głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malynowaa Miałeś zadzwonić przecież wiesz jak mi zależy.. Oszalałaś?! Po co miałem dzwonić skoro mogłem przyjść i Cię zobaczyć? Właśnie dlatego tu jestem. Dlaczego? Z mi

malynowaa

malynowaa.moblo.pl
Miałeś zadzwonić przecież wiesz jak mi zależy.. Oszalałaś?! Po co miałem dzwonić skoro mogłem przyjść i Cię zobaczyć? Właśnie dlatego tu jestem. Dlaczego? Z mi
   Miałeś zadzwonić  przecież... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

`- Miałeś zadzwonić, przecież wiesz jak mi zależy.. -Oszalałaś?! Po co miałem dzwonić, skoro mogłem przyjść i Cię zobaczyć? Właśnie dlatego tu jestem. -Dlaczego? -Z miłości Moja Mała, z miłości.`

dziś zakochałam się w Tobie... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

dziś zakochałam się w Tobie kolejny raz, to już jakiś 1256998841 raz. :)

I że co? Że te Twoje niebieski oczy... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

I że co? Że te Twoje niebieski oczy i wyraz twarzy jak u zagubionego szczeniaczka w połączeniu ze zmierzwionymi włosami ma na mnie zadziałać? Dobra... działa. ;p :*:)

  To jakiego koloru są twoje oczy?... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

- To jakiego koloru są twoje oczy? - ...Zakochania":p

Wiesz... Jest jeden kolor na świecie... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

Wiesz... Jest jeden kolor na świecie, którym chciałabym pomalować mój świat. - Jaki to kolor? - To błękit Twoich oczu Skarbie :*:*:*:)

Jaka jest ? Podobno ma silny... teksty

malynowaa dodano: 27 grudnia 2010

Jaka jest ? Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje.. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. Romantyczka.? Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając.Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko.Ma swoje zdanie,zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma.Chociaż.. Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla..Popełnia wiele błędów,często rani i potrafi sprawić przykrość Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli...Lubi wiedzieć na czym stoi..Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle..Każda łza,która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła Każda życiowa porażka ją wzmocniła..Potrafi być wredna i złośliwa Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie.Stara się niczego w życiu nie żałować,tylko czasami jej nie wychodzi.Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy.Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobietaa czasem jak rozwydrzobna,bezmyślna. Małolata... ;))

Każdy błysk w jego błękitnych... teksty

malynowaa dodano: 27 grudnia 2010

Każdy błysk w jego błękitnych oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca.

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy nie... teksty

malynowaa dodano: 27 grudnia 2010

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy nie pytaj dlaczego i tak cię okłamie. Ale bądź przy niej i oboje milczcie, dla niej cisza to lekarstwo. Bo ona jest inna, ona ma swój świat, zamyka w sobie cały ból. Chce go udusić, a później wypłakać, cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać, za bardzo ją to boli. Wszyscy ją mają za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona się śmieje żeby nie płakać, gdy popatrzysz jej w głąb oczu poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje i jaka naprawdę jest.

Zostań. po prostu bądź  siedź tu.... teksty

malynowaa dodano: 27 grudnia 2010

Zostań. po prostu bądź, siedź tu. obok mnie, ze mną i - do cholery - potrzymaj za rękę. ;*

.Chcę być dla ciebie kimś ważnym... teksty

malynowaa dodano: 27 grudnia 2010

.Chcę być dla ciebie kimś ważnym, mogę? ; )

.tak często się gubię i wypuszczam... teksty

malynowaa dodano: 27 grudnia 2010

.tak często się gubię i wypuszczam z rąk szczęście. :((

wyczerpał mi sie pakiet   dobrego... teksty

malynowaa dodano: 27 grudnia 2010

wyczerpał mi sie pakiet , dobrego zachowania . !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV