głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
magda_lena37 Nie widzieli się 4 lata nadeszła okazja do spotkania gdy się zobaczyli ten wyznał Jej wielką miłość Ona uległa.. Po paru dniach z nią zerwał . Załamała się jak

magda_lena37

magda_lena37.moblo.pl
Nie widzieli się 4 lata nadeszła okazja do spotkania gdy się zobaczyli ten wyznał Jej wielką miłość Ona uległa.. Po paru dniach z nią zerwał . Załamała się jak nigd
Nie widzieli się 4 lata  nadeszła... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Nie widzieli się 4 lata, nadeszła okazja do spotkania, gdy się zobaczyli, ten wyznał Jej wielką miłość , Ona uległa.. Po paru dniach z nią zerwał . Załamała się jak nigdy, pocieła się, płakała, tęskniła.. Nic to nie zmieniło . Pragnęła jedynie jego dotyku, ciepłego uśmiechu. On znalazł sobie inną panienkę. Ona nie potrafiła być z nikim innym. Wielu się starało o jej względy, jednak nikt nie potrafił jej zastąpić Jego . Po paru miesiącach dokładnie 31 Grudnia , spotkali się ponownie, on przepraszał, błagał ją aby mu wybaczyła, ta nie była twarda, jednak gdy spojrzała w jego piękne zielone oczy, przełamała się .. Wybaczyła mu . Byli razem parę dni, później On ją zostawił i jest teraz z jej koleżanką ze szkoły .. Nie raz widuje ich razem, ból zatraca Jej serce.. Jednak nic nie może zrobić.. Po nocach płacze, opuściła się w nauce, pokłuciła z przyjaciółkami .. A wszystko tylko przez drania któremu oddała swoje Serce.

Kobieta pełniąca rolę kolegi  to... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Kobieta pełniąca rolę kolegi, to rzadki skarb. Toleruje ludzi takimi jakimi są, obdarzając ich od czasu do czasu dozą zdrowej, szczerej, konstruktywnej krytyki (o ile coś takiego w ogóle istnieje). Można z nią pogadać o wszystkim, zapytać o radę (szczególnie gdy masz problemy ze swoją kobietą). Trudno się z nią nudzić, bo zasady na jakich się przyjaźnicie sprawiają, że możecie robić niemal wszystko. Ale uważaj - jeśli którekolwiek z was będzie chciało czegoś więcej niż tylko przyjaźni - ryzykujecie utratę wszystkiego. Dodanie wątku erotyczno - miłosnego będzie na pewno ogromnym przeżyciem dla was obojga, ale przecież nic nie trwa wiecznie i kiedyś się rozejdziecie. A wtedy powrót do przyjaźni jest już raczej niemożliwy. Jej główną, różniącą ją od innych kobiet cechą jest wyraz twarzy - coś pomiędzy zaciętością, zaniepokojeniem a smutkiem.

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może...

Będziesz miał szansę gdy w... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Będziesz miał szansę gdy w wibratorze wysiądzie enerdżajzer.

Wyszłam na osiedle. Owinęłam się... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Wyszłam na osiedle. Owinęłam się szalikiem i zapaliłam fajkę. Usiadłam na murku i obserwowałam ludzi. Kobieta kłóciła się z jakimś facetem. Jedna babcia szarpała się ze swoim psem. Starszy facet krzyczał na małego chłopca, bo rozbił mu butelkę z piwem. Młoda dziewczyna kłóciła się z chłopakiem, który po pięciu sekundach minął ją i odszedł. Jej zaszklone oczy rejestrowały jego sylwetkę, znikającą w zimowej mgle. Maleńkie dziecko zaczęło płakać, bo rodzice kłócili się o to, czy kupić jej rower. Minęła mnie grupka małolatów, którzy mieli ubogie słownictwo, bo ograniczali się jedynie do 'kurwa' i 'ja pierdole.' Chociaż, generalnie to ja też właśnie tak skomentowałabym życie. Świat zmienił się w worek śmieci, których odór zabija jakiekolwiek pozytywne uczucia. Miłość? Taa, na pewno.

Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.

Chcę tylko usłyszeć od Niego... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Chcę tylko usłyszeć od Niego, nawet gdyby to było kłamstwo, że mnie kocha.

Zbyt dużo przesiadywałam w domu i... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Zbyt dużo przesiadywałam w domu i zbyt często przebywałam sama. Bez Niego, bez naszych rozrywek i rozmów, wszystko to, co w sobie tłumiłam, zaczęło wypełzać na powierzchnię.

Wyglądasz dobrze  gdy masz mnie obok... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Wyglądasz dobrze, gdy masz mnie obok siebie.

DZIEWCZYNY!  WOLICIE U MĘŻCZYZN:... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

DZIEWCZYNY! WOLICIE U MĘŻCZYZN: DŁUGIE CZY KRÓTKIE WŁOSY?

mam bardzo sprecyzowane potrzeby  a... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

mam bardzo sprecyzowane potrzeby, a właściwie tylko jedną, Ciebie

Nie przejmuj się tym  co myślą... teksty

magda_lena37 dodano: 1 grudnia 2011

Nie przejmuj się tym, co myślą ludzie. Nie robią tego zbyt często.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV