głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
magda_lena37 Jestem zmęczona walką o innych teraz będę siedzieć i sprawdzę czy ktoś będzie walczyć o mnie! Uśmiechnij się bo jeśli teraz się poddasz to już nigdy nie dasz ra

magda_lena37

magda_lena37.moblo.pl
Jestem zmęczona walką o innych teraz będę siedzieć i sprawdzę czy ktoś będzie walczyć o mnie!
Jestem zmęczona walką o innych... teksty

magda_lena37 dodano: 29 października 2011

Jestem zmęczona walką o innych, teraz będę siedzieć i sprawdzę, czy ktoś będzie walczyć o mnie!

Uśmiechnij się  bo jeśli teraz... teksty

magda_lena37 dodano: 29 października 2011

Uśmiechnij się, bo jeśli teraz się poddasz to już nigdy nie dasz rady.

Wyjęła szluga pytając czy ma... teksty

magda_lena37 dodano: 29 października 2011

Wyjęła szluga pytając czy ma ogień, wiedziała że nie lubi gdy pali. Zrobiła swój wredny uśmieszek po czym sama wyciągnęła zapalniczkę z jego spodni. Nie wiedział co jej jest, nigdy wcześniej tak się nie zachowywała. Miała zaszklone oczy jakby zaraz miała zacząć płakać, wziął papierosa którego dopiero podpaliła i wyrzucił, złapał ją za brodę podniósł jej głowę i zapytał '' Spójrz na mnie i powiedz co Ci kurwa jest ''. Podążyła wzrokiem wkurzona za spadającą fajką."Ej" szepnęła lekko spoglądając w jego oczy. Na jej twarzy pojawił się przelotny uśmiech. "Chcesz wiedzieć co mi jest ?! Tak ? To proszę bardzo. Kocham Cię kurwa gnoju ! Nie ma sekundy, żebym o Tobie nie myślała, często można przyłapać mnie na uśmiechaniu się samej do siebie, myślisz, że zawsze tak miałam ? Nie ! Odkąd poczułam coś do Ciebie.." Przerwał jej delikatnie dotykając ustami jej ust, złapał ją za rękę i szepnął '' Tak, ja ciebie też mała ''.

Mogłabym Ci podziękować za... teksty

magda_lena37 dodano: 29 października 2011

Mogłabym Ci podziękować za wspólnie spędzony czas. Za zajebiste chwile przepełnione przeogromnym szczęściem. Za to , że poczułam miłość, bezgraniczne uczucie, które nadal we mnie trwa. Za to, że potrafiłeś pokazać mi inny świat, życie z perspektywy serca. Ale patrząc na Twoją twarz przed oczami przewija mi się każda chwila, każdy moment, w którym raniliśmy siebie nawzajem. Czas, w którym ze złością w oczach zakończyłeś "nasze małe życie". Z tych wielu powodów przez usta nie ciśnie mi się nawet najmniejsze "dziękuję".

Kiedy już myślałam  że... teksty

magda_lena37 dodano: 29 października 2011

Kiedy już myślałam, że zapomniałam o Tobie na dobre musiałeś o sobie przypomnieć. Musiałeś przypomnieć o tym jak dobrze mi się z Tobą rozmawia. Jak bardzo za Tobą tęsknię. Jak bardzo Cię kocham...

Nie zapomniałam... Odpuściłam  bo... teksty

magda_lena37 dodano: 29 października 2011

Nie zapomniałam... Odpuściłam, bo już nie dałam rady.

http:  www.radio pomarancza.pl  teksty

magda_lena37 dodano: 29 października 2011

Chciała usłyszeć te dwa magiczne... teksty

magda_lena37 dodano: 28 października 2011

Chciała usłyszeć te dwa magiczne słowa z jego ust... Nawet jeśli miały by być kłamstwem. Chciała poczuć chociaż raz w życiu, że istnieje ktoś, kto jest w stanie podarować jej szczęście, a zabrać smutek.

Siedziała otulona kocem. Miała... teksty

magda_lena37 dodano: 28 października 2011

Siedziała otulona kocem. Miała dreszcze - nie wiadomo czy z bólu, żalu czy zimna... Słuchając muzyki ze łzami w oczach bezszelestnie wypowiadała słowa piosenki na pamięć, wyprzedzając wokalistów o jedną setną sekundy. Spojrzała na zegarek: 3.56. nie przejęła się tym. Znów spojrzała w gwiazdy, w które jeszcze tak niedawno patrzyli razem. Teraz łkała. Szeptała: "wybacz, proszę, wróć. dalej Cię kocham". Czekała na jakikolwiek znak, że kocha. Nie doczekała się.

Uwielbiałam to   gdy podczas... teksty

magda_lena37 dodano: 28 października 2011

Uwielbiałam to, gdy podczas melanżu zaczynałeś gadkę o dzieciach. Trzymając piwo z dumą mówiłeś: 'moja córeczka nie będzie pić, ani palić. Na imprezy będzie chodzić tylko ze mną, a niech tylko jakiś gnojek się do niej zbliży!'. Ludzie dziwnie się wtedy na Ciebie patrzyli, a ja uśmiechałam się pod nosem wiedząc, że napewno będziesz świetnym ojcem, bo oddasz temu bobasowi najważniejsze - swoje ogromne serce.

Ta bezsilność  kiedy łzy... teksty

magda_lena37 dodano: 28 października 2011

Ta bezsilność, kiedy łzy spływają Ci po policzku, a Ty nie masz władzy i kontroli, by je zatrzymać.

Gdybym wiedziała  że tęsknota za... teksty

magda_lena37 dodano: 28 października 2011

Gdybym wiedziała, że tęsknota za Tobą będzie zajmowała tak ogromną część mojego życia, nigdy nie wpuściłabym Cię do swojego serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV