głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malynowaa no to kochane moblowiczki i moblowicze :d szczęśliwego 3 Wbiegła do domu. Wybuchając spazmatycznym płaczem zaczęła się krztusić z niedowierzania. nareszcie była

malynowaa

malynowaa.moblo.pl
no to kochane moblowiczki i moblowicze :d szczęśliwego 3
no to kochane moblowiczki i... teksty

malynowaa dodano: 31 grudnia 2010

no to kochane moblowiczki i moblowicze :d szczęśliwego < 3

Wbiegła do domu. Wybuchając... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

Wbiegła do domu. Wybuchając spazmatycznym płaczem, zaczęła się krztusić z niedowierzania. nareszcie była w miejscu gdzie nikt nie pouczał jej łez, a ona mogła dać upust emocjom. zapaliła papierosa i kucnęła w przedpokoju kręcąc głową z niedowierzaniem. zalewała się po raz kolejny łzami, których twórcą był mężczyzna za którego gotowa była skoczyć w ogień.

Uwielbiam czasami zamknąć się w... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

Uwielbiam czasami zamknąć się w pokoju & położyć się pod pretekstem że jestem zmęczona tym całym harmiderem , szkołą , treningami. Wtedy najłatwiej jest pomyśleć o wszystkim co się w okół nas dzieje , o naszych najbliższych. Wyglądając przez okno , patrzeć w gwiazdy czy na kolorowe światełka latających po niebie samolotów. Patrzeć i zastanawiać się ile poszczególna osoba znaczy. Więc wczoraj patrząc właśnie w gwiazdy stwierdziłam , że jesteś dla mnie najważniejszy. Takie osoby zdarzają się raz na milion. Oficjalnie chciałabym złożyć Ci list gratulacyjny z podziękowaniami za zajęcie pierwszego miejsca w moim sercu.

.może znajdziemy kiedyś dzień w... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

.może znajdziemy kiedyś dzień w którym zgubiliśmy szczęście..

rysujesz uśmiech na mej twarzy. teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

rysujesz uśmiech na mej twarzy.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Ci  których kochamy nie umierają... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

Ci, których kochamy nie umierają, bo miłość jest nieśmiertelna.

Po raz pierwszy od wielu miesięcy... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała.

czasami musimy przestać analizować... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

są takie chwile  w których... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża .

Chciałabym kiedyś usiąść na... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

Chciałabym kiedyś usiąść na trawie , spojrzeć w niebo i z czystym sumieniem powiedzieć : ' Tak, jestem cholernie szczęśliwa …

.' Za każdym razem kiedy Cię widzę... teksty

malynowaa dodano: 28 grudnia 2010

.' Za każdym razem kiedy Cię widzę ktoś obok szturcha mnie łokciem , żebym przypomniała sobie , że mam oddychać '

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV