głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maadziaa17 Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego że pożegnałam Cię już oficjalnie dla świata oraz Twojej podświadomości nie żegna

maadziaa17

maadziaa17.moblo.pl
Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego że pożegnałam Cię już oficjalnie dla świata oraz Twojej podświadomości nie żegnam Ci
Tamtego poranka nie chciałam się z... teksty

maadziaa17 dodano: 19 września 2013

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego, że pożegnałam Cię już oficjalnie - dla świata oraz Twojej podświadomości, nie żegnam Cię tu, w sercu, podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

Znajdź kogoś kto będzie dumny  że... teksty

maadziaa17 dodano: 12 września 2013

Znajdź kogoś kto będzie dumny, że Ciebie ma.!

 Cisza to najgłośniejszy krzyk... teksty

maadziaa17 dodano: 12 września 2013

"Cisza to najgłośniejszy krzyk kobiety. Domyśl się jak bardzo ją zraniłeś, skoro zaczęła cię ignorować"

Nie ganiaj za ludźmi  bądź sobą... teksty

maadziaa17 dodano: 12 września 2013

Nie ganiaj za ludźmi, bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - ci którzy pasują do twojego życia pojawią się sami i zostaną.

'. Wcale nie chodzi o fizyczność  o... teksty

maadziaa17 dodano: 12 września 2013

'. Wcale nie chodzi o fizyczność, o namiętne pocałunki i dotyk, który sprawia, że masz gęsią skórkę na całym ciele. To wszystko jest ważne, ale nie najważniejsze. Chodzi o to, żeby mieć w drugiej osobie partnera, kogoś, kto Cię wspiera bez względu na wszystko, kto Cię zrozumie, nawet jeśli ma odmienne zdanie. Chodzi o to, żebyście dyskutowali, kłócili się, bronili swoich poglądów, żebyście poznawali swoje pasje, nie zamykali się w czterech ścianach, ma być ciekawie, ma się dziać. Chodzi o to, by spotkać taką osobę, która sprawi, że będziesz chciał być lepszym człowiekiem. I która Ci w tym pomoże.

Pokochałem tą jedną wciąż jest... teksty

maadziaa17 dodano: 12 września 2013

Pokochałem tą jedną wciąż jest moim skarbem.

Znalazłam miłość mojego życia.... teksty

maadziaa17 dodano: 10 września 2013

Znalazłam miłość mojego życia. ♥ [ciamciaramciaa]

Chcę nieustannie gubić się  pod... teksty

maadziaa17 dodano: 15 lipca 2013

Chcę nieustannie gubić się, pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach, tuląc się mocno, do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać, bo tam jest moje miejsce - przy Twoim sercu.

Dziewczyna  która wybacza błędy... teksty

maadziaa17 dodano: 15 lipca 2013

Dziewczyna, która wybacza błędy chłopakowi nie jest łatwowierna. Ona go kocha i ma nadzieję, że ten idiota w końcu się zmieni.

To  że czasem się nie... teksty

maadziaa17 dodano: 10 lipca 2013

To, że czasem się nie dogadywaliśmy, że krzyczeliśmy na siebie, wyrzucając z siebie wszystko to co niepotrzebne, wcale nie oznaczało, że nam na sobie nie zależało.

Opowiem Ci o swoich planach... teksty

maadziaa17 dodano: 10 lipca 2013

Opowiem Ci o swoich planach, ułożonych parę dni temu trochę po północy. Siedziałam wtedy sama. Norma, nocami zawsze byłam sama. Sama ze swoimi myślami, sama ze sobą. Ciebie też nie było. Byłam w trakcie przyzwyczajania się do tego, szło mi całkiem dobrze, czasem byłam z siebie nawet dumna, że daję radę. Wtedy, tamtej nocy, zrozumiałam, wiesz? Zrozumiałam, że to był błąd. Błąd, którego nie żałuję być może tak jak powinnam, lecz który zaliczyłam do jednych z największych i tych najbardziej bolesnych. Usłyszałabym teraz 'Przecież byłaś szczęśliwa'. Wiem, że byłam. Byłam szczęśliwa, jak nigdy. Nie zapomnę. Zrozumiałam, że byłam sama dla siebie pułapką, tak skomplikowaną, że sama ją układając, nie znałabym drogi powrotu. Zrozumiałam, że przecież wciąż żyję i choćby nie wiem jak bolało, tego życia nie mogę zmarnować. Teraz cieszę się nim, cieszę się każdą chwilą, każdą drobnostką i wiesz, chociaż czasem jeszcze w oczach mam łzy, dziś jestem szczęśliwa. Naprawdę szczęśliwa.

Traktuj się w kategorii... teksty

maadziaa17 dodano: 10 lipca 2013

Traktuj się w kategorii księżniczki. Traktuj się tak jak on nigdy Cię nie traktował.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV