głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maartu bywało tak że po prostu przestawałeś się odzywać. nie pojawiałeś się w szkole a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon. pamiętam że ostatnim razem napisałam Ci nie ro

maartu

maartu.moblo.pl
bywało tak że po prostu przestawałeś się odzywać. nie pojawiałeś się w szkole a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon. pamiętam że ostatnim razem napisałam Ci nie rozu
bywało tak  że po prostu... teksty

maartu dodano: 13 listopada 2010

bywało tak, że po prostu, przestawałeś się odzywać. nie pojawiałeś się w szkole, a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon. pamiętam, że ostatnim razem napisałam Ci - nie rozumiem, o co chodzi. kocham Cię, chcę być z Tobą! chcesz to wszystko zniszczyć? na odpowiedź czekałam ponad pięć godzin. w dłoniach kurczowo ściskałam telefon z nadzieją, że może przeoczyłam Twoją wiadomość. w końcu odpisałeś, ciarki przeszły przez całe moje ciało, odczytałam '- szczerze? wszystko mi jedno. '

dotknij   uszczyp   ugryź   pośliń... teksty

maartu dodano: 13 listopada 2010

dotknij, uszczyp, ugryź, pośliń, mus z twoich ust ja sauté szeptem, krzykiem, pieść dotykiem.

Do mnie mów bo ja   chcę twoje... teksty

maartu dodano: 13 listopada 2010

Do mnie mów bo ja, chcę twoje słowa jeść. Do mnie mów bo tak, najsłodsza staję się. I brzoskwiniowy mus, z twych ust mnie wypełnia. Jak księżyc znów, gorąca pełnia. Mów niegrzecznie i opuszkiem dotknij tu. Niebezpiecznie chciej, pod wodę wciągnąć mnie. Nie bój się, głód nas dziś przyciągnie, czytaj mnie jak menu swobodnie.

czy można tęsknić za kimś  kogo... teksty

maartu dodano: 12 listopada 2010

czy można tęsknić za kimś, kogo naprawdę nigdy się nie miało ? ♥

hmm źródłem jest internet  więc niewykluczone  że ona też to ma :  teksty maartu dodał komentarz: hmm źródłem jest internet, więc niewykluczone, że ona też to ma :) do wpisu 11 listopada 2010
Widzę go często  bywa w klubach... teksty

maartu dodano: 11 listopada 2010

Widzę go często- bywa w klubach, spaceruje ulicami, odwiedza kina. Nie sam. Zawsze jakaś dziewczyna obok. Jedna uwygląda jak lalka barbie, inna rockwomen. Kiedy zauważyłam tę różnorodność, zaczęłam się śmiać. Zapytałam go, czym tłumaczyć to jego rozchwianie gustu. Wzruszył ramionami. - Biorę każdą, która ma cokolwiek z Ciebie- powiedział. Wytrzeszczyłam oczy, przecież minął już rok! -Ma coś ze mnie...? -Tak. Jedna ma podobnie zaokrąglony nos, druga podobny śmiech, trzecia nosi podobną biżuterię co Ty. Może podobnie sie ubiera, może podobnie kicha, może podobnie się na mnie drze. Tęsknię, rozumiesz...? Byłam w szoku, stałam osłupiała. -Wariuje bez Ciebie...-dodał. Niczego więcej nie potrzebowałam. Uczucie wróciło jak bumerang.

uczucia ? chłonę je w każdym detalu. teksty

maartu dodano: 11 listopada 2010

uczucia ? chłonę je w każdym detalu.

dojrzałam do tego by powiedzieć o... teksty

maartu dodano: 11 listopada 2010

dojrzałam do tego by powiedzieć o Tobie sukinsyn! nareszcie dotarło do mnie, że byłeś pomyłką w moim życiu. w końcu zrozumiałam, że Cię nienawidzę. ta cała miłość była jednym, wielkim błędem. dziękuję, za wszystko. nauczyłeś mnie, że nie warto kochać!

uwielbiałam jak się na mnie... teksty

maartu dodano: 11 listopada 2010

uwielbiałam jak się na mnie złościł. nikt nie potrafił tak uroczo marszczyć czoła jak on. krzyczał na mnie jak na małą dziewczynkę. a ja się tylko uśmiechałam doskonale wiedząc, że to nie potrwa długo, że zaraz podejdzie i mnie pocałuje w ramach przeprosin.

obiecałeś do końca walczyć o... teksty

maartu dodano: 11 listopada 2010

obiecałeś do końca walczyć o mnie.. jest o 180 stopni odwrotnie.

podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

maartu dodano: 11 listopada 2010

podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje.. podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. romantyczka.? łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasem minąć, w ogóle nie zauważając. dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. ma swoje zdanie,zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. chociaż zwykle, szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo, od razu nie skreśla. popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość. ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. lubi wiedzieć na czym stoi. zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. każda łza, która spłynęła po jej policzku, czegoś ją nauczyła. każda życiowa porażka ją wzmocniła. potrafi być wredna i złośliwa. buduje szczęście z małych radości. szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. czasem zachowuje się jak dorosła kobieta, a czasem jak rozwydrzona małolata.

kiedyś gdy byłam chora i nie... teksty

maartu dodano: 11 listopada 2010

kiedyś gdy byłam chora i nie mogłam wychodzić z domu powiedziałam mu jak bardzo chciałabym z nim całe życie leżeć i oglądać gwiazdy. Na drugi dzień miałam cudownie błyszczącą tapete na suficie. Byłeś tak niesamowity.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV