głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
magda_lena37 jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic. ! Przyjemnie jest mówić kiedy się ma na to ochotę a nie być zmuszonym milczeć dlatego że dorośli są zdan

magda_lena37

magda_lena37.moblo.pl
jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic. !
jak na deszczu łza cały ten świat... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic, a nic. !

Przyjemnie jest mówić  kiedy się... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

Przyjemnie jest mówić, kiedy się ma na to ochotę, a nie być zmuszonym milczeć, dlatego, że dorośli są zdania, iż dzieci powinno się widzieć, a nie słyszeć.

Whenever you're in conflict with... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

Whenever you're in conflict with someone, there is one factor that can make the difference between damaging your relationship and deepening it. That factor is attitude:: William James

Jest mi cholernie ciężko patrzeć... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

Jest mi cholernie ciężko patrzeć na Ciebie tak poprostu, jakby nigdy niczego pomiędzy nami nie było

Nieśmiałość jest wielkim grzechem... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

Nieśmiałość jest wielkim grzechem przeciw miłości.

'spojrzała w głębię Jego oczu... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

'spojrzała w głębię Jego oczu, swoimi rozszerzonymi źrenicami. ręka lekko Jej drżała, wprawiając papierosa, odpalonego przez chwilą, w delikatne drganie. zagryzła nerwowo wargi. zaczął mierzyć Ją całą, oddalając się minimalnie. - legginsy? makijaż? baleriny? zmieniłaś się. - podsumował. z całych sił powstrzymywała się od wybuchnięcia płaczem. - oceniaj dalej po wyglącie, draniu. - syknęła przez zęby. zaśmiał się. - teraz będzie ta śpiewka, jak bardzo Cię zraniłem, że nigdy mi nie wybaczysz. no i to, że w środku nadal jesteś tamtą sobą. - rzucił. - czemu to robisz, czemu do cholery?! - wykrzyczała. - bo tym razem chcę, żebyś wróciła. - szepnął uwodzicielsko, od czego zmiękły Jej kolana. rzuciła Mu się w ramiona. - kocham Cię! - wyznała, a On mocno Ją przytulił. stała się ostro atrakcyjna, wypadałoby przelecieć, przeszło Mu przez myśl.

  Lubisz mnie?   zapytał delikatnie... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

- Lubisz mnie? - zapytał delikatnie - czy lubię? Bałam Ci się to powiedzieć, ale Cię kocham! - nieśmiało odrzekła - Nie o to pytałem :/ - Zrobił skwaszoną minę, odwrócił się na pięcie i odszedł!!

Kiedyś bedziesz żałował  ale to... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

Kiedyś bedziesz żałował, ale to przyjdzie z czasem... Wtedy zrozumiesz ile naprawde straciłeś, ile mogłeś mieć, ale tego nie doceniłeś .

szczęście w moim życiu  jest tak... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

szczęście w moim życiu, jest tak abstrakcyjne, że aż moja wyobraźnia, się rumieni ze wstydu, że nie potrafi go wyimaginować.

no słuchaj ja chcę już odejść  a... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

no słuchaj ja chcę już odejść, a on złapał mnie za rękę i pocałował tak jak kiedyś. Pytam się go co robi, a ona, że już dłużej nie może beze mnie żyć i, że jestem sensem jego istnienia. Ja się na niego patrzę...Co mu odbiło - myślę sobie...a on zaczął mnie przepraszać za wszystko i powiedział, że zrozumie jeśli będę chciała teraz odejść, bo wie że wszystko zjebał, ale cały czas ma nadzieję...a potem...potem się obudziłam

czekając na głupiego esa... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

czekając na głupiego esa rozmazałam tusz na rzęsach.

Był tutaj nadal  obok mnie. Dookoła... teksty

magda_lena37 dodano: 29 lipca 2011

Był tutaj nadal, obok mnie. Dookoła panowała cisza. Przerywał ją tylko stukot kropli, rozbijających się o wodę. Przypominały one łzy, która jedna po drugiej, staczały się po mojej twarzy. Serce biło jak oszalałe, domagając się tego, czego mu tak bardzo brakowało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV