o nas na zawsze. Ty jak takie dziecko pokochałaś kogoś bardziej. A mieliśmy plany, wszystko szło idealnie lecz Ty wszystko zepsułaś, wszystko poszło na marne. Co ja Ci zrobiłem takiego, że to zrobiłaś? Dziś nawet nie potrafisz zadzwonić ani napisać. Czym ja zawiniłem? Tym bukietem róż? Co tydzień temu kupiłem, Dla mnie jak dla Ciebie to już koniec. Nie ma nas dla siebie.

W.B.U  Miłość. teksty

manewryszczescia dodano: 4 sierpnia 2010

W.B.U - Miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV