głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento może nie jestem dziewczyną wyjątkowo pięknej urody nie jestem zgrabna . nie mam idealnego charakteru nie mam wszystkich oryginalnych ciuchów nie rzucam kawałami

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
może nie jestem dziewczyną wyjątkowo pięknej urody nie jestem zgrabna . nie mam idealnego charakteru nie mam wszystkich oryginalnych ciuchów nie rzucam kawałami c
może nie jestem dziewczyną... teksty

macicomomento dodano: 24 października 2010

może nie jestem dziewczyną wyjątkowo pięknej urody , nie jestem zgrabna . nie mam idealnego charakteru , nie mam wszystkich oryginalnych ciuchów , nie rzucam kawałami co słowo , nie uczę się zbyt pilnie , nie mam wielu przyjaciół , nie jestem córeczką tatusia , ale coś w sobie muszę mieć , skoro co wieczór powtarzałeś mi , że kochasz , prawda ? w moich oczach musiało być coś ładnego , skoro byłeś w stanie patrzeć w nie godzinami . byłam jedną z niewielu , jeżeli udało mi się Cię zdobyć . byłam wyjątkowa , bo Ty byłeś przy mnie . moja dłoń wydawała Ci się być najbardziej odpowiednią ze wszystkich innych dłoni , skoro nasze palce były cały czas splecione . moje wargi były dla Ciebie jedyne , bo przecież tylko z nimi łączyłeś swoje . nie .. jednak jestem wyjątkowa . dziękuję Ci za to , że pozwoliłeś mi poczuć się taką u twojego boku . dziękuję , że dałeś mi możliwość zdobycia twojego serca . ty mi też podziękuj . podziękuj za to , że dałam Ci możliwość złamania mojego .

Z uśmiechem na twarzy pokaż ile... teksty

macicomomento dodano: 24 października 2010

Z uśmiechem na twarzy pokaż ile jesteś warta i daj do zrozumienia ile stracił.

gdyby świat kręcił się w drugą... teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

gdyby świat kręcił się w drugą stronę, pokochałbyś mnie ?

przychodzi taki dzień  kiedy nawet... teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

przychodzi taki dzień, kiedy nawet żelki haribo nie, są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stając przed lustrem, potrafisz bez ogródek wykrzyczeć, że nienawidzisz samej siebie.

ja wiem tylko jedno  bd dobrze napewno ! teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

ja wiem tylko jedno, bd dobrze napewno !

przepraszam tych  co powinnam. za to... teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

przepraszam tych, co powinnam. za to, że jestem taka trudna. za niewypowiedziane myśli. za zbyt skomplikowane słowa. że mówię ' odejdź ' myśląc ' zostań ' Za chwile milczenia i brak znaków życia. Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę. Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy. Za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

  teraz już wiesz .. nie wszystko... teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

` teraz już wiesz .. nie wszystko proste jest .

  Czas pokazać swoją zajebistość... teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

` Czas pokazać swoją zajebistość !! :D

Bo czasami krótkie tęsknię... teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

Bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów.

Kochała go  tak jak kocha się... teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

Kochała go, tak jak kocha się czekoladę, dobrą książkę, ciepły śpiwór, masło orzechowe, piccolo i nutelle. Kochała go tak, jak kocha się kropki na końcu zdania i truskawkowe szejki. Kochała go, jak kawę, najmocniej. Tylko nie za bardzo wiedziała co z tą miłością zrobić..

 dlaczego zawsze się uśmiechasz jak... teksty

macicomomento dodano: 22 października 2010

-dlaczego zawsze się uśmiechasz jak jesteś smutna? -bo nauczyłam się śmiać, kiedy chce mi się płakać.. -ale czasami trzeba się wypłakać. nie można wszystkiego trzymać w sobie. -ale tak jest łatwiej.. -łatwiej ? -przynajmniej nikt nie zadaje zbędnych pytań.. nikt nie wie... o co chodzi.. -Twoje oczy i tak wszystko pokazują.. -ale mało kto potrafi zauważyć, że coś jest nie tak..

Czuję się znakomicie bez Ciebie... teksty

macicomomento dodano: 21 października 2010

Czuję się znakomicie bez Ciebie jest mi cholernie dobrze i w końcu jestem szczęśliwa! Tak szczęśliwa i mówię to z czystym sercem. Pomyśleć że tylko taki typek jak Ty mógł zarażać moje życie i blokować szczęście. JESTEM SZCZĘŚLIWA.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV