głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malynowaa Nie jestem typowa pisk opon nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję . Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć

malynowaa

malynowaa.moblo.pl
Nie jestem typowa pisk opon nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję . Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szc
Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

malynowaa dodano: 15 sierpnia 2011

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję . Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha . Niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc si...ę z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje . Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku . Nie , Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną , lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję . Nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku . Nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie . Nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno ' kocham Cię mała ' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat .

chce stąd wyjść  zatrzasnąć za... teksty

malynowaa dodano: 15 sierpnia 2011

chce stąd wyjść, zatrzasnąć za sobą drzwi i wrócić, kiedy wszystko będzie w porządku.

Witaj w XXI wieku  gdzie  na zawsze... teksty

malynowaa dodano: 15 sierpnia 2011

Witaj w XXI wieku, gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni, gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a "miłość" to pisanie na gg i zmienienie statusu związku na facebook'u. Gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe, gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.

był tak cholernie arogancki i... teksty

malynowaa dodano: 15 sierpnia 2011

był tak cholernie arogancki i wredny. jarał trawę i pił niezliczone ilości alkoholu. ludzie mówili, że należy do tych 'zniszczonych i złych' - ja miałam to w dupie, dumnie trwając przy Jego boku. miał cudowne serce.

Bo wiesz? obok szpilek mam trampki i... teksty

malynowaa dodano: 15 sierpnia 2011

Bo wiesz? obok szpilek mam trampki i adidasy , obok sukienek - dresy i szerokie bluzy, nie używam prostownicy , obok pierścionków - paczkę fajek. W mp4 mam piosenki o miłości , rap i hip - hop . Przy kumplach często klnę, przy Tobie prawie nigdy. Czasem piję wódkę, czasem colę. Ale jedno jest u mnie niezmienne - miłość do Ciebie.

Co ty odpierdalasz mała ?  Nie... teksty

malynowaa dodano: 15 sierpnia 2011

Co ty odpierdalasz mała ? -Nie widać ? Śmieję się życiu prosto w twarz .

Nienawidziła  gdy brał ją na ręce... teksty

malynowaa dodano: 15 sierpnia 2011

Nienawidziła, gdy brał ją na ręce i nosił jak małe dziecko. Czuła się jak niemowlak, który jeszcze nie potrafi chodzić, ale kiedy widziała jaką radość mu to sprawia, śmiała się i obejmowała go mocniej za szyję.

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

malynowaa dodano: 14 sierpnia 2011

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę,jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

chyba odmroziłam palce'... teksty

malynowaa dodano: 14 sierpnia 2011

chyba odmroziłam palce' - powiedziała koleżanka, ściągając rękawiczki. ' ta,a ja serce , lokując uczucia w nieodpowiednim facecie' - dodałam,rozpinając kurtkę.

wyjdę za mąż za tego   który mnie... teksty

malynowaa dodano: 14 sierpnia 2011

wyjdę za mąż za tego , który mnie zechce , bo ten , o którym marzę , nigdy się nie zjawi.

Nic nie warta jest duma ludzi bez... teksty

malynowaa dodano: 14 sierpnia 2011

Nic nie warta jest duma ludzi bez honoru, dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób.

Nie lubi spódniczek  a czasem w nich... teksty

malynowaa dodano: 14 sierpnia 2011

Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi. Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina, nienawidzi przekleństw a kurwa przeklina

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV