głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mam_wyjebane_lol W su­per­marke­cie z uczu­ciami z półek wy­biera­li miłość. Dzi­siaj była pro­moc­ja je­dyne 2 99. Po­wie­rzchow­ne ?kocham cię? dorzu­cają gra­tis. Ura­dowa­ni

mam_wyjebane_lol

mam_wyjebane_lol.moblo.pl
W su­per­marke­cie z uczu­ciami z półek wy­biera­li miłość. Dzi­siaj była pro­moc­ja je­dyne 2 99. Po­wie­rzchow­ne ?kocham cię? dorzu­cają gra­tis. Ura­dowa­ni za­ci
W su­per­marke­cie z uczu­ciami z... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 25 października 2015

W su­per­marke­cie z uczu­ciami z półek wy­biera­li miłość. Dzi­siaj była pro­moc­ja, je­dyne 2,99. Po­wie­rzchow­ne ?kocham cię? dorzu­cają gra­tis. Ura­dowa­ni za­ciera­li ręce. W końcu mieli kochać, mod­nie i po­pular­nie, mieli być za­kocha­ni. Szczęśli­wi bieg­li do ka­sy, pla­nując jak ob­wie­szczą światu o swo­jej miłości. Chcieli na­być, mieć, po­siadać. Wyob­rażali so­bie jak us­ta­wią status na fb, jak będą dek­la­rować ?na zaw­sze? nie znając na­wet jut­ra. Drob­ne marze­nia o wie­cznej i je­dynej miłości, wy­mieniali na sto­sy gru­bych ban­knotów po­siada­nia ko­gokol­wiek. Su­per­market Sa­mot­ność wie­dział jak zdo­bywać klientów.

Nie ma to jak mijać znajomych... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 25 października 2015

Nie ma to jak mijać znajomych, którzy udają, że Cię nie poznają z myślą - "Kiedyś się znaliśmy dziś, nie stać już nas nawet na Cześć " / codziennam.

 to co  że wolę czystą niż drinki... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 25 października 2015

"to co ,że wolę czystą niż drinki koktajlowe to co, że kocham sport i spotkania derbowe to co, że nie mam w szafie koloru różowego po prostu jestem inny Ty nie zrozumiesz tego"

Wiesz  czasem wydaje nam się  że... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 25 października 2015

Wiesz, czasem wydaje nam się, że kogoś znamy, a on całkowicie nas zaskakuje. Robi coś nieoczekiwanego i nagle zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę nie znasz nikogo. Absolutnie nikogo. [...] Mówię ci, że ludzie to cholerna zagadka. Nawet ci, których kochamy.

 Poza tym  o porażkach nie mówię... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 19 października 2015

"Poza tym, o porażkach nie mówię, bo uważam, że złym emocjom nie powinno się poświęcać czasu i energii. Nie siedzę, nie przegaduję. Zamykam temat, wyciągam wnioski i idę dalej"

Czy myślisz  że zaszły w Tobie... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 19 października 2015

Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 15 października 2015

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię jako jedną z opcji.

W życiu spotykasz tylko jedną... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 15 października 2015

W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

Dzisiaj na obiad było do wyboru:... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 15 października 2015

Dzisiaj na obiad było do wyboru: ryba albo kotlet. Wybrałam rybę. I zamiast zajadać ją ze smakiem, siedzę nad talerzem i płaczę, że może jednak kotlet byłby smaczniejszy. Bez sensu. Wybór zawsze wiąże się z utratą rzeczy, której nie wybraliśmy. Ale jeśli zaczynamy po niej rozpaczać, to nie mamy czasu dobrze zająć się tym, co wybraliśmy. Ani nie zjemy kotleta, ani nie nacieszymy się smakiem ryby. Żeby być szczęśliwym, trzeba kurczowo trzymać się teraźniejszości.

Ludzie widzą to  co chcą... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 11 października 2015

Ludzie widzą to, co chcą widzieć.Nie przychodzi im do głowy, że potworne rzeczy mogą wyglądać pięknie.

 a teraz pijmy za ciebie i za mnie... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 10 października 2015

"a teraz pijmy za ciebie i za mnie, za przyszłość ze moglismy wszystko ale jednak nie wyszło"

Jesteśmy tymi  którzy próbują... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 2 października 2015

Jesteśmy tymi, którzy próbują alkoholem i fajkami zapomnieć o swoim bólu. Jesteśmy tymi, którzy z głośną muzyką starają się ignorować własne myśli. Jesteśmy tymi, którzy gadają i robią dużo głupich rzeczy, ale nigdy nie mówimy wprost jak się czujemy, tylko skrywamy to w środku. Jesteśmy tymi, którzy ukrywają się przed problemami w Internecie. Jesteśmy tymi, którzy w szkole zasypiają ponieważ, ponieważ w nocy nie śpimy zamartwiając się i rozmyślając o naszym życiu. Jesteśmy tymi, którzy się śmieją pomimo tego, że chcą płakać. My jesteśmy tymi, którzy już nie mogą, ale nie chcą pokazać swoich słabości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV