głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
madzialenaa_ z ftb wynika że prawdziwa siostra xd kiedyś? kiedyś przyjaźniłyśmy się. kiedyś mówiła że mogę jej wszystko powiedzieć. kiedyś dotrzymywała mi towarzystwa na wf.

madzialenaa_

madzialenaa_.moblo.pl
z ftb wynika że prawdziwa siostra xd
z ftb wynika   że prawdziwa siostra xd teksty madzialenaa_ dodał komentarz: z ftb wynika , że prawdziwa siostra xd do wpisu 7 listopada 2011
kiedyś? kiedyś przyjaźniłyśmy... teksty

madzialenaa_ dodano: 7 listopada 2011

kiedyś? kiedyś przyjaźniłyśmy się. kiedyś mówiła, że mogę jej wszystko powiedzieć. kiedyś dotrzymywała mi towarzystwa na wf. kiedyś patrzyła mi w oczy, i mówiła, że beze mnie nie da rady. kiedyś znała mój numer telefonu na pamięć wtedy, ciągle dzwoniła. kiedyś spotykałyśmy się co weekend. kiedyś przychodziła po mnie pod szkołe. kiedyś nie przejmowaliśmy się zdaniem innych. kiedyś byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami. teraz? zapomniała kim kiedyś dla siebie byłyśmy, stała się fałszywa.
Autor cytatu: szloch

Ja tam wole Bruk Braders teksty madzialenaa_ dodał komentarz: Ja tam wole Bruk Braders do wpisu 7 listopada 2011
brakuje mi jej wpisów teksty madzialenaa_ dodał komentarz: brakuje mi jej wpisów do wpisu 7 listopada 2011
Siedzieli u niej w domu. Oglądali... teksty

madzialenaa_ dodano: 7 listopada 2011

Siedzieli u niej w domu. Oglądali jakiś bezsensowny program. Nagle ona wypaliła 'Pamiętasz tego Konrada z imprezy?' Zesztywniał. 'A bo co?' Uśmiechnęła się. 'Był ostatnio na urodzinach Kamila. Powiedział, że chce ze mną być i będzie na mnie czekał.' Wyszedł na taras. Zapalił papierosa. W momencie, gdy do niego podchodziła wybuchnęła śmiechem. Spojrzał na nią pytająco 'Przepraszam Kochanie, ale uwielbiam, kiedy się tak denerwujesz.' Znów zatruł płuca dymem. Wyciągnęła mu fajkę z dłoni. Pocałowała delikatnie i wciągnęła z powrotem do pomieszczenia. 'Zabiję go, mogę?' Zaczęła się śmiać. Rzuciła w niego poduszką. 'Ooo nie! Wiesz, że właśnie zaczęłaś wojnę?' Prychnęła. 'Że niby mam się bać?' Biegali po całym domu z poduszkami w rękach i uśmiechami na twarzach. W końcu ją złapał. Objął w pasie i podniósł wysoko. Zaczęła krzyczeć 'Puść mnie wariacie!' Postawił ją na ziemi, ale wciąż trzymał dłonie na jej biodrach. 'Nie puszczę Cię. Tym bardziej, że czeka na Ciebie jakiś frajer'.

Bruno Mars miał Grenade i Tiao Cruz... teksty

madzialenaa_ dodano: 7 listopada 2011

Bruno Mars miał Grenade i Tiao Cruz miał Dynamite, więc obaj rzucali nimi w Katy Perry, która eksplodowała jak Firework. huk był tak głośny, że Black Eyed Peas zapomnieli The Time, podczas gdy Rihanna miała zaniki pamięci i biegała mówiąc What's My Name. Eminem spojrzał wokoło i rzekł I'm Not Afraid, to Willow Smith zaczął Whip Her Hair, z wystraszonymi Far East Movement, którzy zaczęli latać jak G6. Nelly potem obudził się i westchnął, ze to tylko Just A Dream.

Może i nie poszłam do szkoły może... teksty

madzialenaa_ dodano: 7 listopada 2011

Może i nie poszłam do szkoły może i będę mieć nieobecność , ale przynajmniej uratowałam małego pieska i uszczęśliwiłam jego właścicielkę. I tak mam prawo do dumy z tego powodu!./madzialenaa_

włoski te amo    teksty madzialenaa_ dodał komentarz: włoski te amo ;) do wpisu 6 listopada 2011
Pokłóciłam się ze szczęściem... teksty

madzialenaa_ dodano: 6 listopada 2011

Pokłóciłam się ze szczęściem, nadzieję kopnęłam w dupę, miłość wyzwałam od szmat, a ze smutkiem pije wódkę.

Taak  marzenia się spełniają.. A... teksty

madzialenaa_ dodano: 6 listopada 2011

Taak, marzenia się spełniają.. A aniołki palą trawkę, słuchają metalu i pociskają w glanach.

Kiedy kobieta mówi NIC to zawsze... teksty

madzialenaa_ dodano: 6 listopada 2011

Kiedy kobieta mówi NIC to zawsze znaczy COŚ

Moja córka będzie łamać serca... teksty

madzialenaa_ dodano: 6 listopada 2011

Moja córka będzie łamać serca waszym synom

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV