głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Jeśli nie ma wyjścia trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać by świat po prostu nam się przydarzał ...na tym polega tragizm miłości że człowiek nie może kochać n

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Jeśli nie ma wyjścia trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać by świat po prostu nam się przydarzał
Jeśli nie ma wyjścia  trzeba je... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał

...na tym polega tragizm miłości... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

...na tym polega tragizm miłości, że człowiek nie może kochać niczego bardziej niż tego, za czym tęskni.

Największe tchórzostwo mężczyzny... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Największe tchórzostwo mężczyzny, to rozbudzić miłość w kobiecie, nie mając zamiaru jej kochać...

Życia nie mierzy się ilością... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach

Czy kochasz?  Słyszę jej głos.... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Czy kochasz? Słyszę jej głos. Czasem jeszcze go słyszę. We śnie. Kochasz? Tak, odpowiadam. Tak. A prawdziwa miłość nie umiera nigdy. Potem budzę się z krzykiem.

Mówisz  że kochasz deszcz  a... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.

Ludzie spotykają się w różnym... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Ludzie spotykają się w różnym miejscu i czasie. Mijają, przechodzą. Czasem nic z tego nie wynika. Czasem wynika wszystko.

Lepiej umrzeć w środku życia z... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Lepiej umrzeć w środku życia z miłością niż dożyć stu lat samotnie, szepnęła Tirca, w której oczach dostrzegłam zazdrość. Są tylko dwie możliwości? zapytałam, a ona powiedziała, dwie to i tak dużo, czasem nie ma ani jednej.

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedziała, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna pobudka, ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałaś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak „cenię”. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być.

  Co Cię boli?    Wszystko mnie... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

- Co Cię boli? - Wszystko mnie boli. Gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie.

Chciałabym  żeby ktoś znał mnie w... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Chciałabym, żeby ktoś znał mnie w całości, żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia, że nie słodzę kawy. Żeby wiedział jak ogrzać moje dłonie. Żeby znał na pamięć układ pieprzyków na mojej skórze. I żeby wiedział po czym mam tę bliznę na ramieniu. Chciałabym, żeby ktoś przestudiował mnie od czubków palców stóp aż po końcówki włosów na głowie. I żeby wiedział jaki smak czekolady to mój ulubiony, chociaż przecież nie mogę jej jeść. Chciałabym, żeby istniał ktoś taki, kto będzie, kiedy będę go potrzebowała. I żeby on też mnie potrzebował. Ale przede wszystkim... Przede wszystkim chciałabym, żeby ten ktoś mnie pokochał, w całości. Razem z tymi wszystkimi pierdołami.

Poza tym jest na świecie taki rodzaj... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 kwietnia 2014

Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV