głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maartu na koniec świata pójdę jutro dziś chcę się wyspać. 23.54 zawsze już pisał. a może się jeszcze kąpie a może zasnął bo w końcu jest już późno. taką gadkę wmawiają

maartu

maartu.moblo.pl
na koniec świata pójdę jutro dziś chcę się wyspać.
na koniec świata pójdę jutro... teksty

maartu dodano: 26 grudnia 2010

na koniec świata pójdę jutro , dziś chcę się wyspać.

23.54 zawsze już pisał.  a może... teksty

maartu dodano: 26 grudnia 2010

23.54-zawsze już pisał. "a może się jeszcze kąpie, a może zasnął, bo w końcu jest już późno."- taką gadkę wmawiają mi moi przyjaciele na gg, ale ja już wiem, że to po prostu koniec.

chcę najebać się w środku... teksty

maartu dodano: 26 grudnia 2010

chcę najebać się w środku tygodnia, mieć sylwestra w sierpniu. wakacje zaczynać w styczniu, ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi, że wszystko będzie wtedy nie tak. między nami wszystko było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

maartu dodano: 26 grudnia 2010

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

♥ + ♥ = ❤² teksty

maartu dodano: 25 grudnia 2010

♥ + ♥ = ❤²

gdy dostaję sms'a od Ciebie od razu... teksty

maartu dodano: 25 grudnia 2010

gdy dostaję sms'a od Ciebie od razu się uśmiecham, nie ważne że piszesz o błahostkach ważne, że pamiętasz o mnie.

kazałeś mi zgadywać. długo... teksty

maartu dodano: 25 grudnia 2010

kazałeś mi zgadywać. długo zastanawiałam się nad tym, co chcesz mi powiedzieć, ale nigdy nie wpadłabym na to, że mnie kochasz.

uśmiechała się na samą myśl o... teksty

maartu dodano: 25 grudnia 2010

uśmiechała się na samą myśl o nim, jednak udawała, że nie jest dla niej nikim ważnym. tęskniła każdego dnia, skrywając wszystko głęboko w sobie.

i ten jego cholernie słodki uśmiech... teksty

maartu dodano: 25 grudnia 2010

i ten jego cholernie słodki uśmiech, który doprowadza mnie do szaleństwa. ♥

czasem po prostu chciałabym się do... teksty

maartu dodano: 25 grudnia 2010

czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście. usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. spojrzeć w Twe oczy. gładzić dłoń. dotykać Twej twarzy i ust. pocałować Cię. poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna, bezpieczna w Twych objęciach. chciałabym zapomnieć o tym, co było. żyć chwilą obecną. pragnę usnąć wtulona w Ciebie. obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć, że jedyna. chcę się z Tobą drażnić, pokłócić.. tylko po to, by później się czule pogodzić i tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz..

chciałabym  żeby znowu był... teksty

maartu dodano: 25 grudnia 2010

chciałabym, żeby znowu był wrzesień tego roku. twoja bluzka tak cudownie pachniała, a Twoje usta były takie słodkie. tego dnia czułam, że przez chwilę mam wszystko czego potrzebuję, czułam, że jestem cholernie szczęśliwa, mimo że wiedziałam, że za chwilę Cię stracę. o ile można stracić kogoś, kogo nigdy się nie miało.

uwielbiam gdy się do mnie... teksty

maartu dodano: 25 grudnia 2010

uwielbiam gdy się do mnie uśmiechasz. uwielbiam Twój uśmiech, uwielbiam Ciebie. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV