 |
madzialena2706.moblo.pl
mam przed sobą dwa kubki herbaty. jeden z wczoraj drugi z dzisiaj . i zastanawiam się który jest tym prawidłowym. to tak jakbym wybierała pomiędzy Tobą a nim . pomięd
|
|
 |
mam przed sobą dwa kubki herbaty. jeden z wczoraj , drugi z dzisiaj . i zastanawiam się który jest tym prawidłowym. to tak jakbym wybierała pomiędzy Tobą a nim . pomiędzy typem zazdrośnika , a człowiekiem usatysfakcjonowanym . pomiędzy niedowiarkiem , a osobą z zaufaniem. pomiędzy ukrywaniem prawdy , a szczerością. to tak jakbym miała wybrać herbatę zimną, czy gorącą. już wiesz skarbie w jakich kategoriach cię umieszczam? tak, dokładnie. tam , gdzie wylądowali wszyscy Ci, którzy zawiedli mnie swoją wiarą, szczerością i zaufaniem. tam gdzie ja nigdy nie podejmę się by wejść, zapukać i zapytać, czy któryś jest nadal chętny.
|
|
 |
lany poniedziałek , i nagle wszystkie tapeciary stają się zwykłymi , białym ścianami. / yezoo.
|
|
 |
chcę czasem krzyknąć na korytarzu, że Cię kocham. wiesz co mnie powstrzymuje? Twój pełen nienawiści wzrok..;x
|
|
 |
- będę kochał cię wiecznie . - wiecznie , to bardzo długo . - za krótko . / pamiętniki wampirów . x3
|
|
 |
mogę łamać zasady . mogę ubierać męskie ciuchy , spinać włosy , mieć krótkie paznokcie . mogę wziąć broń taty i strzelić wszystkim frajerom w jaja . mogę zostać gwiazdą filmów akcji , drugim Chuckiem Norrisem . mogę , tylko mi się nie chcę . w żadnym , nawet najmniejszym stopniu - nie jestem gorsza od facetów .//L. Całus.;*
|
|
 |
zaczęłam lubić obojętne dni . wtedy wszystko jest takie bezbarwne . mogę chodzić cały dzień w czerwonej piżamie , jeść tylko żelki , oglądać bajki . wieczorem wejść na komputer , położyć się rano . solidny , bardzo obojętny , bez odrobiny cierpienia dzień .
|
|
 |
możesz pobiec do kościoła i krzyknąć na cały głos , że wredna suka wróciła . że znowu namiesza , że znowu będzie źle . ale wiesz ? to już nie to samo . bo kiedyś tworzyłyśmy jedną całość , wtedy piekło należało do nas . dzisiaj w nim już nie jest tak fajnie .
|
|
 |
został mi tylko rozmazany tusz i drżące ręce,z których wypada świat.
|
|
 |
- Patrz jaki piękny księżyc! - W dupie mam księżyc! Wyć mi się chce... kiedy pomyślę, że jutro będzie taki sam dzień to... - O czym Ty mówisz? Nie ma jutra i nie ma wczoraj. Jest dziś - tylko to się liczy..
|
|
 |
- co się dziwisz głupia . wiedziałaś, że to się tak skończy . ! - .. nie chciałam wiedzieć . .
|
|
 |
' owłosiona pała wcale nie czyni z Ciebie faceta . ! ; DD .
|
|
|
|