głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mam_wyjebane_lol Nie jestem typem człowieka który jak ma jakieś problemy to musi się komuś wygadać. W sumie nawet nie lubi. Wiecie państwo... Mówi się że przyjaźń nic nie kosztu

mam_wyjebane_lol

mam_wyjebane_lol.moblo.pl
Nie jestem typem człowieka który jak ma jakieś problemy to musi się komuś wygadać. W sumie nawet nie lubi.
Nie jestem typem człowieka  który... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 3 listopada 2015

Nie jestem typem człowieka, który jak ma jakieś problemy, to musi się komuś wygadać. W sumie nawet nie lubi.

Wiecie państwo... Mówi się  że... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 3 listopada 2015

Wiecie państwo... Mówi się, że przyjaźń nic nie kosztuje, a tymczasem okazuje się, że przyjaźń kosztuje wszystko.

spadną wszystkie liście   potem... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 30 października 2015

spadną wszystkie liście , potem śnieg , wzejdzie słońce i zapomnę ,potrzeba tylko trochę czasu.

To na nic  gdy kochasz drugą osobę... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 29 października 2015

To na nic, gdy kochasz drugą osobę bez jakiejkolwiek wzajemności. To jak bilet w jedną stronę. Wsiadasz i jedziesz, zatracasz się w tym zupełnie, zaczynasz marzyć, pragnąć, wierzyć, kochać. Aż w końcu docierasz na miejsce i okazuje się, że nic nie jest takie, jakim to sobie wymarzyłeś, nic się nie zgadza. Myliłeś się i chcesz już wracać, ale nie możesz. Bilet w jedną stronę, pamiętasz?

Na świecie jest milion pierwszych... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 29 października 2015

Na świecie jest milion pierwszych facetów... dla miliona różnych rzeczy. Są tacy, z którymi zatańczyłaś pierwszego wolniaka i tacy, z którymi przeżyłaś swój pierwszy raz. Jest taki, którego pocałowałaś jako pierwszego, i inny, którego zapragnąłaś przedstawić swojej mamie. Masz pierwszego, z którym się biłaś i pierwszego, o którego się pobiłaś. Bywają też tacy pierwsi, którym musiałaś pozwolić odejść. :) To normalne, że każdy ma swoją pierwszą miłość i taką, która złamała ci serce. Zawsze są Ci pierwsi, ale są też tacy, za którymi warto gonić, aż nie staną się twoimi ostatnimi. To ten ostatni jest tym, który tak naprawdę się liczy.

Widzisz  ja­ka jes­teś bo­gata?... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 29 października 2015

Widzisz, ja­ka jes­teś bo­gata? Nie ma większe­go skar­bu od szcze­rej miłości i praw­dzi­wej przy­jaźni. Za pieniądze można ku­pić wiele, na­wet ulot­ne chwi­le szczęścia. Lecz praw­dzi­wym bo­gac­twem są ludzie, którzy znając twe wa­dy nie od­chodzą, lecz zos­tają. Jes­teś praw­dziwą szczęściarą po­siadającą bez­cenny skarb...

Gdy w przy­jaźni je­dynym co was... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 29 października 2015

Gdy w przy­jaźni je­dynym co was różni jest płeć - bądźcie czuj­ni, bo miłość już was obserwuje.

W su­per­marke­cie z uczu­ciami z... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 25 października 2015

W su­per­marke­cie z uczu­ciami z półek wy­biera­li miłość. Dzi­siaj była pro­moc­ja, je­dyne 2,99. Po­wie­rzchow­ne ?kocham cię? dorzu­cają gra­tis. Ura­dowa­ni za­ciera­li ręce. W końcu mieli kochać, mod­nie i po­pular­nie, mieli być za­kocha­ni. Szczęśli­wi bieg­li do ka­sy, pla­nując jak ob­wie­szczą światu o swo­jej miłości. Chcieli na­być, mieć, po­siadać. Wyob­rażali so­bie jak us­ta­wią status na fb, jak będą dek­la­rować ?na zaw­sze? nie znając na­wet jut­ra. Drob­ne marze­nia o wie­cznej i je­dynej miłości, wy­mieniali na sto­sy gru­bych ban­knotów po­siada­nia ko­gokol­wiek. Su­per­market Sa­mot­ność wie­dział jak zdo­bywać klientów.

Nie ma to jak mijać znajomych... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 25 października 2015

Nie ma to jak mijać znajomych, którzy udają, że Cię nie poznają z myślą - "Kiedyś się znaliśmy dziś, nie stać już nas nawet na Cześć " / codziennam.

 to co  że wolę czystą niż drinki... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 25 października 2015

"to co ,że wolę czystą niż drinki koktajlowe to co, że kocham sport i spotkania derbowe to co, że nie mam w szafie koloru różowego po prostu jestem inny Ty nie zrozumiesz tego"

Wiesz  czasem wydaje nam się  że... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 25 października 2015

Wiesz, czasem wydaje nam się, że kogoś znamy, a on całkowicie nas zaskakuje. Robi coś nieoczekiwanego i nagle zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę nie znasz nikogo. Absolutnie nikogo. [...] Mówię ci, że ludzie to cholerna zagadka. Nawet ci, których kochamy.

 Poza tym  o porażkach nie mówię... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 19 października 2015

"Poza tym, o porażkach nie mówię, bo uważam, że złym emocjom nie powinno się poświęcać czasu i energii. Nie siedzę, nie przegaduję. Zamykam temat, wyciągam wnioski i idę dalej"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV