głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malaczarnadominis Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w n

malaczarnadominis

malaczarnadominis.moblo.pl
Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg to
Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu — czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Kodowałam jego obraz  Jego wyraz... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

Kodowałam jego obraz ,Jego wyraz twarzy gdy mówił mi coś miłego jego oczy gdy spoglądał na mnie .Ta zieleń która kryła się pod jego powiekami , jakby zmieniła barwę jakby rozjaśniała za każdym razem . . Choć on nie wiedział co czułam ja , chciałam wierzyć że on czuje to samo.

Miłość jest to jakieś nie wiadomo... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

Miłość jest to jakieś nie wiadomo co , przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak , i sprawiające ból nie wiadomo dlaczego .

Trzeba wierzyć ze będzie jutro i... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

Trzeba wierzyć ze będzie jutro i kolejne dni że zaświeci słońce i spełnią się nasze sny Trzeba patrzeć by dostrzec piękno i dobro wokół nas, by podziwiać ludzi i świat, niejeden raz Trzeba słuchać prawd wieków, głoszonych przez mędrców i tej cichutkiej melodii co gra w naszym sercu Trzeba szukać przyjaciół i szczęścia i sił i wytrwałości tego wszystkiego co daje nam tyle radości Trzeba próbować życia i ze swym losem się zmierzyć by nie żałować że czegoś nie udało się przeżyć Trzeba marzyc bo marzenia są miłe i takie cudowne bo dzięki nim życie jest takie wspaniałe i tak fascynujące Trzeba kochać ponieważ tylko miłość w życiu się liczy więc kochajmy z całego serca ile starczy sił Trzeba żyć jak potrafimy najlepiej, najpiękniej, bo życie jest chwilą i niczym więcej!

Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę . Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać ..

mam ochotę podbiegnąć do Ciebie i... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

mam ochotę podbiegnąć do Ciebie i przytulić, bez niczego, tak po prostu.

 pamiętasz ten uśmiech ?   jaki ?... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

-pamiętasz ten uśmiech ? - jaki ? - ten którym skradłeś mi serce

dzisiejszy wieczór to nie ciepły... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

dzisiejszy wieczór to nie ciepły sweter i herbata, dzisiejszy wieczór to zabawa mimo wszystko, mimo co i kto.

Wiem   że źle robię   ale tego... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

Wiem , że źle robię , ale tego chcę , nic nie mów , Prawdy nie powiem , tylko odejdę w milczeniu .

Pamiętam nasze pierwsze wspólne... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

Pamiętam nasze pierwsze wspólne wakacje.Wtedy po raz pierwszy zobaczyłeś mnie bez makijażu w potarganych włosach.Uśmiechnąłeś się tylko nie mówiąc ani słowa.Wieczorem zabrałeś mnie na długi spacer.Obawiałam się że mnie zostawisz,całą drogę myślałam o tym co zrobię. A Ty tylko spoglądałeś na mnie.W pewnym momencie zatrzymałeś się chwyciłeś za rękę i chciałeś coś powiedzieć lecz ja Ci przerwałam mówiąc że wiem co chcesz powiedzieć.Chciałam już odejść lecz powiedziałeś wtedy słowa których nie zapomnę "Nic nie wiesz głuptasie,Kocham Cię nie ważne jak wyglądasz,bo nie kocha się za wygląd lecz za charakter''.

I obiecuje wam  że pewnego pięknego... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

I obiecuje wam, że pewnego pięknego dnia, wyjdę z siebie, stanę obok i krzyknę 'pierdolcie się wszyscy!'

Co to jest miłość ? To spacer... teksty

malaczarnadominis dodano: 23 grudnia 2010

Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV