głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Chciałbym chłopaku znaleźć sposób żeby wszystko jutro stało się prostsze. Umarły plany wszystko to co było piękne umarła miłość w jednej chwili niepojęte. Znikn

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Chciałbym chłopaku znaleźć sposób żeby wszystko jutro stało się prostsze.
Chciałbym chłopaku znaleźć... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 maja 2012

Chciałbym chłopaku znaleźć sposób, żeby wszystko jutro stało się prostsze.

Umarły plany  wszystko to co było... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 maja 2012

Umarły plany, wszystko to co było piękne, umarła miłość w jednej chwili niepojęte. Zniknęło szczęście a może nigdy go nie było? Być może mnie i Ciebie nigdy nic nie łączyło?

czy zaw­sze mu­sisz widzieć coś... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 maja 2012

czy zaw­sze mu­sisz widzieć coś przed sobą aby biec? czy zaw­sze mu­sisz mieć ja­kiś cel aby dokądś podążać? możesz mieć dość, możesz odejść tu i te­raz to twój czas po­zos­taw wszys­tko na po­boczu, bieg­nij, bieg­nij bez celu nic co spra­wia, że od­poczniesz nie jest poz­ba­wione sensu je­dyne co mu­sisz zro­bić to wstać i po­ruszać , po­ruszać ty­mi spa­raliżowa­nymi ze strachu nogami.."

Witam kolejny dzień   Witam kolejny... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

Witam kolejny dzień, Witam kolejny dzień, tak jak go przywitałem wczoraj, Nietrzeźwym spojrzeniem na butelki po alkoholach I wiem, że zanika to, to czym jest samokontrola. Robiąc do tyłu ten krok żeby tylko nie być ponad I już pomału mam dość się przed samym sobą się bronić Dlatego im więcej pije tym coraz mniej mnie to boli. Staram się powstrzymać złość, W głębi moich paranoi, lecz ciągle sam wracam bo nie potrafię znaleźć ostoi Wciąż tracę więcej niż miałem dzisiaj, ja to wiem. Nie chcę współczucia od was, krokodylich łez. Drążę ciągle ten tunel, którym będę szedł, Czy to z jakimś wsparciem czy też bez.

Nie raz obiecywałem  że będzie... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

Nie raz obiecywałem, że będzie inaczej, Nie wiem czy w ogóle będzie, sam się chyba tracę

Po pojebanej nocy z tępym świtem... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

Po pojebanej nocy z tępym świtem się ścieram, Już nie wiem czy zaczynam żyć czy przestaję umierać.

I czuję w środku to  i czuję w... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

I czuję w środku to, i czuję w środku to, i czuję w środku to, i czuję to... Nie raz plułem miłości w pysk, lekko przypalałem petem. Życie gdzie nie ma kolorów jeśli nie ma tabletek, Taki sadomasochizm byle by nie było lepiej, bo nie może mi być za dobrze przecież. Już nie potrafię się odnaleźć życie znajdę to przeklinam, Takie rzeczy się wybacza, ale nie zapomina,

Nie raz obiecywałem  że będzie... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

Nie raz obiecywałem, że będzie inaczej, Nie wiem czy w ogóle będzie, sam się chyba tracę.

Coraz cięższa doświadczeń... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

Coraz cięższa doświadczeń walizka.Czarne chmury nade mną, nie przeraża mnie cisza..I tak Ci nie odpowiem,nie zadawaj pytań.Sumienie wytyka mi błędy z każdym kolejnym zdjęciem.To nie moja wina,starałam się bardzo.Dostałam nauczkę,dziś wiem,że nie warto.Dziś schowana za żelazną bramą,leczę rany,zbieram siebie przed kolejną walką. Pamiętaj kochają ranić ludzie.Zbrodnia doskonała,narzędziem zbrodni - uczucie.

Czujesz się samotna czegoś Ci... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

Czujesz się samotna,czegoś Ci brakuje. Kolejny dzień spędzasz w oknie - wypatrujesz. Mijają dni,tygodnie,nie potrafisz zapomnieć,niepotrafisz zrozumieć,dlaczego odszedł.Byłaś głupia,byłaś naiwna - zaufałaś,teraz wyciągasz rękę z nocnika.Pozostaną blizny,wolno goją się rany.Który to z kolei raz,który to z kolei,który nie był Ciebie wart ? Ty na łóżku leżysz,bawisz się włosami. Jego twarz przed oczami,biegniesz otworzyć drzwi.Dzwoni domofon,szczęście,uśmiech uczcisz dziś,w drzwiach stanął on i mówi Ci,jak bardzo Cie kocha. A ty jak dawniej rzucasz mu się w ramiona.Nagle budzi Cie hałas,to był tylko sen.Monotonia,kolejny dzień przed oknem...

Czujesz się samotna czegoś Ci... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

Czujesz się samotna,czegoś Ci brakuje.Siedzisz pogrążona w ciszy,próbujesz zrozumieć.Zabolało bardzo,ktoś złamał Ci serce.Uczucie - dziki morderca,na szyję zakłada pętlę. Nie możesz przestać o nim myśleć,brzęczą wspomnienia.Chciałąbyś syrzelić sobie w głowę,skoczyć z 10tego piętra.Choć na chwilę zapomnieć,wódka nie daje ukojenia.Wszystko legło w gruzach,mnie przy Tobie już nie ma. Wraz z nim odszedł uśmiech,uleciały marzenia.Wraz z nim odeszły plany,pozostały tylko zdjęcia.Pozostały blizny,nie zobaczysz ich,nie widzisz wnętrza.Happy ednów nie ma,Happy edny to brednia.Wyciągnij wnioski - miłość jest ślepa.Minie troche czasu,zanim wypędzisz nienawiść z serca.Oby to był sen,oby to nie miało miejsca.Ona matką głupich - nie gaśnie nadzieja.

Kim jestem?   Czego tak naprawdę... teksty

maagdaaa6 dodano: 19 maja 2012

Kim jestem? Czego tak naprawdę chcę? Co buduje życie me? Co sprawia, że tutaj do końca mogę sobą czuć się? Co nadaje sens i smak? A co robi jego brat? Zamykam oczy, nie chcę kroczyć tam gdzie reszta na fart.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV