głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maartu kiedyś po prostu podszedł złapał mnie za rękę położył ją sobie na lewej piersi i spytał: 'czy tak bije serce kogoś kto bajeruje?' szkoda tych kilku lat przyjaźn

maartu

maartu.moblo.pl
kiedyś po prostu podszedł złapał mnie za rękę położył ją sobie na lewej piersi i spytał: 'czy tak bije serce kogoś kto bajeruje?'
kiedyś po prostu podszedł  złapał... teksty

maartu dodano: 12 listopada 2011

kiedyś po prostu podszedł, złapał mnie za rękę, położył ją sobie na lewej piersi i spytał: 'czy tak bije serce kogoś, kto bajeruje?'

szkoda tych kilku lat przyjaźni... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

szkoda tych kilku lat przyjaźni, która dawała mi siłę żeby wziąć się w garść, iść dalej i nie pamiętać o sentymentach. chociaż cholernie mi z tym źle chciałabym powiedzieć DZIĘKUJĘ♥ . za pomoc w odbijaniu się od dna, za Twój bezcenny uśmiech, każdy gest i słowa, które doskonale pamiętam. oby się ułożyło z biegiem czasu, żebym już niedługo mogła cieszyć się tym co moje. uwielbiam Cię czubku, jesteś dla mnie jak siostra i wiedz, że baaaardzo Cię potrzebuję.

kocham Cię tak mocno jak Kiepski... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

kocham Cię tak mocno jak Kiepski swoje piwko, jak Paździoch swój beret, a nawet jak Boczek kilogram kiełbasy. daj wiarę stary że to kolosalne uczucie.

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję . Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha . Niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje . Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku . Nie , Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną , lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję . Nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku . Nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie . Nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno ' kocham Cię mała ' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat .

Nie puszczaj mojej dłoni i nie... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

Nie puszczaj mojej dłoni i nie pozwól, bym ja puściła Twoją

Myślę  że zdajesz sobie sprawę... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

Myślę, że zdajesz sobie sprawę, że Twój widok cieszy mnie najbardziej.

I uważali go za osiedlowego lovelasa... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

I uważali go za osiedlowego lovelasa, za kolesia który może mieć każdą pannę, że rani jak nikt i nie wie czym są uczucia, mimo to ona chciała go poznać, chciała zobaczyć prawdziwego chłopaka, który też czasem potrzebuję osoby, której się może zwierzyć. I udało się jej, ich częste spotkania odzwierciedlały go, okazał się romantycznym dżentelmenem, osobą kochającą, miłą i delikatną. Była z nim, nie słuchając komentarzy i opinii na ten temat, nauczyła go kochać, i sama bardzo mocno pokochała. To co czuł będąc z nią było nie do opisania, była pierwszą dziewczyną, która rozumiała Świat w którym żyje, przy niej nawet płakał.

nawet sobie nie wyobrażasz ile... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

nawet sobie nie wyobrażasz ile radości sprawia mi to, że po prostu jesteś.

Nie przyszło Ci nigdy do głowy  że... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

Nie przyszło Ci nigdy do głowy, że z kobietami jest jak z łyżeczkami? Plastikowa, płaska i pusta w środku nadaje się tylko do lodów..

nie chcę obietnic na zawsze. nie... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

nie chcę obietnic na zawsze. nie chcę zapewnień, że przyszłej jesieni też będziesz obok. po prostu mnie poznaj, a potem zadecyduj, czy przypadkiem nie jestem zbyt wygadana, zbyt nieznośna, kapryśna, czy nie za często zmienia mi się humor, i ogólnie czy to to, czego szukałeś; potem podpisz deklarację, że chcesz przez najbliższe miesiące co wieczór ogrzewać moje przemarznięte policzki swoim oddechem.

tęsknię za facetem  którym był... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

tęsknię za facetem, którym był kiedyś. brakuje mi tego, jak siedzieliśmy w środku zimy na Jego balkonie w koszulkach na krótki rękaw powtarzając ciągle pod nosem 'a tam, ciepło', jak piliśmy malinową herbatę z zakładem kto będzie głośniej siorpał. chciałbym, żeby znów tu był, poprawiał mi kolorowy szalik, lepił śnieżkę i rzucał nią w nauczyciela od wfu. tęsknię za ciepłym oddechem, którym otulał moją twarz i za słowami, które swego czasu były podstawowym składnikiem mojego pożywienia. tęsknię, nie dlatego, że nie mogę Go mieć - zwyczajnie się zmienił, w człowieka przy którym nie potrafię istnieć.

zaczęła się jesień a wraz z nią... teksty

maartu dodano: 15 października 2011

zaczęła się jesień a wraz z nią depresja, dołki, zamulanie, płacz w nocy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV