 |
magdapolak1998.moblo.pl
Pamiętasz kiedy byłaś tak naprawdę szczęśliwa ? Tak to było wtedy gdy tańczyłam z nim. Ale mówię o czasach gdy go nie było. A to nie pamiętam.
|
|
 |
- Pamiętasz kiedy byłaś tak naprawdę szczęśliwa ?
- Tak, to było wtedy gdy tańczyłam z nim.
- Ale mówię o czasach gdy go nie było.
- A to nie pamiętam.
|
|
 |
Odpowiedz mi na jedno pytanie.
- Jakie ?
- Czy Ty go kochasz ?
- Zadam jeszcze lepsze pytanie... Co to znaczy kochać ?
|
|
 |
Obudził ją Sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy. Jednak zniknął w chwili czytania wiadomości: "Słuchaj... Nie mogę tak dalej. Ja już Cię nie kocham! Nigdy nie kochałem..." Co ? Po tym wszystkim, co przeżyli - on nie kocha ? Jak może ?! Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej 'miłości'. Planowali przyszłość, chcieli zbudować biały dom, mieć psa i gromadkę dzieci. A on tak po prostu pisze, że jej nie kocha ?! Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. Wszystko, co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem. Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro... Usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspólne chwile. Pierwszy pocałunek... Pierwsze "Kocham Cię". Nie wytrzymała... Wskoczyła do wody. Nie przeżyła. On tymczasem wysyłał jej Sms: 'Prima aprilis kochanie! '
|
|
 |
- I koniec.
- Ale czemu sie nie smucisz?
- Bo nikt inny mnie tak nie zrani jak Ty to zrobiłeś.
- Nigdy nie chciałem.
- Ja nigdy już potem nie chciałam innego.
|
|
 |
- Wybacz, ale będę Ci mówić Skarbie...
|
|
 |
- Co jest ?
- Nic.
- Coś sie stało?
- Nie.
- Na pewno ?
- Na pewno.
- Ale mimo to pozwól się przytulić.
|
|
 |
- Co robisz w sobotę wieczor ? - zapytał.
- Mam randkę z tym, co zawsze - odpowiedziała.
- Randkę ? z kim ?
- Z zadaniem domowym.
|
|
 |
- A wspomnienia gdzie trzymasz ?
- Jak to gdzie, w sercu.
|
|
 |
- Z czego składa się miłość ?
- Z 2 sylab i 6 liter. Poza tym - z miliona emocji, tysiąca sprzeczności, setek niepewności, a to wszystko tylko pomiędzy dwojgiem ludzi.
Słowem - nie ogarniesz.
|
|
 |
- Lubisz marzyć?
- Spytaj czy lubię oddychać. Gdzie dowód na to, że jawa to jawa, a sen nie dzieje się naprawdę? Dla mnie marzenia są prawdziwsze od rzeczywistości. Wybieram z codzienności różne elementy i układam z nich w sobie mozaikę. Mój własny świat, rozumiesz?
|
|
 |
Kochanie uważasz, że jestem atrakcyjny ?
- No oczywiście. A ja ?
- Przecież wiesz.
- A więc przez ten park idą dwie najbardziej atrakcyjne osoby.
|
|
 |
- A kiedy odkryłaś, że się w nim zakochałaś?
- Kiedy robiąc herbatę dla siebie, zrobiłam dwie.
|
|
|
|